نرم افزاری جالب برای بریده بریده کردن صدا

سلام دوستان میدونم که اکثر کاربران خوش ذوق که دوست دارن دیجی حرفه ای باشن

میخوان که توی کارهاشون از همه افکتها زیبا توی کارشون استفاده کنن که از بقیه دی جی

ها عقب نمونن یکیش همین بریده بریده کردن صداست که من بعد از کلی جستجو و

راهنمایی گرفتن از دوستان و اساتید سایت فهمیدم که یا باید دستی این کار رو انجام بدی یا

از یه VSt استفاده کنی که کمی دشوار به نظر میرسه...بلاخره نرم افزار Dss Dj رو پیدا کردم

که این کارو به راحتی انجام میده ....متاسفانه این لینک که میخوام بزارم نرم افزار رایگانش

نیست و لی برای امتحان کردن جواب میده
.
.
.
بفرمایید لینک دانلود::smile (31):

http://www.myxoft.com/dssdj.exe

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
دوست عزیز شما با plugin داخلی SlicEX از FL8 و یا FL9 به راحتی میتونید به خواستتون برسید

آخرین ویرایش:
30/7/09
267
478
63
شماره 14
سلام دوستان میدونم که اکثر کاربران خوش ذوق که دوست دارن دیجی حرفه ای باشن...بلاخره نرم افزار Dss Dj رو پیدا کردم

که این کارو به راحتی انجام میده ....متاسفانه این لینک که میخوام بزارم نرم افزار رایگانش

نیست .
.
سلام
نرم افزار زو از لینک شما دانلود کردم و با این
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
رجیسترش کردم که 3 کیلو هست :smile (31):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
SlicEX به صورت VSTi هم عرضه شده و شما میتونید اون رو روی هر Host که میخواید اجرا کنید

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
ممنون که توجه دارید من نمیدونستم که VSt اون هم وجد داره از سایت اصلی نشد دانلود کنم میشه لینک دانلودش رو بزارید ادمین عزیز

مهران عزیز من اکانت ندارم نتونستم دانلود کنم کیجن رو میشه آپلود کنی همینجا ولینک مستقیم بدی چون که گفتی حجمش کمه...مرسی

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
ممنون که توجه دارید من نمیدونستم که VSt اون هم وجد داره از سایت اصلی نشد دانلود کنم میشه لینک دانلودش رو بزارید ادمین عزیز

در قسمت درخواست VST میتونید هر VST که مایل هستید سفارش بدید تا دوستان قسمت Download براتون فراهم کنند