1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

میکس مسترینگ با نرم افزار / سخت افزار

شروع موضوع توسط hosseinnaghiloo ‏9/4/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک میکس مسترینگ با نرم افزار / سخت افزار تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hosseinnaghiloo

hosseinnaghiloo

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    garageband
    سلام
    من میخواستم بدونم میکس مسترینگ با سخت افزار بهتر انجام میشه یا با نرم افزار

راستش من تا حالا میکسر و . ... رو از نزدیک کارشو ندیدم میخواستم بدونم با سخت افزار چطوری میشه میکس کرد

یعنی سخت افزار ها کار همه پلاگین ها رو انجام میدن ؟ من فکر میکنم تویه میکسر بیشتر eq چیزی دیگه ای نباشه مثلا : Compersor ، shaper , incoder , filter و ....

و یه سوال دیگه میکسر خودش eq رو فرکانس ها رو تغییر میده یا اینکه مثل میدی کنترل به میکسر اف ال دستور میده که چطوری فرکانس رو تغییر بده ؟

خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدین راستش خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده بود

2. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    دوست عزیز میکسر کارش میکس و مسترینگ نیست !
    میکسر تلفیق کننده صداهای شماست که عموما برای کارهای لایو استفاده میشه و مدلهای استودویویی اون رو بیشتر از کنترلر استفاده میکنند ، اکثر ممیکسرهای لایو امکاناتی که شما نام بردید از قبیل کامپرسور و اکولایزر رو داره .... اما عرض کردم که برای لایو .
    تمام پلاگینهای سخت افزاری مدل سخت افزاری دارند که خوب 70% بهتر از نرم افزار عمل میکنند ....اما مهمترین نکته یوزر این سخت افزار ها و نرم افزار هاست یعنی این که راه استفاده خیلی خیلی مهمه

3. moein_mhs

moein_mhs عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    میکسر کار میکس نه مستر.بعدش هم با این همه vst احتیاجی به سخت افزار نداری اگر میکسری بخ.ای بخری که کار نرم افزار و برات انجام بده حداقل سه ملیون

بارگذاری...