نرم افزار مجیک

شروع موضوع توسط A.T.B ‏4/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نرم افزار مجیک تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. A.T.B

A.T.B عضو سایت

امتیازات:
    +141 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام به همه
    اگه میشه یه توضیح کلی درباره نرم افزار مجیک بدین ممنون

2. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام A.T.B عزیز.داداشی گشتم برات تو سی دی نرم افزارهایی که داشتم یه نرم افزار مجیک پیدا کردم که توضیحاتش رو کپی کردم و اینجا پیست کردم.
    منبع:NewTech
    Audio Edit Magic نرم افزاری قدرتمند و با توانايی های فراوان برای ويرايش ، ميکس ، ضبط ، آناليز و پردازش افکت های انواع مختلف فرمتهای صوتي است. اين نرم افزار شامل ابزارها و افکت های فوق العاده و بسياری ( مانند: mplify, Compressor, Delay, Equalize, Fade In and Fade Out, Flanger, Invert, Normalize, Phaser, Reverb, Reverse, Silence, Shrink, Stretch, Vibrato ) برای ايجاد تغيير در فايلهای صوتی و يا تبدیل فرمت آنهاست . ميتوانيد جزييات افکت گذاری بر روی فايل صوتی خود را با ايجاد تغيير در تنظيمات آن ، تغيير دهيد . با تغيير Channel ها و Bitrate ها قادر به تغيير حجم فايلها و کيفيت آنها خواهيد بود. در بخش ضبط نرم افزار قادر خواهيد بود هر صدايی را که در کارت صوت وجود دارد ضبط نموده و سپس به ايجاد تغيير روی آن بپردازيد . ظاهر آسان و ساده ی و منوهای زيبا از ويژگی ديگر اين محصول می باشد . توانايی پشتيبانی بعد بسيار وسيعی از فرمتهای صوتی رايج نيز بر توانايی Audio Edit Magic افزوده است. روی هم رفته اگر از فايلهای صوتی برای کارهای خود مانند وب سايت و ارائه متون به صورت PowerPoint و انيميشن های فلش بسيار استفاده می کنيد ، Audio Edit Magic کمک بسيار خوبی خواهد بود. اين نرم افزار با ويندوز های Vista/ 98Windows /Me/NT/2000/XP/2003 سازگاری کامل دارد

بارگذاری...