نرم افزار تبدیل صدا به نت

من خودم اوايل شروع كارم با daw خيلي به دنبال اين تكنيك ها بودم و بعد قلق كارش هم دستم اومد و خيلي نرم افزارها كار كردم كه بهترينشون در حال حاضر نيوتن تو خود اف ال هست اما خودم به خودم قول دادم ديگه سراغ اين كار نروم چون واقعا جلوي پيشرفتم رو ميگرفت من ميشستم ساعتها با ماوس نت آةنگ ها رو در مياوردم و الانم همينطور و اين تاثيرش رو بر گوش حتما خواهد گذاشت بر شناسايي نت ها و... هر چند هم سخت هست اما اگر وقت بزاريد مطمئن باشيد ميتونيد نت ها رو بسازيد من شايد بيش از 2- 3 ساعت و شايدم بيشتر وقت ميزارم براي در آوردن نت هايي كه خيلي از شما 2 ثانيه اي ميسازيد .

خلاصه اين روش خيلي بهتره به دنبال ميون بر نباشيد اگر در اول راه هستيد

من می خوام یک متنی رو که با آهنگ خوانده شده نت هاشو در بیارم (دو، ر، می ، فا و ...)
از موسیقی هم تقریبا چیزی نمی دونم. اینکارو برای انجام یه پروژه که اصلا به موسیقی ربطی نداره باید انجام بدم. ولی برای مرحله اول کار به این احتیاج دارم. میشه دقیق ترین نرم افزار رو تو ین زمینه معرفی کنید که صدای ضبط شده رو بهش بدیم، نوتاشو بده. کار کردن باهاش هم زیاد سخت نباشه.

سلام اين تاپيك 3 صفحه داره ! اميدوارم به هر سه صفحه سر زده باشيد! موضوع تاپيك همين هست اگر از صفحه ي اول شروع كنيد نرم افزار مورد نظرتون رو پيدا ميكنيد

- - - - - - - - - -

سلام اين تاپيك 3 صفحه داره ! اميدوارم به هر سه صفحه سر زده باشيد! موضوع تاپيك همين هست اگر از صفحه ي اول شروع كنيد نرم افزار مورد نظرتون رو پيدا ميكنيد

22/10/14
1
0
1
22
سلام
ببخشید اگر میشه توضیح بدید با کیوبیس چجوری میشه میدی رو تبدیل به نت کرد
خیلی فوریه

5/7/17
1
0
1
32
سلام ، می خواستم ببینم برنامه ای هست که به صورت زنده ( live ) ، با دوربین گوشی روی یسری نت بگیریم و نت هارو پخش کنه ؟

25/10/21
1
0
0
سلام به همگی
امیدوارم یه پاسخی بگیرم
راستش من یه فایل دارم که به علت نبود وقت کافی نمی تونم بشینم گوشی نتاشو دربیارم، کسی هست بتونه نت هاشو برام در بیاره و بهم بده لطفا؟

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
786
1,068
93
تهران
Instagram.com
سلام به همگی
امیدوارم یه پاسخی بگیرم
راستش من یه فایل دارم که به علت نبود وقت کافی نمی تونم بشینم گوشی نتاشو دربیارم، کسی هست بتونه نت هاشو برام در بیاره و بهم بده لطفا؟
درود
فایل و همچنین اطلاعات تماستون رو پیام خصوصی برای من بفرستید.