نظرتون درباره مانیتورینگPresunos Eris E8 برای میکس و مسترینگ چیه؟

شروع موضوع توسط saman_arenger ‏16/12/15 در انجمن Others

تاپیک نظرتون درباره مانیتورینگPresunos Eris E8 برای میکس و مسترینگ چیه؟ تالار Others در persian-music.org.

1. saman_arenger

saman_arenger عضو سایت

شغل :
    music arrangement
    امتیازات:
    +62 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام خدمت دوستان این مانیتور به من معرفی شده و خیلی ازش تعریف میکنند حالا میخوام ببینم چجوریه کسایی که باهاش کار کردند در ضمن من سبک کاریم الکترونیکه و میخوام فرکانسهای بیس رو خوب نشون بده و زیاد رنگ شدگی نداشته باشه کسی که معرفی کرد گفت این مانیتور طراحی آمریکایی داره و تو استودیو های بزرگ دنیا داره استفاده میشه ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

2. hamid_pe2

hamid_pe2 میکس و مسترینگ کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

شغل :
    Arranger / Mix & Master
    امتیازات:
    +1,256 / 0 / -2
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, StudioOne
    مانیتور خوبی هست ولی بستگی داره که شما چقدر از میکس و مسترینگ میدونید . این مهم تر از انتخاب یک مانیتور هست .
    بنده در حال حاضر از این مانیتور مدل ERIS E8 برای میکس و مسترینگ استفاده میکنم . راضی هستم ولی خوب اعتماد 100% هم نمیشه کرد با هدفون هم چک میکنم و توی سیستم های دیگه هم کارامو بررسی میکنم قطعا ایرادهایی میشنوم و برمیگردم اصلاح میکنم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. saman_arenger

saman_arenger عضو سایت

شغل :
    music arrangement
    امتیازات:
    +62 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    مرسی از راهنماییتون درسته کاملا البته اینم باید در نظر داشت این مانیتور در کلاس B قرار داره و در این کلاس کیفیت خوبی داره نسبت به بقیه با توجه به قیمتش و اینم اضافه کنم مهم اینه شما به مانیتورتون عادت کنید اون وقت کاملا میدونید او صدای خروجی که میشنوید تو محیط های دیگه چه صدایی میده و خوبی که این مانیتور داره فرکانسهای بیس رو بخوبی نشون میده و همچنین تویتر قوی داره

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...