میکروفن برای کارت صدا M-Audio Fast Track (خازنی) تا سقف 100 هزار تومان

شروع موضوع توسط ali6666ila ‏12/4/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک میکروفن برای کارت صدا M-Audio Fast Track (خازنی) تا سقف 100 هزار تومان تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. ali6666ila

ali6666ila عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    عرض سلام و ادب خدمت بزرگواران ...
    یه راهنمایی از دوستان عزیزم میخواستم ؛ من یه میکروفن خوب برای کار خوانندگی تا سقف 100 هزار تومان یا 150 هزار تومان که به کارت صدای M-Audio Fast Track بخوره ؛ آخه این کارت صدا فقط ورودی میکروفن خازنی داره که فانتوم پاور داره
    من خیلی اطلاعاتم در مورد یه میکروفن خوب کمه ، ممنون میشم منو راهنمایی کنین و مدلها رو بهم معرفی کنین
    مرسی از کمکتون ...!

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,809 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اگه کمی مبلغ رو بیشتر کنید میکروفون m-audio nova گزینه مناسبیه.

3. hamed jahanbakhsh

hamed jahanbakhsh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo, protools
    امید جان پیشنهاد خوبی داد-سعی کن کمی بیشتر هزینه کنی که حداقل میز نرمالی تهیه کنی-اما اگر نتونستی من مدل b1 بهرینگر رو پیشنهاد میکنم-یه مدت داشتم به قیمتش بد نبود-الا ن 147 تومن قیمت روزش هست-تا 155 هم میفروشن-

4. ali6666ila

ali6666ila عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    ممنونم جناب محبی و حامد جان از راهنماییتون ...
    من تاسقف 150 هزار تومن میتونم هزینه کنم , امروز جمهوری بودم بهم گفتن بهرینگر زیاد برای کار وکال مناسب نیست و زیاد ازش تعریف نکردن ؛ ولی بیشتر روی مدل الکترون پافشاری میکردن و یه مدل هم معرفی کردند بهم 139 هزار تومن
    حالا نظر شما چیه؟ درست میگن؟
    من یه میکروفن میخوام برای کار وکال و در حد 150 هزار تومن
    یه سوال دیگه داشتم : فرق میکروفن فانتوم پاور دار با بدون فانتوم پاور چیه؟ کدوم بهتره؟ من اگه بخوام میکروفونمو هم به کارت صدام وصل کنم و هم بتونم به کیبوردم Korg PA800 وصل کنم میشه ؟

5. shahab47

shahab47 عضو سایت

امتیازات:
    +450 / 2 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools, StudioOne
    البته حامد جان استاد ما هستن

ولی این b1 بهرینگر اصلا توصیه نمیشه نوا خیلی بهتره

6. Arman.ReWire

Arman.ReWire عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    بهرينگر b1 خوبه ولي به m audio nova نمي رسه ،‌ من از محصولات بهرينگر ايرادي نديدم ولي نمي دونم چرا بعضي از فروشنده ها بهرينگر رو توصيه نمي کنن ! شايد به خاطر اين باشه که محصولات بهربنگرو براي فروش ندارن ، و اون مارکي که تو مغازه خودشون هست رو به مشتري توصيه مي کنن

7. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    شما میتونید از مایکروفونهای MXL هم خرید داشته باشید به عنوان مثال مدل 550 و 551 با قیمتی حدوده 160 که یک پک هست شامل یک میکروفون دیافراگم بزرگ و یک میکروفون دیافراگم کوچیک که مخصوصا ریکورد یک سری از سازهاست و همینطور MC01 از Smproaudio با قیمتی حدودِ 180 البته من mc01 رو پیشنهاد میکنم ، البته مدلهای دیگه ای هم از mxl هست مه با بودجه ی شما جور در میاد اما این مدل رو که پیشنهاد کردم یکی از دوستان داره من تستش کردم و به قیمتش میارزه .

MXL 550 /551

{username}-{filename}

MC01 Smpro Audio

{username}-{filename}

8. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    استاد این مدل واسه رکورد گیتار مناسبه؟

9. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    منظور کدوم مدلِ و برای ریکورد چه نوع گیتاری؟

10. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    از این سه مدلی که بالا اسم بردین واسه گیتار آکوستیک، منم حداکثر قدرت خریدم 200

11. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    من با 551 و mc01 گیتار گرفتم ولی با 550 نه که 551 روی گیتار Steel String جواب بهتری داد و mc01 روی گیتار نایلون ولی در کل باید به اندازه ی هزینه ای که میکنی توقع داشته باشی من دقیقا نظرمو در مورد این میکروفونها توی رنج قیمت خودشون میدم ... من به شما پیشنهاد میکنم کمی پولاتو جمع کنی حدوده 270 -80 و یه rode nt1a Studio package بگیری که هم تو وکال و هم تو گیتار با توجه به قیمتش خیلی خوبه و تمام لوازم جانبی رو هم همراهش داره .
    میکروفن برای کارت صدا M-Audio Fast Track (خازنی) تا سقف 100 هزار تومان-lg_rode1.jpg

12. hamed jahanbakhsh

hamed jahanbakhsh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo, protools
    این مدلهایی که دوستان معرفی کردند قاعدتا همشون نیاز به منبع تغذیه دارن و به کیبورد شما وصل نمیشن-اگر کارت صوتتون پری امپ داره که هیچ اما اگر از کارتی استفاده میکنید که پری امپ نداره باید یک منبع تغذیه (پری امپ یا حداقل میکسر)براش تهیه کنید-این دسته از میکروفن ها برای ضبط های استودیویی مناسب ترند-مدلهایی که به کیبورد میخوره معمولا برای اجرای صحنه ای استفاده میشه-
    نه عزیزم منم اومدم اینجا چیز یاد بگیرم-در مورد nova باید بگم شکی در بهتر بودنش نیس-گاهی اوقات 10هزار تومن هم برای ما مهمه توی خرید پس باید رفت سمت مدلی که مقرون به صرفه تر باشه-اکثر مدلهای 150 تومنی صدایی نزدیک به هم دارن که خیلی وقتا قابل تشخیص نیس-بهروز عزیز هم مدلی که پیشنهاد دادن به نوبه خودش عالیه-اما من b1 رو پیشنهاد کردم به چند دلیل-شیک مونتی که داره جدا حدود 30-35 میارزه-درثانی b1 رو 145 نو میخری وقتی پولت جور شد اولین مغازه تو جمهوری 115 ازت میخره-یا حتی همین سایت دو روزه فروش میره اما مدل هایی که کمتر فروش میره معمولا کمتر برگشت مالی داره-کیس و ابری که داره-گرچه شخصا از محصولات بهرینگر نه خوبی دیدم نه بدی-اما منم اگه جای شما بودم با 40 تومن هزینه بیشتر میرفتم سمت NOVA

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏13/4/11
  13. Saman Niknezhad

Saman Niknezhad عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    دوست عزيز شما ميكروفن هاي زيادي هستند كه وكال ضبط ميكنن
    منتها شايد تو رنج قيمتي كه گفتين ميكروفن حرفه اي با صداي شفاف و خوب پيدا نشه والا c1 و c3 از خانواده بهرينگر به ترتيب 65 و 80 تومان هستند ايا ميشه به عنوا ن يك ميكروفون حرفه اي روش حساب كرد!؟
    در مورد الكترون خيليا به من پيشنهاد كردن اما من هرچي تو سايتا گشتم اسمي ازش پيدا نكردم اول جمهوري ميگن المانيه اخرش ميگن انگليسي(باز تحقيق كنيد)
    حتي اگه بودجتون نميرسه به نظر من صبر كنيد تا پول دستتون بياد
    بزرگترين مشكلتون اينه كارت صداتون فانتوم پاور نداره اگه بتونيد يك ميكسر تهيه كنيد ميتونيد ميكروفن هاي بهتري رو مورد انتخاب قرار بديد

14. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,809 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    میکروفونهایی که جناب پایگان معرفی کردن دارن کم کم جای خودشون رو توی بازار پیدا میکنند و گویا نسبت به قیمتشون کیفیت خوبی هم دارند.
    توصیه میکنم روی پیشنهاد آقای پایگان فکر کنید.

15. ali6666ila

ali6666ila عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    با تشکر از راهنمایی دوستان ...

با توجه به کارت صدای من M-Audio Fast Track از بین مدلهای m-audio nova که جناب محبی معرفی کردند و MXL 550 /551 که جناب پایگان معرفی کردند کدوم مدل رو پیشنهاد میکنین ( کارت صدای من پری آمپ نداره؟)
    بازم میگم توی جمهوری و مخصوصا پاساژ نادری و پیروز روی مارک الکترون پافشاری میکردن ! شما نظرتون درباره این برند چی هست؟ ارزش خرید داره؟
    فردا قصد خرید دارم ؛ ممنونتون میشم راهنماییم کنین ...!

16. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    بله کارت صدای شما پری امپ داره منتها حتما برای استفاده از تغذیه ی 48v برای کارتت آداپتور بخر و آداپتور رو بهش وصل کن که به پاور کامپیوترت فشار نیاد ... در مورد میکروفون هم توی میکروفون های یک رنج قیمت مسئله خیلی سلیقه ای میشه و باید بشنوی و انتخاب کنی در مورد اون برند electron هم من اطلاعاتی ندارم اگر مشخصات کاملش رو بنویسی میتونم از توی نت ببینم و برات بنویسم که میشه روش حساب کرد یا نه.

17. Saman Niknezhad

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    استاد پايگان M-Audio Fast Track اصلا فانتوم پاور و AC Power نداره كه بخواد جاي اداپتور داشته باشه شما با Fast Track Pro اشتباه گرفتيد

18. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    آخه الان اکثرا دیگه اون Pro رو نمیگن من فکر کردم ایشون منظورشون pro هست بله fasttrack معمولی فانتوم پاور نداره و AC input عکسش رو هم پایین میزارم اگر کارتت همینه نمیتونی از میکروفون کاندنسر استفاده کنی

میکروفن برای کارت صدا M-Audio Fast Track (خازنی) تا سقف 100 هزار تومان-usbfasttrackp2.jpg

19. Saman Niknezhad

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    منم تو تاپيك هام به همين نكته اشاره كردم
    B1-Nova-و mxl كه استاد محبي و استاد پايگان فرمودنداكثرا همه نياز 48 ولت برق هستند و متاسفانه كارت صداي ايشون جوابگوي اين ميكروفون نيست!
    ايشون ميكسر لازمه و بعد باس بره ميكروفن بگيره مگر اينكه به ايشون ميكروفون خازني معرفي كنيد

20. ali6666ila

ali6666ila عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    میکروفن برای کارت صدا M-Audio Fast Track (خازنی) تا سقف 100 هزار تومان-M-Audio Fast Track.jpg
    + با تشکر از شما بزرگواران ...
    این عکس کارت صدای من هست ( ورودی های جلو و عقب ) تو عکس ورودی پشت کلید خاموش/ روشن فانتوم پاور برای چی هست؟
    اگه ممکنه بزرگواری کنین میکروفنهایی که به این مدل کارت صدای من میخوره معرفی کنین ؛ برای کار وکال
    + بازم از راهنماییتون ممنونم ...

بارگذاری...