نظرتون راجب این صدا چیه ؟

صدای خواننده این موزیک کوتاه چجوریه؟

• تعداد رای دهندگان
    5
10/11/17
206
170
43
یه موزیک چند ثانیه ای
تنظیم البته cover آهنگ خیلی ساده خودم
نظرتون چیه ؟
[aasmp3]176667[/aasmp3]
[doublepost=1515431332,1515427916][/doublepost]نبود کسی؟؟:whistling::whistling:

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,345
2,192
113
35
Vengeance Land
این صدای خانوم بودش...
صدای خودته یا پیانوشو زدی؟
خوب بود..
ولی انگار تو حموم ضبط شده...:D

• عالیه!
واکنش‌ها: armin-venus
10/11/17
206
170
43
این صدای خانوم بودش...
صدای خودته یا پیانوشو زدی؟
خوب بود..
ولی انگار تو حموم ضبط شده...:D
وکال خانمه عزیز
خخ تو حموم ضبط نشده
Reverb دادم مثلا
پیانوشم vst ایه
یه جاشم پیچه صداشو تشهشو بردم بالاتر که تحریر شه
تند تند یه چیزی تنظیم کردم
فکر کنم تنظیم نمی کردم قشنگ تر بود حالا صدا خامشم بدون پردازش می گذارم نظرتو بگو
[doublepost=1515454847,1515454132][/doublepost]این کارم کاور آهنگ ماه پیشانو خانم دریا دادور هست
زنده اجرا شده
کیبوردش خودمم
دفم یکی از دوستان
فقط ظبطش با کیفیت پایینه با موبایل
[aasmp3]176669[/aasmp3]

فایل های ضمیمه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,345
2,192
113
35
Vengeance Land
دومی بهتر بود...
البته من زیاد سبک ایرانی گوش نمیدم..
بخام گوش کنم Axiom Of Choice گوش میدم...
ولی در کل خوب بود...
چند وقته کار میکنن ایشون ؟
درضمن تبریک بابت همسر موزیسین...:thumbsup:

10/11/17
206
170
43
دومی بهتر بود...
البته من زیاد سبک ایرانی گوش نمیدم..
بخام گوش کنم Axiom Of Choice گوش میدم...
ولی در کل خوب بود...
چند وقته کار میکنن ایشون ؟
درضمن تبریک بابت همسر موزیسین...:thumbsup:
ممنون از لطفت
حالا شما از کجا فهمیدی ایشون همسرمه ؟؟خخخ
اما ما یک سال و نیم باهم موزیک کار می کنیم
ایشون قبلا کار می کردن
خیلی خیلی مشکل هست برای وکالی که مرد نباشه
واسه همینم ما کارهای خودمون که آهنگ و شعر از خودمون باشه رو فعلا به یکسری دلایل که واضحه بیرون نمی دیم ،
میخواستیم یه کارای جدید بکنیم امیدوارم بشه در آینده
مرسی از نظرت

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,345
2,192
113
35
Vengeance Land
ممنون از لطفت
حالا شما از کجا فهمیدی ایشون همسرمه ؟؟خخخ
اما ما یک سال و نیم باهم موزیک کار می کنیم
ایشون قبلا کار می کردن
خیلی خیلی مشکل هست برای وکالی که مرد نباشه
واسه همینم ما کارهای خودمون که آهنگ و شعر از خودمون باشه رو فعلا به یکسری دلایل که واضحه بیرون نمی دیم ،
میخواستیم یه کارای جدید بکنیم امیدوارم بشه در آینده
مرسی از نظرت
او...
وکال خانمه رو خانممه خوندم...
شرمنده خخخ :D
خواهش میکنم...
امیدوارم موفق باشید همیشه...

• عالیه!
واکنش‌ها: armin-venus

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
745
1,026
93
تهران
Instagram.com
وکال خانمه عزیز
خخ تو حموم ضبط نشده
Reverb دادم مثلا
پیانوشم vst ایه
یه جاشم پیچه صداشو تشهشو بردم بالاتر که تحریر شه
تند تند یه چیزی تنظیم کردم
فکر کنم تنظیم نمی کردم قشنگ تر بود حالا صدا خامشم بدون پردازش می گذارم نظرتو بگو
[doublepost=1515454847,1515454132][/doublepost]این کارم کاور آهنگ ماه پیشانو خانم دریا دادور هست
زنده اجرا شده
کیبوردش خودمم
دفم یکی از دوستان
فقط ظبطش با کیفیت پایینه با موبایل
[aasmp3]176669[/aasmp3]
سلام. بنظرمنم خوب بود. ولی نباید زیاد رنج بالا براش تنظیم کنی. بنظر میاد نتهای بالا فک رو سفت میکنه و دهان رو نیمه باز میکنه و صدا رو آزاد نمیکنه. ولی اگه این مشکل رو حل کنه میتونه یه نقطه ی قوت خوبی باشه و روی این قسمت صداش خوب مانور بدی چون صدای صاف و زلالی داره.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
سلام کسی تو این تاپیک هست هنوز؟من میخاستم ببینم چجوری میتونیم صدای واقعی خودمونو پیدا کنیم؟من موقع خوندن صدام عوض میشه خودمم نمیدونم کدومش صدای واقعیمه خودمم راحت میتونم عوض کنم احساس میکنم صدای خودم کلفتتره ولی نه از اون صداهای بم خفن😂 و دوسش ندارم زیاد،چنتا تیکه کوچیک آهنگ میذارم اینجا ممنون میشم نظر بدین بگین صدام چطوره؟اصلا بدرد این میخورم که ادامه بدم؟من تا حالا هیچکلاسی نرفتم و از سلفژ و فالش اینا سردرنمیارم ولی اگ بگین مشکلم چیه سعی میکنم روش سرچ کنم،اگه واقعا صدام تن خاصی نداره بی تعارف بگین که دیگ وقت نذارم،کاملا هم انتقاد پذیرم
اگه حوصله ی گوش دادن همشو ندارین اولی و آخری و گوش بدین بگین کدوم بهتره
من از آواز فارسی چیزی نمیدونم ولی اون نمونه های انگلیسی همشون مشکل داشتن. هم مشکل فالشی داشتن؛ هم مشکل ریتمی؛ هم تکنیکی؛ مخصوصاً در رنج پایین. این بلحاظ ووکال بود. بلحاظ تلفظ لغات هم بعضی جاها در بعضی حروف مشکل داشت. ولی حداقل بهتر از ووکالت بود.

Nahid.b

عضو سایت
20/11/18
3
0
1
24
من از آواز فارسی چیزی نمیدونم ولی اون نمونه های انگلیسی همشون مشکل داشتن. هم مشکل فالشی داشتن؛ هم مشکل ریتمی؛ هم تکنیکی؛ مخصوصاً در رنج پایین. این بلحاظ ووکال بود. بلحاظ تلفظ لغات هم بعضی جاها در بعضی حروف مشکل داشت. ولی حداقل بهتر از ووکالت بود.
آره میدونم کلا مشکل دارن چون همونطور که گفتم تا الان هیچ آموزشی ندیدم همینطوری واسه خودم میخونم منظور از وکال چیه؟ینی صدای پایین؟نظرتون راجب تن صدام چیه؟و چطوری میتونم صدای خودمو پیدا کنم؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
آره میدونم کلا مشکل دارن چون همونطور که گفتم تا الان هیچ آموزشی ندیدم همینطوری واسه خودم میخونم منظور از وکال چیه؟ینی صدای پایین؟نظرتون راجب تن صدام چیه؟و چطوری میتونم صدای خودمو پیدا کنم؟
- ووکال به عبارت ساده یعنی صدای آهنگینِ آدم؛ نه ساز.
- رنج پایین هم یعنی صدای بَم. به هرحال وقتی خواننده میخونه؛ یه جاهایی بَم میخونه و یه جاهایی هم زیر.
- تن صدا یعنی چی؟ این لغت «تن» رو برای صدا همیشه عموم استفاده میکنن. من هیچوقت نتونستم یه معنی دقیق ازش داشته باشم. من تنها تُنی که میشناسم؛ یه نوع ماهیه که ازش کنسرو هم درست میکنن.
- مگه صدات گم شده که پیداش کنی؟ شما بری پیش مربی صدا؛ اون میتونه کمکت کنه. ولی به این معنی که بعد از آموزش حتماً نتیجه بگیری؛ همیچ تضمینی نیست. ولو طرف بهترین مربی صدای این سیاره هم باشه. مربی فقط تلاش میکنه که چیزی که شما از خودت داری رو کشف و تقویت کنه. اگر اون تو چیزی نداشته باشی دیگه مربی هم کاری نمیتونه بکنه.
- تکنیکهای خوندن در کار غربی و فارسی با هم فرق میکنه. بنابر این شما دو مربی لازم داری؛ یکی برای فارسی و یکی هم برای غربی.
- به رغم تصور خیلی ها؛ برای آواز پاپ خوندن؛ آموزش نت خوانی و سلفژ ضروری نیست.

Nahid.b

عضو سایت
20/11/18
3
0
1
24
- ووکال به عبارت ساده یعنی صدای آهنگینِ آدم؛ نه ساز.
- رنج پایین هم یعنی صدای بَم. به هرحال وقتی خواننده میخونه؛ یه جاهایی بَم میخونه و یه جاهایی هم زیر.
- تن صدا یعنی چی؟ این لغت «تن» رو برای صدا همیشه عموم استفاده میکنن. من هیچوقت نتونستم یه معنی دقیق ازش داشته باشم. من تنها تُنی که میشناسم؛ یه نوع ماهیه که ازش کنسرو هم درست میکنن.
- مگه صدات گم شده که پیداش کنی؟ شما بری پیش مربی صدا؛ اون میتونه کمکت کنه. ولی به این معنی که بعد از آموزش حتماً نتیجه بگیری؛ همیچ تضمینی نیست. ولو طرف بهترین مربی صدای این سیاره هم باشه. مربی فقط تلاش میکنه که چیزی که شما از خودت داری رو کشف و تقویت کنه. اگر اون تو چیزی نداشته باشی دیگه مربی هم کاری نمیتونه بکنه.
- تکنیکهای خوندن در کار غربی و فارسی با هم فرق میکنه. بنابر این شما دو مربی لازم داری؛ یکی برای فارسی و یکی هم برای غربی.
- به رغم تصور خیلی ها؛ برای آواز پاپ خوندن؛ آموزش نت خوانی و سلفژ ضروری نیست.
تشکر میکنم از وقتی که گذاشتین،ینی با این صداها که فرسادم هم معلوم نیس که استعداد دارم یا به درد اینکار میخورم یا نه درسته؟چون دیدم همه پرسیدن و جواب گرفتن آره صدات خوبه یا بده زمینه داری نداری .... ولی اگ کارم افتضاحه و هیچ زمینه ای ندارم اون معلوم میشه که اینو میخواستم بدونم صدام گم نشده ولی تغییرات صدای مختلفی تو خوندن دارم که نمیدونم کدوم صدایی هست که واقعا باید داشته باشم و بین بقیش ورژن بهتر و متناسب تری هس

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
تشکر میکنم از وقتی که گذاشتین،ینی با این صداها که فرسادم هم معلوم نیس که استعداد دارم یا به درد اینکار میخورم یا نه درسته؟چون دیدم همه پرسیدن و جواب گرفتن آره صدات خوبه یا بده زمینه داری نداری .... ولی اگ کارم افتضاحه و هیچ زمینه ای ندارم اون معلوم میشه که اینو میخواستم بدونم صدام گم نشده ولی تغییرات صدای مختلفی تو خوندن دارم که نمیدونم کدوم صدایی هست که واقعا باید داشته باشم و بین بقیش ورژن بهتر و متناسب تری هس
تشخیص اینکه کلاً به درد این کار میخوری یا نه؛ با کسیه که تخصص داره در کار ووکال. تازه همون شخص هم از نزدیک باید تست بگیره. با دوتا فایل نمیشه گفت. من تخصص در ووکال ندارم؛ ولی بعنوان کسی که 54 سال داره و از بچگی با موزیک غربی بزرگ شده؛ و بعنوان آهنگساز هم با بعضی ووکالیست ها کار کرده؛ اگر بخوام به استناد اون سه تا فایل تشخیص بدم؛ میگم شما به درد این کار نمیخوری. شاید کار فارسی رو خوب خوندی؛ من نمیدونم. چون اصلاً گوش ندادم. اگر میدادم هم نمیفهمیدم. ولی در همون غربی هم شما باید به متخصص این کار مراجعه کنی تا از نزدیک تست بشی.

Nahid.b

عضو سایت
20/11/18
3
0
1
24
م
تشخیص اینکه کلاً به درد این کار میخوری یا نه؛ با کسیه که تخصص داره در کار ووکال. تازه همون شخص هم از نزدیک باید تست بگیره. با دوتا فایل نمیشه گفت. من تخصص در ووکال ندارم؛ ولی بعنوان کسی که 54 سال داره و از بچگی با موزیک غربی بزرگ شده؛ و بعنوان آهنگساز هم با بعضی ووکالیست ها کار کرده؛ اگر بخوام به استناد اون سه تا فایل تشخیص بدم؛ میگم شما به درد این کار نمیخوری. شاید کار فارسی رو خوب خوندی؛ من نمیدونم. چون اصلاً گوش ندادم. اگر میدادم هم نمیفهمیدم. ولی در همون غربی هم شما باید به متخصص این کار مراجعه کنی تا از نزدیک تست بشی.
ممنون از نظرتون اگه گوش ندادین پس چطوری فهمیدین که فارسیه؟؟ اخه من اصلا هیچ حرفی راجب خارجی و ایرانی نزدم،در کل نظر رو راجب جنس صدام میخواستم بدونم وگرنه بهبود مشکلات دیگ غیر ممکن نیست،میشه بگین چطوری میشه فایل ها رو پاک کرد از این سایت؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
م

ممنون از نظرتون اگه گوش ندادین پس چطوری فهمیدین که فارسیه؟؟ اخه من اصلا هیچ حرفی راجب خارجی و ایرانی نزدم،در کل نظر رو راجب جنس صدام میخواستم بدونم وگرنه بهبود مشکلات دیگ غیر ممکن نیست،میشه بگین چطوری میشه فایل ها رو پاک کرد از این سایت؟
تو همون کلمه اول که شنیدم فارسی بود؛ قطع کردم.
نمیدونم چطور میشه اون فایلها رو حذفشون کرد.