نحوه استفاده از افکت REVerence در کیوبیس

شروع موضوع توسط Psymfonius ‏9/12/09 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نحوه استفاده از افکت REVerence در کیوبیس تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Psymfonius

Psymfonius هنرمند ارشد Gold User

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    {username}-{filename}

سلام.
    اگر دوستان در جریان نسخه 5 باشند می دونند که یک افکت ریورب جدید با نام REVerence به این نسخه اضافه شده و ریوربهای بسیار طبیعی از مکانهایی نظیر سالن های کنسرت از نواحی مختلف و بسیاری مکانهای طبیعی دیگر شبیه سازی کردند.
    حالا از دوستان میخواستم بپرسم نحوه استفاده صحیح از این پلاگین که در کیوبیس 5 اضافه شده به چه صورت هست.چون من وقتی این پلاگین رو استفاده میکنم صدایی که این افکت به اون اعمال شده بعد از چند ثانیه قطع میشه.
    البته عکسهایی رو که از این افکت دیدم در سایت سازنده دیدم ظاهرا عکس مکانهایی که در لیست پریستهای این افکت هست به علاوه یک سری ویو شیپها مربوط به Time domain.در ضمن من نسخه ای رو که در سایت هست رو دانلود کردم.ممکنه مشکل از این نسخه باشه؟

2. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    سلام
    من Cubase 5 اوریجینال دارم و این مشکلی که شما میگیرو ندارم و اینم نمیدونم که مشکل شما از کرک شدن این ورژنه یا نه فقط خواستم بگم اوریجینال این مشکلو نداره ، در مورد سوالت هم میخوام بپرسم شما افکت رو Send میکنید یا Process میکنید که این مشکل پیش میاد؟

3. Psymfonius

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    افکت رو در Insert ترک مربوطه قرار میدم.

4. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    من فکر میکنم اگر ریورب رو Send کنید خیلی بهتره چون اصولا افکتهای مثل ریورب و دیلی و ... در حالت سند بازدهی بهتری دارند مخصوصا این افکت که از ویو فرم به عنوان الگوی سیگنالی برای شبیه سازیه ریورب استفاده میکنه . من فکر میکنم اگر در حالت سند هم این مشکل رو داشتید یا مشکل از پروسس سیستمتونه یا از خوب کرک نشدنه برنامه البته من 3 حالت(Send , Process , Insert )رو چک کردم و به مشکلی بر نخوردم.

5. Psymfonius

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    ممنون از شما.فکر میکنم پریستهای این پلاگین ناقص باشه البته در این فایلی که دانلود کردم.چون موقع انتخواب پریستها باید عکس محل در کادر سمت راست افکت و همچنین اون ویو شیپ مربوط به اون مکان در قسمت Time domain نمایش داده بشه ولی وقتی من پریستها رو انتخواب میکنم هیچ چیزی نمایش داده نمیشه و برای همین صدا بعد از چند ثانیه قطع میشه ولی وقتی از قسمت import یک فایل ویو لود میکنم صدا پخش میشه ولی خیلی ریورب بعد حالتی میشه و احتمالا به خاطر اینه که فایل مربوطه که خود شرکت طراحی کرده نیست!
    آیا این پلاگین رو میشه جداگانه پیدا کرد یا حداقل پریستهای کاملشو؟چون واقعا دانلود نسخه کامل چند گیگ اون برام امکان پذیر نیست.

6. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    نه فکر نمیکنم جداگانه باشه چون VST3 هستش و بعید میدونم جداش باشه مخصوصا به این علت که جزو Bundle نرم افزار هست

بارگذاری...