نرم افزار مناسب برای ضبط

شروع موضوع توسط Ace1 ‏10/2/13 در انجمن نرم افزارهای صدا برداری

تاپیک نرم افزار مناسب برای ضبط تالار نرم افزارهای صدا برداری در persian-music.org.

1. Ace1

Ace1 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه عزیزان هنرمند:
    دوستان من می خوام برای شروه کار خوانندگی تمرین کنم و تمریناتم رو ضبط کنم...چند تا سوال دارم:
    1-با چه نرم افزاری شروع کنم؟
    2-کدام نرم افزار صدای کیبورد و میکروفن رو بهتر میگیره و نیوز کمتری داره؟
    3-من الان نرم افزار Adob adution رو نصب کردم و ASIO رو هم همین طور اما کمی تاخیر داره البته برای رفع این مشکل توی همین انجمن خوندم در کل سوالم اینه که این نرم افزار چطوره؟من کیبورد pa 80 دارم با کابل معمولی به لپ تاپ متصل کردم که کارت صدای IDT Hight Definition CODEC داره البته این مشخصات کارت صدا رو توی Device Manager زده...
    4-آیا کابل معمولی برای این دوره تست کافی است؟
    5-میکروفن رو به کیبورد متصل کردم و یک خروجی از توی L/MONO گرفتم و به لپ تاپ زدم.درسته؟
    شرمنده زیاد شد ان شالله به کمک دوستان ما هم تکونی می خوریم و سوالاتمون کمتر میشن.
    دست همگی درد نکنه.

2. Ace1

Ace1 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من نرم افزار Adobe Adution رو نصب کردم اما وقتی میکروفن رو بهش وصل می کنم نمی شناسه و وقتی Device Class رو Asio می گذارم شروع به ضبط می کنه اما از میکروفن لپ تاپ استفاده می کنه توی قسمت Recording Device لپ تاپ هم external mic رو انتخاب می کنم امتا باز همین مشکل رو دارم...میشه راهنمایی نمایید

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,807 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز. نرم افزار خیلی در این مورد کیفیت که شما میفرمائید نقش نداره.
    مهم تری مورد کارت صدا و قدرت و داینامیک رنج اون هستش که میتونه در کیفیت خوب مستقیما تاثیر بگذاره.
    نرم افزار صرفا وسیله هستش برای دریافت سیگنالهایی که در کارت صدا به صورت صفر و یک تبدیل شدن
    برای نصب کیبوردتون شما به یک کارت صدای مناسب نیاز دارید. و از خروجی های دستگاهتون به کارت صدا بدید.
    با کارتهای صدای انبورد هم میشه کار کرد اما همه شون خیلی جالب نیستند. و شما باید یک کابل مبدل برای کیبوردتون بسازید.
    چون کارت صداتون آنبورد هستش باید از مایکهای داینامیک استفاده کنید که کابل اون هم باید تبدیل بشه چون فیشهای کارت صداتون کوچیکه پس خواه نا خواه مقداری نویز خواهید داشت
    در مورد تاخیرتون هم میتونید از برنامه asio4all که رایگان هم هستش و در سایت هم موجوده استفاده کنید. در مورد اینکه در برنامه اودبی صدا ندارید هم باید کارت رو به برنامه معرفی کرده و به ترکی که برای رکورد انتخاب کردید ورودی رو مشخص کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. Ace1

Ace1 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    اقای محبی دستتون درد نکنه...از اینکه وقتتون رو گذاشتید و به سوالات بنده جواب دادین ممنونم....خدمتتون عرض کنم که کارت صدا رو می شناسه و از میکروفن خود لپ تاپ استفاده می کنه نمی دونم چطور ورودی رو بهش معرفی کنم...اون قسمتی هم که وردی رو براش میخوام میکروفن اکسترنال تعریف کنم پیام میده که این برای ضبط این وردی و سخت افزار رو نمیشناسه...چه کار کنم؟

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,807 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    متاسفانه لپ تاپها و کارتهای صدای انبورد روی لپ تاپها کمی در این مورد محدودیت دارند. شما وقتی میکروفون رو به لپ تاپ میزنید. باید روی ایکون بلندگو کلیک کرده و وارد تنظیمات اون بشید و recording رو روی گزینه میکروفون قرار بدید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. Ace1

Ace1 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    این کار ها رو کردم...البته فقط توی این نرم افزار اینجوره توی خود ویندوز و Cool_Record_Edit موردی نداره ....نرم افزار دیگه ای است که بشه باهاش این کارها رو کرد؟fl یا cubase میشه ؟
    یا یک رکورد دیگه؟

7. Ace1

Ace1 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام مجدد:
    دوستان مشکل من همچنان پا برجاست....خیلی لطف می کنید کمکم کنید

8. Ace1

Ace1 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان به داد ما هم برسید

9. Ace1

Ace1 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ای ول برادران

- - - - - - - - - -

http://www.aparat.com/v/BQp4L
    جوابش رو با کلی دردسر پیدا کردم خدمت دوستان عزیز.....

بارگذاری...