نحوه درامز و کیک چینی در موسیقی پاپ

شروع موضوع توسط mahdiar-borusan ‏10/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نحوه درامز و کیک چینی در موسیقی پاپ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mahdiar-borusan

mahdiar-borusan عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    سلام به اساتید گرامی. پیشاپیش تشکر میکنم.
    دوستان منموسیقی رو به صورت تئوریک کار کردم و ساز اصلیم هم گیتار الکتریک هستش و در کنارش بیس و کلاسیک هم کار میکنم. چند وقته پیشنهاد برای تنظیم پاپ دارم و چون سبک راک و متال کار کردم نمیتونم اون طوری که مشتری ازم میخواد کار بسازم مثلا من درامز راک و متال میتونم خوب بنویسم. یعنی اول تو نرم افزار guitar pro مینویسم بعد به صورت فایل میدی میفرستم توی نرم افزار cubase (کاری که اکثر متالرها انجام میدن) ولی اون صدایی که تو موزیک های پاپ میشنوم رو نمیده. نحوهء درامز و کیک چیندن در موزیک پاپ چجوریه. یعنی از چه نرم افزار یا vst ای استفاده میکنن. ممنون میشم کمک کنید چون زیاد با موزیک الکترونیکی آشنایی ندارم

:smile (2): :smile (61):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Soheyl

Soheyl عضو سایت

شغل :
    آهنگسازی ، تنظیم
    امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    سلام
    vst برای اینکار زیاد هست بستگی به فضای آهنگتون داره مثلا stylus یا ez dreram وی اس تی های خوبی هستن. توی خود کیوبیس هم وی اس تی هست به نام grove agent one که صداهای خوبی داره البته باید نسخه کامل کیوبیس رو داشته باشین ، در مورد نحوه چینش درام در پاپ هم که روش های زیاد و مختلفی هست که بازم بستگی به فضای آهنگتون داره میتونین با گوش کردن به موزیک های پاپ و دقت کردن به درام و کیک اونها بهتر متوجه بشین

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. mahdiar-borusan

mahdiar-borusan عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    ممنون سهیل جان. فکر کنم نتونستم منظورم رو برسونم. بهتره بگم با چه نرم افزاری درامز رو بنویسم؟ اون چیزی که تو ذهنم هست چجوری به نرم افزار منتقل کنم... ! چون از روشی که من استفاده میکنم فکر نکنم بشه صدای خوبی گرفت!!!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    همونطور كه دوست ما گفتن نرم افزارهاي Ez Drumeer يا حتي HyperSonic وي اس تي ها خوبي هستن حالا اينكه شما با چه نرم افزاري بسازي بسته به نوع فكر خوده شما داره اگر تمايل به استفاده از لوپ هاي آماده هستيد Ez Drumeer زياد داره و به صورت ميدي ميتونيد لوپ كنيد و نت هاشم تغيير بديد ولي اگر نه ميخواين اون چيزي كه تو ذهنتون هست پياده كنيد نياز به يه كيبورد داريد كه باهاش درام ماشيني زدن رو بلد باشيد و ركورد بگيريد و در نهايت اديتشون كنيد

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  5. شهاب محمّدی

شهاب محمّدی عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست خوبم با تشکر از اساتید منم یه راهی دارم که هر از گاهی جوابمو میده .

شما میتونی از اینترنت فایل های آهنگ هارو بصورت MIDI بگیری بعد ببری تو اف ال بازش کنی بعد بعضیاشون بصورت کانال های جدا جدا میدی دارن که Drum انتخواب میکنی بعد Drum lopz یا FPC رو روش Replase میکنی بعد Play و آخرشم ENJOY

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - نحوه درامز کیک
  1. farzaddd
    پاسخ ها:
    2
    نمایش ها:
    1,037
  2. saeed1364
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    31