نظرتون درباره مانیتورینگPresunos Eris E8 برای میکس و مسترینگ چیه؟

20/11/11
208
84
28
تهران
با سلام خدمت دوستان این مانیتور به من معرفی شده و خیلی ازش تعریف میکنند حالا میخوام ببینم چجوریه کسایی که باهاش کار کردند در ضمن من سبک کاریم الکترونیکه و میخوام فرکانسهای بیس رو خوب نشون بده و زیاد رنگ شدگی نداشته باشه کسی که معرفی کرد گفت این مانیتور طراحی آمریکایی داره و تو استودیو های بزرگ دنیا داره استفاده میشه ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,514
1,594
113
خرمشهر
با سلام خدمت دوستان این مانیتور به من معرفی شده و خیلی ازش تعریف میکنند حالا میخوام ببینم چجوریه کسایی که باهاش کار کردند در ضمن من سبک کاریم الکترونیکه و میخوام فرکانسهای بیس رو خوب نشون بده و زیاد رنگ شدگی نداشته باشه کسی که معرفی کرد گفت این مانیتور طراحی آمریکایی داره و تو استودیو های بزرگ دنیا داره استفاده میشه ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی
مانیتور خوبی هست ولی بستگی داره که شما چقدر از میکس و مسترینگ میدونید . این مهم تر از انتخاب یک مانیتور هست .
بنده در حال حاضر از این مانیتور مدل ERIS E8 برای میکس و مسترینگ استفاده میکنم . راضی هستم ولی خوب اعتماد 100% هم نمیشه کرد با هدفون هم چک میکنم و توی سیستم های دیگه هم کارامو بررسی میکنم قطعا ایرادهایی میشنوم و برمیگردم اصلاح میکنم

20/11/11
208
84
28
تهران
مرسی از راهنماییتون درسته کاملا البته اینم باید در نظر داشت این مانیتور در کلاس B قرار داره و در این کلاس کیفیت خوبی داره نسبت به بقیه با توجه به قیمتش و اینم اضافه کنم مهم اینه شما به مانیتورتون عادت کنید اون وقت کاملا میدونید او صدای خروجی که میشنوید تو محیط های دیگه چه صدایی میده و خوبی که این مانیتور داره فرکانسهای بیس رو بخوبی نشون میده و همچنین تویتر قوی داره

sam.k

عضو سایت
12/8/10
65
18
8
اهواز
بیس خوب و مناسبی داره اما مشکل اصلیش در استریو ایمیج هست
صدارو مستقیم و در وسط نمایش میده