نرم افزار بريده بريده كردن صدا

سلام با تشكر از زحمات شما دوستان من نرم فزار بريده بريده كردن صدا رو ميخواستم سرچ كردم دايمنشن پرو رو معرفي كرد سايت گوگل ولي قابلبت دانلود نداشت يعني رايگان نبود از شركت سونار هست ولي من فقط همين وي اس تيشو ميخوام كه صدارو بريده بريده ميكنه مثل صداي چاووشي توي آهنگ عروس قصه اميدورم بتونيد واسه دانلود بزاريدش عزت زياد:smile (33):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
132
0
36
SYNAESTHESIA
سلام با تشكر از زحمات شما دوستان من نرم فزار بريده بريده كردن صدا رو ميخواستم سرچ كردم دايمنشن پرو رو معرفي كرد سايت گوگل ولي قابلبت دانلود نداشت يعني رايگان نبود از شركت سونار هست ولي من فقط همين وي اس تيشو ميخوام كه صدارو بريده بريده ميكنه مثل صداي چاووشي توي آهنگ عروس قصه اميدورم بتونيد واسه دانلود بزاريدش عزت زياد:smile (33):
لینک دانلود و آپ دیت Cakewalk.Dimension.Pro در لیست دانلود قرار گرفت.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Farhad Mahdavi

هنرمند
اگه شما از اف ال استودیو استفاده میکنید در لیست افکتهاش یکی از فوق العاده ترین اف ایکسهای جهان موسیقی به اسم Fruity Love Philter قرار گفته که اون همه نیازهای شمارو براورده میکنه

پیروز باشید

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
132
0
36
SYNAESTHESIA
من هم پیشنهاد میکنم از پلاگین های سبک تری مثل camel audio و camel space استفاده کنید تا اینکه کار رو به محیط دیگه ای ببرید.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام.

دوست عزيز

dimension pro يه vst قدرتمند و خوب هستش. اما من كاري رو كه شما ميخواين درش نديدم.
من پيشنهاد ميكنم شما از sfz استفاده كنيد.
ميتونين اون قسمتي رو كه ميخواين برش بدين و در sfz بازش كنيد.
بعد ميتونين با ميدي كيبوردتون باهاش نوازندگي كنيد و بعدا هم اون و كوانتايز كني.
دقيقا همون كار رو كه ميخواين در كاراي چاووشي هم هست و براتون انجام ميده.
در اف ال هم يه بخش هستش كه ميتونه اينكارو براتون انجام بده.
اما اونو بايد دوستان كه اف ال كار هستن بهتون بگن.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
از مدير تالار دانلود درخواست ميكنم اين افكت بسيار سبك و كم حجم (sfz )
رو براتون بذارن كه كارتون رو راحت انجام ميده.

Farhad Mahdavi

هنرمند
طبق گفته ی امید جان در اف ال استودیو دو بخش هستن که میتونن این کارو انجام بدن :
1 Fruity Slicer
Fruity Slicex 2
اولی بیشتر برای دراملوپها استفاده میشه و یه چیز ساده است .
اما گزینه ی دوم که به تازگی به اف ال اضافه شده که امکانات بیشتری نسبت به اولی دارد .
من به شخصه با تمام اسلایسرها کار کردم اما هیچکدوم واسم مثل این دوتا نمیشد .:smile (31):

سلام من هم از مدير تالار دانلود درخواست ميكنم اين افكت بسيار سبك و كم حجم (sfz رو واسه دانلود بزارن مرسي

Farhad Mahdavi

هنرمند
سلام
آموزش قطعه قطعه کردن وکال و صدای خواننده در قسمت نرم افزار اف ال استودیو در سایت نهادم . امیدوارم براتون کاربرد داشته باشه
پیروز باشید

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
پس بالاخره پيداش كردين.
به اين ميگن سرعت عمل..:smile (22):
نيم ساعت نشد كه اسم كاملش رو بهتون دادم. الان ميبينم كه قرار دادين.
احسنت.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
از sfz می شه در نوئندو و پروتولز هم استفاده کرد؟
بله اگه setup اون مستقل باشه میشه.
چون معمولا هنگام نصب سونار روی خودشون هست که نمیشه در برنامه های دیگه استفاده کرد.
اما این که دوستان قرار دادن چون مستقل نصب میشه میتونید در برنامه های دیگه هم استفاده کنید.

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
امید جان این وی اس تی ها کار همون پلاگین Gross Beat رو در اف ال که slicer خیلی خوبی هست که پریست های عالی هم داره رو انجام میده!!!
من تو کیوبیس نمیتونم وکال هام رو اینتوری که میخوام و با اف ال میتونم slice بدم!!!
ممنون میشم راهنمایی کنین!

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
مید جان این وی اس تی ها کار همون پلاگین gross beat رو در اف ال که slicer خیلی خوبی هست که پریست های عالی هم داره رو انجام میده!!!
من تو کیوبیس نمیتونم وکال هام رو اینتوری که میخوام و با اف ال میتونم slice بدم!!!
ممنون میشم راهنمایی کنین!
راستش من با اف ال کار نمیکنم.
گاها پیش میاد که خودم و با دست این برش ها رو انجام میدم و اونها رو هر جوری که دلم میخواد میچینم و زیبا هم میشه.

24/7/11
112
10
18
kashan
من از سونار استفاده میکنم.ولی بلد نیستم با این vst plugin کار کنم.استاد محبی اگه میشه یه توضیح جامع بدین که بتونم ازش استفاده کنم.مرسی از لطفی که میکنید

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
من از سونار استفاده میکنم.ولی بلد نیستم با این vst plugin کار کنم.استاد محبی اگه میشه یه توضیح جامع بدین که بتونم ازش استفاده کنم.مرسی از لطفی که میکنید
gross beat برای اف ال هست دوست عزیز(البته اگه منظورتون gross beat بوده باشه)

18/12/09
238
202
43
کرج
دوستان منم با اجازتون یه اظهار فضلی میکنم البته اگه چیزی که دوستمون میخواد چیزی باشه که من الان تو ذهنمه
شما میتونید روی وکالتون grossbeat رو بزارید و side chain رو فعال کنید که همون فضا رو میده اگه نه که کاری که آقای محبی فرمودن دستی ببرید اما اگه با خوندن چیزی فاصله ایجاد کردین میتونین با اتومیشن ولوم هم اینکارو انجام بدین