نحوه اموزش موسیقی

شروع موضوع توسط mohsenmohammdi ‏27/1/15 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک نحوه اموزش موسیقی تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

1. mohsenmohammdi

mohsenmohammdi

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام من تازه یک کیبورد یاماها A1000 خریدم، الانم هیچی ازش نمیدونم یعنی کلا درباره تئوری موسیقی و تنضیمات این کیبورد چیزی نمیدونم
    قصد دارم که یادگیری پیانو رو شروع کنم(همراه با خواندن و نوشتن نت) شما چه نوع اموزشی رو به من پیشنهاد میدید؟ کلاس برم یا با کتاب و فیلم اموزش ببینم؟(البته هزینه کلاس هم کمی سنگینه)
    شما اساتید خودتون کلاس رفتید یا با فیلم و کتاب یاد گرفتید؟؟؟
    بعد این اموزش قصد دارم اهنگسازی و تنظیم رو یادبگیرم

2. davit

davit عضو سایت

امتیازات:
    +152 / 0 / -0
    پیشنهاد میکنم صددرصد برید کلاس و مخصوصا یه استاد خوب انتخاب کنید تا روی استیل نشستن استیل دست و غیره کار کنه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. darki boy12

darki boy12 عضو سایت

شغل :
    music producer
    امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, FLstudio
    بستگی به خودتون داره اگه پر تلاش و سخت کوش باشین با کتاب و فیلم هم میشه یاد گرفت, یاد گیری تو 3 چیز خلاصه میشه: تمرین, تمرین, تمرین

4. mohammad rezaa

mohammad rezaa کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +883 / 1 / -0
    سلام محسن عزیز
    خب یادگیری پیانو مستلزم داشتن پیانو هست و تا اونجایی که میدونم این کیبورد پنج اکتاو .البته کلا کیبورد ها پنج اکتاو هستن فکر میکنم.پیانو اما 7 و نیم اکتاو داره.خب باید کیبور کار کنین.با کتاب و سی دی هم میشه اما یه ایرادی داره.
    اینکه کسی نیست که ایراد های انگشت گداری،نحوه نشتن،نحوه قرار گرفتن دست،حرکات مچ و ...رو بهتون گوشزد کنه.و این نرم افزار هت تا یه سطح مشخصی بهتون کمک میکنن.
    در نظر بگیرید که مثلا قرار شما یه قطعه رئ شروع کنین.خب استاد شما بهتون میگه که چه تمرین هایی برای اماده سازی انگشت واسه این اهنگ مفیده.یا حتی بعضی جاها انگشت گذاری رو تغییر میده.مثلا بعضی قطعات راخمارینوف برای دست های کوچیک و انگشتهای کوتاه کمی سخته نواختنش و باید انگشت گذاری متفاوتی بگیزه.یا برعکس.
    حتی ترتیب یادگیری قطعات خیلی مهمه که اون هم باید زیر نظر استاد باشه.
    مثلا تو ساز پیانو بعد دوره مقدماتی قطعات پلی فونی رو انتخاب میکنن(مثل قطعات باخ)بعد میرن سراغ قطعات کلاسیک که درک از فرم برای هنرجو به وجود بیادو .....خب کتاب یا سی دی نمیتونه این نطارت رو رو تنرینات شما داشته یاشه.
    هزینه کلاس ها زیاده اما میشه هزینه رئ کم کم پرداخت کرد.مثلا هر 5 جلسه.یا میتونین با یه استاد صحبت کنین که هر ماه دو جلسه رفع اشکال بزاره(نهایتا)
    اما در کل شرایظی رو فراهم کنین که زیر نطر استاد نمرین کنین

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  5. arin1365

arin1365

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
  6. mohammad rezaa

mohammad rezaa کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +883 / 1 / -0
    جاااااااااااان؟

بارگذاری...