نصب پلاگین keycape

19/8/18
150
67
28
20
mashhad
سلام رفقا من keycape رو دانلود کردم 73 گیگ.طبق آموزش نصب های تو اینترنت عمل کردم منتهی keycape رو اصلا نمیشناسه.تمام فایل های db رو از فولدرهاش خارج کردم و داخل فولدر keyboards کردم و درمسیر زیر نصب کردم اما نمیشناسه
Spectrasonics\STEAM\Keyscape\Soundsources\Factory\Keyscape Library\Keyboards
تو عکس های زیر میبینید که باقی بانک رو میشناسه اینو نه.ورژن امنیسفر هم مشخصه

کسی هست بتونه راهنماییم کنه.ممنون

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,040
10,084
113
54
.
با این روش پیش برو قطعاً میشناسه:

1- کلّ rar ها را اکسترکت میکنیم به جایی در دسکتاپ، که تقریباً 73 گیگ حجم دارند.

2- یک فولدر بنام Spectrasonics Keyscape در دسکتاپ ایجاد میشود که محتوی همان لایبرری های کی اسکیپ است. داخل این فولدر 52 فولدر بعلاوه ی دو فایل بدون فولدر وجود دارد.

3- یکی از فولدرها که Keyscape نام دارد را از میان آن 52 فولدر Cut میکنیم و در جای دیگری در دسکتاپ Paste میکنیم.

4- آن فولدر را در آدرس زیر کپی (یا Cut) میکنیم:
C\Programdata\Spectrasonics\STEAM\Keyscape

5- داخل آن فولدرِ Keyscape، چهار فولدر دیگر قرار دارد که یکی از آنها Soundsources نام دارد.

6- به ترتیبِ آدرسِ زیر از فولدر Soundsources وارد فولدری بنام Keyscape Library شده و در آنجا فولدر جدیدی ایجاد میکنیم بنام: Keyboards

Soundsources\Factory\Keyscape Library\Keyboards

7- به دسکتاپ برمیگردیم. از داخل فولدر Spectrasonics Keyscape تمامی فایلهای با پسوند db را از داخل فولدرهایشان جدا کرده (بعلاوه ی آن دو فایل بدون فولدر) و داخل همان فولدری که بنام Keyboards ایجاد کردیم، Paste میکنیم.

واکنش‌ها: mr.r و pe32_64
19/8/18
150
67
28
20
mashhad
سلام اقا فرهود.بازم نشد منتهی اون دو فایل بدون فولدر رو ندارم.تمام فایل های db رو تو همون ادرس ریختم.اون 2 تا فایل آیا یک تکست و فایل index هست؟
[doublepost=1551525162,1551522768][/doublepost]میشه لطف کنید ببینید تو فولدر setting library قسمت multis فایل db وجود داره؟؟ مال من خالیه فقط فولدر user داره اونم دوتا فایل index
[doublepost=1551526420][/doublepost]یه فایل به اسم keyscape library که رو که توی keyboard بود کپی کردم تو setting library قسمت patch و اومد کتابخونه ها با این تفاوت که صدا نداره باز:doctor-70: چیزی نمونده اشکم دربیاد دیگه دو روزه درگیرم:biggrin:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,040
10,084
113
54
.
سلام اقا فرهود.بازم نشد منتهی اون دو فایل بدون فولدر رو ندارم.تمام فایل های db رو تو همون ادرس ریختم.اون 2 تا فایل آیا یک تکست و فایل index هست؟
[doublepost=1551525162,1551522768][/doublepost]میشه لطف کنید ببینید تو فولدر setting library قسمت multis فایل db وجود داره؟؟ مال من خالیه فقط فولدر user داره اونم دوتا فایل index
[doublepost=1551526420][/doublepost]یه فایل به اسم keyscape library که رو که توی keyboard بود کپی کردم تو setting library قسمت patch و اومد کتابخونه ها با این تفاوت که صدا نداره باز:doctor-70: چیزی نمونده اشکم دربیاد دیگه دو روزه درگیرم:biggrin:
یه جای کار رو اشتباه رفتی احتمالاً.
پایین اون دو تا فایل رو شر کردم. همینطور کل محتوای Settings Library. اینها رو امتحان کن. اون دوتا فایل رو کپی کن کنار همون فایلهای db.

فایل های ضمیمه

• عالیه!
واکنش‌ها: mr.r
19/8/18
150
67
28
20
mashhad
یه جای کار رو اشتباه رفتی احتمالاً.
پایین اون دو تا فایل رو شر کردم. همینطور کل محتوای Settings Library. اینها رو امتحان کن. اون دوتا فایل رو کپی کن کنار همون فایلهای db.
فرهود جان خیلی لطف کردی نجاتم دادی از دانلود دوباره این 73 گیگ چون تکیش نیست و اتلاف فراوان وقت.ممنون از لطفت.من یه سوتی داده بودم چون زده بود فایل های db رو تو فولدر باید کپی کنید منم بجای اینکه برم دونه دونه از تو فولدرها فایل های db رو کات کنم تنبلی کرده بودم زده بودم توسرچ همه رو انتخاب کردم کات کردم که توشون فایل های setting library هم بوده با فرمت db. مرسی.لطف بزرگی کردی سلامت باشی همیشه

• عالیه!
واکنش‌ها: Farhood
16/6/12
452
256
63
شیراز
فرهود جان من قبلا یه بار اقدام به نصب کرده بودم که وفق نبودم .الان امنیسفر2 رو دارم ! حالا اونی که جدا نصب میشه دانلود کنم ! یا اونی که تحت امنیسفر 2 بالا میاد ؟ ممنون از راهنماییت

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
283
63
تهران
فرقی نمیکنه جفتش. اصن انقدر داستان نداره نصبش. من دانلود کردم راحت نصب شد مثه بقیه پلاگینا

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,040
10,084
113
54
.
فرهود جان من قبلا یه بار اقدام به نصب کرده بودم که وفق نبودم .الان امنیسفر2 رو دارم ! حالا اونی که جدا نصب میشه دانلود کنم ! یا اونی که تحت امنیسفر 2 بالا میاد ؟ ممنون از راهنماییت
اونی که جدا نصب میشه هم میتونه از طریق امنیسفر2 استفاده بشه. فقط اگر میخوای بصورت Stand Alone استفاده ی لایو بکنی، نرم افزار خود Keyscape این سرویس رو نمیده و مجبوری از طریق نرم افزار امنیسفر سازهای Keyscape رو بنوازی. من جدیدترین آپدیت ها رو هم نصب کردم ولی فرقی نکرد. حداقل برای من که اینطوری بود. اما اگه میخوای داخل DAW استفاده کنی، هر دوی اینها (امنیسفر2 و Keyscape) هرکدوم با نرم افزار خودش بالا میاد و میتونی جدا جدا استفاده کنی.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
283
63
تهران
ممنون فرهود. هاردم فرمت شد هرچی داشتم به فنا رفت.
جالبه همون بانک صدارو دانلود کردم با همون ستاپ . نصب که میکنم کلی ارور فایل میده که قبلن نمیداد. حالا دوباره دارم 77 گیگ رو دانلود میکنم