نحوه ی قرار داد پلاگین ها در لایو برای مسترینگ؟؟

شروع موضوع توسط Mehrdad Art ‏12/3/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نحوه ی قرار داد پلاگین ها در لایو برای مسترینگ؟؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    سلام اساتید عزیز میشه به من کمک کنید.
    برای مستر کردن تویه لایو رو میکس کانال مستر میرم و اون پایین پلاگین هایی رو که میخام drag and drop میکنم درسته؟ اگه درسته.
    مسئله بعد اینه که ترتیب قرار گرفتن پلاگین ها بر چه اساسه چون مثلا تویه کیوبیس 8تا insert کانال داشتیم و مشخصه و یا تویه ریزن از سیم کشی ها مشخصه. تویه لایو به ترتیبه اینکه کدوم رو اول بیارمیه آیا؟؟؟
    بعد من میخام آنالایزر بذارم از اول کار کردنم رو پروژه چطوریاست؟ مثلا آنالایزر رو بذارم بعد هر پلاگینی رو خواستم قبل از آنالیزر اضافه کنم؟؟؟؟

اگه خیلی بد توضیح دادم و منظورم رو متوجه نشدید سوال در مورد این مورد این موضوع https://www.persian-music.org/6205-یک-روش-ساده-برای-مسترینگ.html هست اما حالا تویه لایو چطوریاست؟؟

2. psypersia

psypersia Gold User

امتیازات:
    +136 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, logic
    سلام ترتیب پلاگین ها که مشخص است ...
    drag & drop یا double click
    اگر double click کنی افکت به ترتیب وارد insert میشه آنالایزر هم به همین صورت

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    مرسی
    فقط باز هنوز متوجه نشدم . اگه من از اول کارم بخام آنالیزر داشته باشم و بیارمش بعد double کلیک کنم و پلاگین های دیگه رو بیارم آنالیزر قبل از تاثیره پلاگین های دیگه رو نشون میده؟؟
    چوم آنالیزر رو میخام از اول که هنوز افکتی استفاده نکردم در آخرین کانال insert داشته باشم و اگه بیارمش چطور پلاگین های دیگه رو قبل از آنالیزر قرار بدم که آنالیزر تغییرات رو نشونم بده؟

4. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    آهان حله مرسی دستم اومد چجوریاست.

5. noryar12

noryar12 عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    دوست خوبم میکس و مسترینگ یه چارت ها و قوانین کلی دارن و بقیش تکنیکه
    انالایزر رو شما تو هرقسمت و هر ترک می تونید قرار بدید خب همونطور که می دونید انالایزر کارش نشون دادن فرکانس یا پانراما می تونه باشه حالا شما ببین کجا رو می خوای کنترل کنی

بارگذاری...