آخرین ارسال‌ها

نصب vst روی هارد اکسترنال

26/9/10
50
کرج
سلام دوستان خسته نباشید
می خواستم بدونم میشه vst زو روی هارد اکسترنال نصب کرد؟
آخه هاردم پره و می خوام امنیسفر رو نصب کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1/10/12
53
هیچ تفاوتی نداره...شما بانک های صدایی رو که حجم بالایی دارند رو میتونید روی هارد اکسترنال نصب کنید و آدرس جدیدی رو که بانک صدا و فایل dll رو اونجا نصب کردید رو از داخل نرم افزار آدرس دهی کنید و تا زمانی که هارد اکسترنال وصل باشه اروری نمیده و VST رو شناسایی میکنه و میتونید استفاده کنید...
موفق باشید...

26/9/10
50
کرج
مرسی از دوستانی که راهنماییم کردن واقعا ممنون
موفق باشید

M@JiD

هنرمند
15/9/11
342
اهواز
البته من ابنکارو تا حالا نکردم،ولی فکر می کنم این کار سرعت کارو خیلی پایین میاره.

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
409
22
Sweet Spot
درود من این سوالو قبلا هم مطرح کردم! اما الان باز به مشکل برخوردم!!!
ایا بعد از نصب مجدد ویندوز واسه این وی اس تی هایی که داخل هارد اکسترنال نصب میشن مشکلی پیش نمیاد؟؟
ینی مجددا با نصب مجدد داو اینا به راحتی بالا میان؟؟

پ.ن
یه چندتا وی اس تی رو داخل درایوی غیر از C (مادر) نصب کردم و حالا موقع ادرس دهی به داو بالا نمیارن؟؟!!!

29/3/16
109
sKy
درود من این سوالو قبلا هم مطرح کردم! اما الان باز به مشکل برخوردم!!!
ایا بعد از نصب مجدد ویندوز واسه این وی اس تی هایی که داخل هارد اکسترنال نصب میشن مشکلی پیش نمیاد؟؟
ینی مجددا با نصب مجدد داو اینا به راحتی بالا میان؟؟

پ.ن
یه چندتا وی اس تی رو داخل درایوی غیر از C (مادر) نصب کردم و حالا موقع ادرس دهی به داو بالا نمیارن؟؟!!!
ویندوز عوض کردی باید مجددا نصب کنی، هارد هم به عنوان یه درایو جدید شناخته میشه و فایل هایی که مربوط به رجیستری و اجرا هستن در درایو اصلی که معمولا همون c هست قرار میگیرن، فرقی نداره تو درایو هارد اصلی یا اینکه هارد اکسترنال برنامه نصب کرده باشی در صورت تعویض ویندوز باید برنامه ها مجددا نصب بشن

بالا