آخرین ارسال‌ها

نحوه شناسایی میکروفون در cubase

سلام دوستان میخوام از میک behringer C2 رو کارت صدای line-6 pod studio ux2 ریکورد بگیرم.سی دی کارت صدا و درایورهاشو رو سیستم نصب کردم و تو control panel کارت صدا شناسایی شده.و میکروفون رو با کابل به کارت صدا وصل کردم.حالا برای شناسایی کارت صدا و میک تو cubase و ریکورد از میکروفون ها چه کاری باید کنم؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
کار سختی نیست دوست عزیز
اگه میکروفون رو به ورودی یک کارت صدا میزنید موقع باز کردن ترک صوتی مشخص کنید که کارت سیگنالها رو از کدوم ورودی کارت دریافت کنه.
با انتخاب ورودی درست مشکلتون حل میشه.

موضوع دیگه اینه که وقتی میکروفون رو برای اولین بار به هریک از ورودی های کارت صدا وصل میکنم،همه درجه ها و چراغ های کارت صدا از کار میفتن یعنی مشکلی وجود داره؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
موضوع دیگه اینه که وقتی میکروفون رو برای اولین بار به هریک از ورودی های کارت صدا وصل میکنم،همه درجه ها و چراغ های کارت صدا از کار میفتن یعنی مشکلی وجود داره؟
اگر به این صورت باشه که میفرمائید احتمالا کابل شما دارای اتصالی هستش توصیه میکنم سریعا با یه کابل سالم هم تست کنید.
اگه مشکل از اتصالی کابل باشه میتونه به کارت صداتون هم لطمه وارد کنه.

کابلهارو با اهم متر چک کردم سالم بودند.ولی هر چیز جدیدی که به کارت صدا وصل میکنم کارت صدا کاملا خاموش میشه!!

mohsen salahi

عضو سایت
3/4/12
80
اهواز
سلام.من هم همين مشكل رو دارم يعني فقط تو كيوبيس ارور ميده.يعني وقتي ميكروفن رو انتخاب مي كنم ميزنه inactive.چيكار كنم؟با تشكر

سلام دوستان عزیز.من یه کارت صدا Roland tri captur گرفتم میکروفن و کیبورد بهش وصل کردن و به برنامه کیوبیس وصل کردم اما بعضی وقتا کارت صدا کامل خاموش میشه.بیشتر موقعی که تو قسمت vst conection ورودی و خروجیا رو تغییر میدم اینجوری میشه یعنی کارت صدام خرابه یا مشکل نرم افزاری هست؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا