آخرین ارسال‌ها

نرم افزار شبیه ساز درام میشناسین ؟

9/2/16
159
23
سلام من دنبال یه نرم افزار ساده میگردم برای شبیه ساز فقط ضرب درام . یعنی تمپو و تعداد ضرب رو بدیم و اون برامون بزنه که بعد بخوایم روش اهنگ بزنیم .
کسی چنین نرم افزاری میشانسه ؟
ممنون

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
سلام من دنبال یه نرم افزار ساده میگردم برای شبیه ساز فقط ضرب درام . یعنی تمپو و تعداد ضرب رو بدیم و اون برامون بزنه که بعد بخوایم روش اهنگ بزنیم .
ممنون
عرض ادب
cakewalk studio instruments

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
پیشنهاد من Arturia Spark هستش که یکی از بهترین هاست و + تمام بانک ها دارام ماشین ها در اون موجوده.

مثل Electro / Dubstep / Vintage و ....

البته پلاگین Groove Agent از شرکت Stienberg کمی قدیمیه اما بد نیست...;)

14/11/14
1,094
35
ایران
پیشنهاد من Arturia Spark هستش که یکی از بهترین هاست و + تمام بانک ها دارام ماشین ها در اون موجوده.

مثل Electro / Dubstep / Vintage و ....

البته پلاگین Groove Agent از شرکت Stienberg کمی قدیمیه اما بد نیست...;)
اقا من اسپارک و خیلی وقته دارم ولی به نظرم ریتمهاش خیلی ناقص و بد پخش میشه حتی یه ورژن جدیدتر هم گرفتم باز همونطوری بود

Clapton

عضو سایت
اره خوبه ولی واسه من گیر زیاد میزنه کرش میکنه بعضی بانکهارو نمیخونه کلا کرکش خوب نبست
بهترین همون ez درامر هست فعلا

با سلام و عرض ادب
دوست من تا وقتی addictive Drums وجود داره من فکر نمی کنم کسی دیگه سراغ Ez بره. این مشکلی هم که شما می فرمائید من فکر می کنم مربوط به پایین بودن سیستمتون داره و شاید به درستی نصب نشده باشه وگرنه مشکلی تو خودش وجود نداره ..

موفق باشید

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
دوستان ظاهرا فراموش کردند دوستمون چی درخواست دادن.
ایشون یه درامر خیلی سبک و کم حجم که فقط ریتمی نواخته بشه و ایشون روش نوازندگی کنن.همین!!

Clapton

عضو سایت
ممنون
دوست عزیز اگه از اف ال استفاده میتونید از FPC خود اف ال استفاده کنید که آماده و اتفاقا بسیار هم خوش صدا هستش.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
اقا من اسپارک و خیلی وقته دارم ولی به نظرم ریتمهاش خیلی ناقص و بد پخش میشه حتی یه ورژن جدیدتر هم گرفتم باز همونطوری بود
قبول دارم چون در اصل باید توسط خودمون ریتم نویسی بشه چون هر داوی سیسیتم سیکوعنس خودش رو داره بعضی اوقت این اذیت کردنا دیده میشه...;)

مثلا توی ایبلتون وقتی دکمه پلی داو رو میزنی از اول تا اخر ریتم شرو به بخش شدن میکنه...و...

25/2/18
2
20
با سلام آقایون من دستگاه پرکاشن رولند spds دارم دنبال برنامه ای هستم که رو کامپیوتر نصب بشه که بتونم فرمت پرکاشنها را بسازم و ادیت کنم چون این پرکاشن فرمت spds فقط میخونه
لطفا اگر کسی همچین برنامه میشناسه به من خبر بده
لازم به ذکراست خروجی سیو باید spds بده

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,216
منظورت از "فرمت پرکاشنها را بسازم " چی‌ هست؟

25/2/18
2
20
فرمت سنپلها ولوپها که ما در جمع بهشون میگیم پرکاشن

اگه اطلاعی داری لطفا همکاری کن

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,216
توی سایت رولند این رو نوشته:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

فرمت Wav. و AIFF رو ساپورت میکنه. اگه با این Bit Rate/Sample Rate که اینجا نوشتن فایل هارو درست بکنی‌ میتونی‌ ایمپرت بکنی‌. پایین صفحه هم Troubleshoot رو نوشتن.

بالا