نظرتون در باره پیانو اگوستیک مدل pearl River UP115M2 چیه از نظر کیفیت ؟

شروع موضوع توسط SHAHAB-RAFIEI ‏30/9/11 در انجمن پیانو

تاپیک نظرتون در باره پیانو اگوستیک مدل pearl River UP115M2 چیه از نظر کیفیت ؟ تالار پیانو در persian-music.org.

1. SHAHAB-RAFIEI

SHAHAB-RAFIEI

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام

بر اساتید محترم شرمنده همه دوستان من این مدل رو بهم پیشنهاد دادن البته مبتدی هستم موندم سر چهار راه که clp340 بخرم یا مدل up115m2 اگر ممکن است راهنمایی بفرمایید پولمو جوی آب نریزم .. تشکر

2. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    هیچکدومه اینا توصیه نمیشه.به عنوان کسی که چند سال تو این کارم بهت توصیه میکنم مدل جدید با تکنولوژی روز دنیا و قویترین اکشنی که به پیانو اکوستیک نزدیکتره رو بگیر .مدل استیج رولند مال کشور ژاپن مدل استیج fp-7f حول و حوش 3 تومنه.مدل کمد دار این مدل 5 تومنه.!! این مدل دارای انواع ریتم انواع ملودی با داشتن حالت کلیک مانند اسکیپ که سی ال پی 340 این خاصیت رو نداره.دارای ربع پرده برای سری کرون .ساپورت کامل با نرم افزارهای کامپیوتر. میتونی ورودی نرم افزار اهنگسازی مثلا fl studio رو (البته کالنالهای میدیش) رو به خروجی اسپیکرای این مدل بدی تا صدای کامپیوتر و نرم افزار از داخل اسپیکرای fp-7f شنیده بشه.یه دکمه داره که اگه اون دکمه رو off کنی کلا پیانوت در حالت خاموش در میاد یعنی اگه رو کلیدای پیانوت فشار بدی صدایی نمیاد و سیستمت به صورت میدی کنترلر میشه و فقط صدای کتامپیوتر و اون نرم افزاری که باهاش کار میکنی از داخل اسپیکرای رولند شنیده میشه.!!میتونی ترکای میدی رو بعد از اینکه خروجیه اف ال استودیو رو دادی به اسپیکرای fp-7f بعد اون دست چپ یا راست رو اف و ان کنی و با دست چپ و راست تمرین کنی
    !!1میتونی با پدالش پیچ بند مدولاسیون لوپ دستگاه پلی لید گیتار دستگاه و .. رو کنترل کنی .کاملا جدیده و 4 ماهه وارد ایران شده. ورودی میکروفن همراه با هارمونیه میکروفن که میتونی با پدال روشن خاموشش کنی و ..... .clp 340 هیچکدومه اینارو نداره در حالیکه قیمتشون تقریبا یکیه!!!!!!تنها برتریه Clp 340 نسبت به این مدل داشتن کمده.اینم بدون که اگه دیجیتال پیانوی کمد درا بگیری 30 درصد پولت بابت کمد هدر میشه.حرف اینو اونم گوش نکن اکوستیک زیر 8 تومنیا صداشون بیشتر به سنتور شبیه تا پیانو.من خیلی تستشون کردم.در ضمن نه هدفون میخورن .بعدش باید گهگداری کوکشون کنی اگه فالش بمونه گوشت به صدای فالش عادت میکنه و ...
    این مدل که صداش بیشتر به سنتور شبیه تا پیانو چون پیانوهای اکوستیک زیر 8 تومنی به درد نمیخورن و کوک رو هم نگه نمیدارنمنظورم اینه اpearl River UP115M2 سی ال پی 340 هم که یه پیانوی قدیمیه مال4 یا 5سال پیشه که فقط یه کمد با یه ردیف اکشن سنگینتر از اکوستیکه که کلا دیگه تکنولوژِش قدیمی شده الان هم قیمتش به صورت کذایی بالای 2 تومن شده تا همین پارسال 1800 تومن بودش.خودشم چینیه و گهگداری اندونزی هم میزدش. الان هم دیگه تولید نمیشه .منسوخ شده.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏1/10/11
  3. SHAHAB-RAFIEI

SHAHAB-RAFIEI

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    تشکر از لطف شما لطفا آدرس نمایندگی رولند رو محبت میکنید ؟

بارگذاری...