میکس صدای ویولن رکورد شده با سمپل پیانو

شروع موضوع توسط mahoor86 ‏20/4/14 در انجمن برنامه کیوبیس Cubase

تاپیک میکس صدای ویولن رکورد شده با سمپل پیانو تالار برنامه کیوبیس Cubase در persian-music.org.

1. mahoor86

mahoor86 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    با سلام من تازه کار هستم صدای ویولن رکورد کردم می خوام صدای پیانو به صورت سمپل با هاش میکس کنم نت پیانو را دارم فقط می دونم باید با نرم افزار های نت نویس به میدی تبدیلش کنم برای تبدیل به میدی Sibelius خوبه ؟ ممنون میشم اگه لطف کنید مراحل بعدی تبدیل میدی به پیانو را توضیح بدین
    باتشکر

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    درود بر شما.

در واقع فایل میدی هم نوعی نت موسیقی هست فرایند تبدیل اون این قدر که تصور میکنید پیچیده نیست.
    تقریبا اکثر نرم افزار های مرجع موسیقی مثل Cubase و ... امکان این کار رو به شما میدن. همین طور همین نرم افزار سیبلیوس که نام بردید.

کافی نت رو وارد کنید و احتمالا در یک قسمت فایل میدی اون نت رو به شما میده که یه فایل چند کیلوبایتی خواهد بود.
    حالا باید این فایل میدی رو وارد یک Host موسیقی که امکان کنترل VSTi رو داره بکنید.
    برای مثال Cubase حالا باید فایل میدی رو باز کنید و برای نرم افزار تعریف کنید که اون نت ها رو به وسیله ی یک ساز مجازی یا همون VSTi اجرا کنه که کیفیت صدا و جنس صدای پیانو ی شما بسته به استفاده از VST پیانو داره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. mahoor86

mahoor86 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سپاس از شما
    نرم افزار سیبلیوس را به این دلیل عرض کردم که یک photo scor داره یعنی ocr که فایل pdf نت رو میگیره و می بره تو محیط سیبلیوس یعنی نیازی به نت نگاری نداره که البته برای من این قابلیت غیر فعال هست اگر کمک کنید فعالش کنم ممنون میشم

4. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    من با این نرم افزار کار نکردم و متاسفانه اطلاعی ندارم سایر دوستان کمک خواهند کرد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. میکس صدای ویولن

,
  2. در میکس ویولن