میکس مسترینگ با نرم افزار / سخت افزار

شروع موضوع توسط hosseinnaghiloo ‏9/4/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک میکس مسترینگ با نرم افزار / سخت افزار تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hosseinnaghiloo

hosseinnaghiloo

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    garageband
    سلام
    من میخواستم بدونم میکس مسترینگ با سخت افزار بهتر انجام میشه یا با نرم افزار

راستش من تا حالا میکسر و . ... رو از نزدیک کارشو ندیدم میخواستم بدونم با سخت افزار چطوری میشه میکس کرد

یعنی سخت افزار ها کار همه پلاگین ها رو انجام میدن ؟ من فکر میکنم تویه میکسر بیشتر eq چیزی دیگه ای نباشه مثلا : Compersor ، shaper , incoder , filter و ....

و یه سوال دیگه میکسر خودش eq رو فرکانس ها رو تغییر میده یا اینکه مثل میدی کنترل به میکسر اف ال دستور میده که چطوری فرکانس رو تغییر بده ؟

خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدین راستش خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده بود

2. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    دوست عزیز میکسر کارش میکس و مسترینگ نیست !
    میکسر تلفیق کننده صداهای شماست که عموما برای کارهای لایو استفاده میشه و مدلهای استودویویی اون رو بیشتر از کنترلر استفاده میکنند ، اکثر ممیکسرهای لایو امکاناتی که شما نام بردید از قبیل کامپرسور و اکولایزر رو داره .... اما عرض کردم که برای لایو .
    تمام پلاگینهای سخت افزاری مدل سخت افزاری دارند که خوب 70% بهتر از نرم افزار عمل میکنند ....اما مهمترین نکته یوزر این سخت افزار ها و نرم افزار هاست یعنی این که راه استفاده خیلی خیلی مهمه

3. moein_mhs

moein_mhs عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    میکسر کار میکس نه مستر.بعدش هم با این همه vst احتیاجی به سخت افزار نداری اگر میکسری بخ.ای بخری که کار نرم افزار و برات انجام بده حداقل سه ملیون

بارگذاری...