میکروفون ipod یا میکروفون panasonic digital sound recorder

شروع موضوع توسط هنردوست ‏14/7/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک میکروفون ipod یا میکروفون panasonic digital sound recorder تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. هنردوست

هنردوست

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام من در حال تهیه‌ی یک گزارش در ضمینه‌ی زیبایی شناسی و مصاحبه‌های یک ساعته با افراد مختلف هستم. اولین مصاحبم رو دیروز با پاناسونیک ساند ریکوردر قدیمی داییم گرفتم که واقعا بعد از تنظیم صدا یک افتضاح به تمام معنا شد. یک نویز عجیب و اعصاب خورد کنی توی کل صدا بود. صدای زیری بود که با حالتی نبضی بلند و کوتاه می‌شد.(من در موسیقی و ضبط صدا مثل شما آشناییت ندارم دوستان برای همین با اصطلاحات تخصصی آشنا نیستم). و نویز اینقدر شدید بود که با انواع اقسام کار‌ها نتونستم حذفش کنم. در کنار این ریکوردر یک ipod touch 4g دارم که میکروفون دیگه ای داره. من صدای نویز هر دوشون رو توی اتاقم ضبط کردم . دوستان لطفا بررسی کنین نظرتون رو بگین.(فایل هر دو در همین پست attach شده).
    در ضمن فرمت اصلی ضبط صدای پاناسونیک vyf هست که ADOBE AUDITION می‌تونه بخونتش اما من تبدیلش کردم به mp3 که دوستان راحت باشن.
    و همین طور نکته‌ی دیگه اینه که از این پاناسونیک ورودی میکروفون هم داره.
    دوستان پیشنهاداتتون رو لطف می‌کنین ؟

در ضمن من بودجه‌ای حدود 80 تومن بیشتر ندارم.

فایل های ضمیمه:

• sound.zip
      اندازه فایل:
      795.5 KB
      نمایش ها:
      10
    آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏14/7/11
  2. JunioR

JunioR کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +99 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    بنظر میاد ریکوردر پاناسونیک اصلا کیفیت خوبی نداره... میکروفن آیپاد و آیفون از کیفیت قابل قبولی برخوردارن من ازشون چند بار استفاده کردم.

بارگذاری...