آخرین ارسال‌ها

نحوه اتصال سخت افزارهایی مثل افکتور یا کمپرسور یا... به میکسر

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
نه جناب محبی
تک تک
خوب اگه تک تک میخواین رکورد کنید که مستقیما بدید به کارت و هر ساز یا وکال رو جدا رکورد کنید.
منظور من اینه که میخواین این سازها و وکالها رو همزمان اما در چند ترک جدا از هم رکورد کنید ؟
اگه اینکار و میخواین انجام بدید که کارت شما 4 وروی بیشتر نداره.
باید میکروفونها رو به ورودی میکسر بدید فرضا از 1 تا 4 و از خروجی insert که زیر هر ورودی هستش کابل بکشید به ورودیهای کارت صدا.
و چهار ترک باز کنید و به برنامه معرفی کنید که در هر ترک از کدوم ورودی استفاده کنه و همزمان 4 ترک رو رکورد کنید.
که جدا از هم باشند.

جناب محبی پر حرفی میکنم
بنده رو ببخشید
میخواستم
تالک بک رو هم به میکسر وصل کنم باید چیکار کنم
اگر راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
پس جناب محبی
ورودی لاین چی هست
کارت شما 4 ورودی داره که دو تا شون به پری کارت متصله و دو تای دیگه که line in هستند به پری متصل نیستند.
وقتی قراره از میکسر و پری اون استفاده کنیم بهتره که از خروجی اینسترت میکسر بگیرم دو تا به ورودی های پری دار ( ورودی های جلو ) و دو تا هم به ورودی های پشت یا همون line in و کلید فانتوم پاور کارت رو خاموش کنیم تا پری کارت از مدار خارج بشه

19/8/18
6
28
معمولا كامپرسور بايد موقع ضبط تو مدار بين ميكروفون و كارت قرار بگيره.
در مورد ريورب ها بعد از ركورد اون ترك رو كه ميخواين از ريورب سخت افزاري رد بشه رو به سخت افزار ريورب ميدن و دوباره ركورد ميكنن خودمم همين كار رو ميكنم.
چجوري ميشه اي كارو كرد كه سيگنالو از كارت صدا باز به سخت افزار مثلا كمپرسور داد و باز ركورد كرد ؟ نياز به چ خروجي اي داره كارت صدا؟ اين سوال خيلي واسم مهمه ميخوام ي وكالو جند بار كمپرس كنم با ي سخت افزار

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,213
از output آنالوگ به input آنالوگ.

میخوای چند بار کمپرس کنی‌؟ یعنی‌ output آنالوگ رو دیجیتال رکورد کنی‌، بعد همون سیگنال آنالوگ به دیجیتال رو چند دفعه رکورد بکنی‌ و هر دفعه کمپرس هم بکنی‌؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
چجوري ميشه اي كارو كرد كه سيگنالو از كارت صدا باز به سخت افزار مثلا كمپرسور داد و باز ركورد كرد ؟ نياز به چ خروجي اي داره كارت صدا؟ اين سوال خيلي واسم مهمه ميخوام ي وكالو جند بار كمپرس كنم با ي سخت افزار
مدل تجهیزات رو اعلام بفرمائید تا عرض کنم خدمتتون
اما دلیل اینکه چند بار کمپرس کنید چیه ؟ میدونید که هر بار کامپرس کردن مساوی با تخریب سیگنال خواهد بود ؟
اگر بفرمائید هدفتون چیه شاید بشه راه های بهتری رو پیشنهاد داد.

بالا