نظرتون در مورد استفاده از یک پروژه اف ال برای آموزش چیه ؟

شروع موضوع توسط kralhp ‏18/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نظرتون در مورد استفاده از یک پروژه اف ال برای آموزش چیه ؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

?
  1. موافقم

100.0%
  2. مخالفم

0 رای
    0.0%
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. kralhp

kralhp عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان این چندمی باریه که این تاپیک رو ایجاد می کنم و هر بار که ایجاد کردم حذف شده ولی چون میدونم واقعا مفیده (البته به نظر من ) گفتم واسه دفعه آخر ایجادش کنم شاید فرجی حاصل شد و موند . دوستان یه پیشنهادی دارم .اگه موافق باشین از اساتید تالار و سایت مثل استاد نوراللهی ، استاد بهنژاد ،استاد مهرفر و درکل از همه اساتیدمون بخوایم تو یه تاپیک یکی از پروژه های خود اف ال رو از ب بسم اللهش بهمون آموزش بدند .خوب مسلما بعضی ها میگن که خوب این چه کاریه پروژه رو بذار جلوت نیگا کن یاد بگیر . خوب در جواب این عزیزان باید عرض کنم که اگه قرار بود که خودمون بتونیم یاد بگیریم الان هیشکی تو آهنگسازی مشکل نداشت چون خیلی ها مث من حتی تو تنظیمات سازها افکتها انتخاب سازها فضاسازی و خیلی چیزای دیگه مشکل دارند که اگه همچین آموزشی تو سایت باشه میشه همه اینها و مراحل کامل ساخت یک آهنگ رو کامل یاد گرفت . البته میدونم اساتید مثل بنده بیکار نیستند و این جور آموزشها وقت می خواد ولی مطمئنم این آموزش یکی از پربازدیدترین آموزشهای سایت خواهد بود چون جامع هستشو آدهایی مث بنده هم هستند که شرایط رفتن به کلاس خصوصی و ... رو ندارند و به این سایت دل بستند .لطفا رای بدین .

2. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست عزيز شما واسه زدن يك سورس هي پست ميزنيد و يا واسه آموزش هم همينطور بهتره كه به جاي ايجاد تاپيك واسه نقد يك سورس اول سورستون رو تكميل كنيد و وقت بزاريد و بعدش تاپيك بزنيد ..
    فضاسازي و ... اينا رو از مطلبا كه گذاشتن بخونيد و ياد بگيريد بعد رو سورس پياده كنيد ...
    واسه آموزش هم شما بگيد چي مي خواييد آموزش رو دوستان ميدن كه تو سايت هم كم نيست اين آموزش ها ... منم از همين سايت از مطلباش ياد گرفتم ...
    پس بجاي ايجاد و حذف سرچ بكنيد ...تا به جواب برسيد
    موفق باشيد

3. kralhp

kralhp عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    آقا رضا چشم دیگه تاپیک نمیزنم .اما اگه خوب به این تا÷یک دقت کنید نظرتونو درمورد یک آموزش جامع که کل این آموزشها رو در بر داشته باشه پرسیدم که توی اون هم از پروژه خود اف ال استفاده بشه که تمامی نکاتی که دوستان و جنابعالی تا الان فرمودین رو یه جا توش هست .چشم دیگه با سوالاتم این تالار رو اشغال نمیکنم .:smile (37):

4. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    نه سو تفاهم نباشه كه اشغال ميكنيد ...
    نه اصلا منظورم اين نبود ...
    من منظورم اينه كه شما كه داريد سورس ميزاريد و به نظرم هيچيزيش عوض نشده جز ريتمو ملودي ..
    چرا نياي يدفعه اي اينكار نكني؟؟ ..
    شما راحت مي توني تمامي نكاتي كه ياد گرفتين رو و نكاتي كه دوستان گفتن رو تويك سورس كامل و تكميلي بزاريد اينجا يا يه كار بزاريد توي تالار تمرينات ...
    وقتي شما وقت بزاريد واسه انجان نكات و تكنيكا روي يك سورس و فضاسازي و اون چيزايي كه شما توش مشكل داريد رو روي اون سورس با حصوسله و وقت زياد بزرايد مطمئن باشيد جواب ميگيريد ...
    الان اكثرا من مبينم شما فقط سورس زدين و ... خب شما راحت ميتونيد همه اين نكاتي كه دوستان گفتنو راحتتر تويك پرو‍ه بزاريد

و واسه آموزشها هم جناب احمدزاده و hrm و يا ساير دوستان خيلي مطالب گذاشتن سرچ كنيد و بخونيد و پساده سازي كنيد ..
    چون اينطور سريتر و راحتر هستين و وقت كمي مصرف مي كنيد..
    باز اگه حرفي زدم ه منظورم بد رسيده معذرت مي خوام

5. kralhp

kralhp عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    داداش رضا من اصلا منظورم سورس من یا کس دیگه ای نبود .اگه بالا رو بخونید نوشتم که آموزش یکی از ژروِههای خود اف ال دلیلش رو هم کامل ذکر کردم . چون جامعه و مسیر کلی ساخت یک آهنگ رو میشه تو این آموزش به وضوح دید و تجربه کرد .نمی دونم این کجاش ضرر داره که یه بار هم دادم این ژیشنهادو اما ...
    درضمن من نگفتم که نوشتم و حذف کردم . من این تاپیک رو ایجاد کرده بودم خودشم دوبار اما هر دوبار حذف شده بود . بازم ممنون . لطفا تو قسمت نظرسنجی نظر بدین حتی اگه مخالف باشین .شرمنده همتونم که انقدر فضا اشکال میکنم ولی باور کنید فقط میخوام یاد بگیرم همین .

6. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,804 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزيز
    ديروز مشابه همين مطلب شما رو حدف كردم و دليلش رو هم بيان كردم :
    سرچ بفرمائيد قبلا جناب مهرفر آموزشهايي به صورت تصويري قرار دادن..
    موضوع بسته ميشه و در صورت تكرار اخطار خواهيد گرفت.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)