نرم افزارهایی برای افکت گذاری روی آهنگ و vocal

• شروع کننده موضوع pacer
  • تاریخ شروع
23/12/09
32
4
0
سلام خسته نباشید. می خواستم بدونم با چه نرم افزارهایی میشه روی آهنگ یا vocal افکت گذاشت. برای مثال آهنگ زیر رو گوش بدید. میخوام بدونم که با چه برنامه ای میشه همچین افکتهایی به vocal داد که کیفیت صدا خراب نشه. مثلا افکت های دو صدایی و تکرار های مکرر و... . اگه میشه بعد از معرفی نرم افزار، آموزشش رو هم قرار بدید. ممنون :smile (35):

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

11/8/09
413
41
28
اهواز
اگه می خواهید روی آهنگ افکت گذاری کنید بهترا از FL استفاده کنید ولی اگه می خواهید وکال رو میکس کنید بهتره از nuendo یا cubase استفاده کنید البطه این رو هم بگم شما هر افکتی می می خواهید استفاده کنید باید اول نصبش کنید وبعد در برنامه اون پلاگینی رو که نصب کردید رو روی صدا اعمال کنید

23/12/09
32
4
0
من fl رو نصب کردم. ولی توش چیز خاصی نبود که من بتونم باهاش افکت بدم رو آهنگ. آیا آموزش خاصی داره یا پلاگین میخواد؟

19/12/09
38
1
8
كاشان
برادر شما بايد توي اف ال تك تك تراكهاتو بسازي بعد هر كدوم كه ميخواي افكت بدي بياري توي قسمت Mixer-Master اونجا بهش افكت بدي يه سري افكت خودش داره بازم بخواي بايد نصب كني

23/12/09
32
4
0
برادر شما بايد توي اف ال تك تك تراكهاتو بسازي بعد هر كدوم كه ميخواي افكت بدي بياري توي قسمت mixer-master اونجا بهش افكت بدي يه سري افكت خودش داره بازم بخواي بايد نصب كني
برادر ، من با ارگ آهنگ ها رو می زنم و بعد می خوام که به آهنگی که با ارگ زده شده، افکت اضافه کنم.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
برادر ، من با ارگ آهنگ ها رو می زنم و بعد می خوام که به آهنگی که با ارگ زده شده، افکت اضافه کنم.
اگه موسيقيتون رو به صورت سينك و ترك به ترك ركورد ميكنيد بايد روي تركها پلاگينهاي مناسب بذاريد.
ولي اگه فول ترك موسيقيتون رو كار ميكنيد. در نهايت براي شما اين راه مناسبه كه موسيقيتون رو در كيبورتون بسازيد و خوب تركها رو ميكس كنيد و بعد از ركورد اون موسيقي رو مستر كنيد.

mory952

عضو سایت
4/1/10
88
32
18
افكت براي تكرار بخشي از صداي خواننده

با سلام
ميخواستم بپرسم افكت معروفي كه براي بريدن قسمتي از آخر صداي خواننده و تكرارش استفاده ميشه چيه و چطوري استفاده ميشه؟
ممنون:smile (46):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
اون افکت نوعی reverb هست پلاگین های زیادی برای reverb دادن وجود داره
همچنین می تونید به صورت دستی با استفاده از 2 track این کار رو انجام بدید که نیاز به دقت داره با تجربه کردن براحتی می تونید یاد بگیرید

2/3/10
137
15
18
es
سلام
چند تا سوال دارم بي زحمت يكي جواب بده خيلي ممنون
از ایزوتوپ اوزون 4 ميشه براي ميكس وكال هم استفاده كرد يا فقط مال مسترينگه؟
من رپ كار ميكنم سبك گنگ چه افكتهايي بندازم روي وكال خوبه؟

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام عزیز،
اکثرا برای مستر استفاده میکنن اما شما میتونین از DELAY در قسمت Multy band harmonic استفاده کنید و با تنظیم میتونین صدای قشنگی بگیری فقط دقت لازم رو داشته باش!:smile (77):
من در این سبک افکتهایی مثل: DUO,HARMONIC,اگه هم حال کردی در بعضی وقتا از Phaser استفاده کن باحال میشه...:smile (45):
امیدوارم تجربه اندک من به دردت بخوره:smile (14):

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
100% که نه،اما میشه در حد معمولی انجام داد!
برو به تالار دانلود در قسمت FX پلاگینهای خوبی هست کمکت میکنه،از اساتید هم بپرسی بد نیست
(LighT,Psychopat,Omid mohebbi,DJ AMIX و دیگر دوستان ....)