میکس با اسپیکر Hi-Fi

شروع موضوع توسط MorphX ‏13/3/14 در انجمن Sound Monitor ( مانیتورهای صدا )

تاپیک میکس با اسپیکر Hi-Fi تالار Sound Monitor ( مانیتورهای صدا ) در persian-music.org.

1. MorphX

MorphX عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام

دوستان من یه سیستم Hi-Fi سونی از اون درجه یک ها مال 7 8 سال پیش دارم که شاید الان چند میلیون ارزش داشته باشه و میخواستم ببینم میتونم ازش فقط به عنوان میکس استفاده کنم؟ صداش هم بجز یه بیسش که یه مقدار زیاده بقیش خیلی خوبه البته یک پارامتریک EQ کامل رو خودش هست و هر فرکانسی رو بخوام میتونم اصلاح کنم !! واقعا هزینه خرید هیچ مانیتور صدایی رو فعلا ندارم تازه مانیتور صدا باید با کارت صدای خوب به سیستم وصل بشه حداقل دو میلیون در میاد ولی این از طریق خروجی اپتیکال سیستم راحت راه میوفته.

این هم عکس سیستم:

میکس با اسپیکر Hi-Fi-76110341831566248786.jpg

سبک Goa Trance هم کار میکنم نیاز به مسترینگ هم اصلا ندارم چون کار Pre-Master شده برای لیبل ارسال میشه و اونا مستر میکنن. اتاق هم اکوستیک نیست حداقل با نصف پول مانیتور بشه اکوستیک کرد.

حالا به نظر شما میشه میکس دقیقی روش انجام داد؟؟ البته یه هدفون AKG K240 MKII و سونی هم دارم که همزمان میشه استفاده کرد. خودم فکر میکنم روشش اینه که باید اهنگای مستر شده مورد علاقم روی این اسپیکر گوش بدم و هر جور اونا صدا میدن منم همونطور میکس کنم تا نگیم نتیجه صد در صد ولی بهترین نتیجه بدست بیاد.

بارگذاری...