میکسر و اینترفیس صوتی Alesis MultiMix 8 USB 2.0

Masoud-A

عضو سایت
8/11/09
668
296
63
ایران
با سلام امروز میخوام این مدل پرطرفدار و خوب رو بهتون معرفی کنم که همه باهاش آشنایی دارین !!!!
این میکسر - اینترفیس نسبت به قیمتش واقعاً پر کاربرده و به صرفست.

قیمت جهانی این مدل 299 دلار هست.

High resolution mixer with Multichannel USB 2.0 audio interface.

The Alesis MultiMix 8 USB 2.0 mixer provides USB 2.0 technology for ultra–fast, low–latency, 24–bit/44.1–96kHz (with high–end A/D and D/A conversion) multi–channel audio recording straight to your computer.

Designed with low–noise analog electronics, the MultiMix 8 USB 2.0 mixer lets users take advantage of 100 studio–grade 28–bit digital effects. Whether used for mobile or studio recording, the MultiMix 8 USB 2.0 mixer makes recording high–quality audio to your computer fast and easy.

The MultiMix 8 USB 2.0 mixer is also bundled with award–winning Cubase LE software for instant creativity right out of the box.

فکر میکنم با تمام daw ها هم ارتباط برقرار کنه و تا اونجا که من میدونم و دوستانم از این مدل استفاده کردم مشکل خاصی درش نیست . (البته توقع ما در همین رنج پولی هست !)

از دوستان میخوام که اطلاعاتشون راجع به این مدل رو بگن و اگه کسی تجربه ی استفاده باهاش رو داره بگه.

14/1/10
13
1
0
اره چیز خوبشلیه ولی معروف نیست کسی نمیشناستش اگه معروف بود همه میخریدن ازش(السیز)