میشه بگید من باید چی کار کنم؟

شروع موضوع توسط mhayap ‏24/3/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک میشه بگید من باید چی کار کنم؟ تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    3 ساله میخونم همه ی کار اهنگامو خودم انجام میدم بعضی وقتا هم بیت دانلود میکنم اهنگامو به هرکی نشون میدم خوشش نمیاد اگه شما هم خواستی کارامو گوش کنی محمد حایاپ اگه تو گوگل تایپ کنی اهنگامو میاره
    یه بار هم با 3 نفر رفتم پیش مجتبی لطفی همونی که اهنگ اه من عبدال مالکی رو تنظیم کرده بود ولی چون بهش پول کم دادم سرم کلاه گذاشتو کار بدی تحویلم داد توی خونه هم یه استدیو درست کردم البته اگه بشه اسمشو استدیو گذاشت هیچ کلاسی نرفتم میکس و اهنگ سازی و شعر نوشتنو همه رو تنهایی یاد گرفتم تو اهگ سازی با این که یه ساله اهنگ میسازم ولی هنوز مشکل دارم شعرام سطحش بالاست واسه عبدالمالکی شعر نوشتم خوشش اومد
    نمیگم حرفه ای هستم تو کارم ولی مبتدی هم نیستم هیشکی نیست کمکم کنه تا اینجا هم تنها اومدمو اینی که شدم نتیجه ی 3 سال تلاش بی وقفه هست الانم یه هدفون دار دارمو کار رکورد اهنگامو با اون انجام میدم میکس مستر و اهنگ سازی رو هم با یه کامپیوتر خونگی انجام میدم
    با این همه تلاش بی وقفه به هیچ جایی نرسیدم به نظر شما چیکار کنم که اهنگام بهتر بشن؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    سلام دوست عزیز من هم چند سال درست در موقعیت شما بودم
    آخرش مجبور شدم برم کلاس و به نفعم تموم شد. راه چند ساله ای که پیش رو داشتم به چند ماهه تبدیل شد
    البته من تئوری موسیقی رو میدونستم و با هارمونی آشنایی داشتم چون الان 10 سالی میشه که الکتریک کار میکنم
    حالا به نظر شخصی من باید بری کلاس تا بتونی کار استاندارد بسازی و میکس کنی و بخونی . . .
    چون این چیزا رو نمیشه همینجوری یاد گرفت اگر هم بشه تا یه حد میشه که زیاد قابل قبول نمیشه
    این نظر شخصی من بود که گفتم و به نظرم عقیده ی اکثر بچه ها همین طور باشه

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست من خیلی درباره همین موضوع در سایت بحث شد و شما هم مثل من و بقیه هستید و بازهم میگیم که انقدر در کار عجول نباشید . 3 سال خیلی زیاد هست برای موسیقی اونم در ایران ؟ با یه ضرب و تقسیم ساده میشه فهمید خیر . من هم 5 سال پیش استودیو میرفتم کارهای بد تحویل میدادن . . میخندیدن . . مسخره میکردن . . روحیه علکی میدادن . . ولی الان برعکس شده . . شما هم همینطور . . از فردا یه برنامه درست بچین برای خودت و هدفمند برو جلو . . اگر بخوای تنها کاری رو کنی برای خودت یه نسخه ی چندین ساله پیچیدی . کلاس برو ماشالا ارومیه هم کم جایی نیست و همه چی در دسترس هست . کم کم بری با چند نفر که بگردی کلاس بری تجربه کنی خودت میفهمی اوضاع از چه قرار هست . درباره ی سبکم بگم خیلی مهمه

4. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    کسی از قیمت کلاسا اطلاع داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar

اگه نظر شما اینه بالاخره تجربه ی شما از من بیشتره باشه سعی میکنم در اولین فرست کلاس برم ولی به نظر خودم ( شخصیه ) خیلی خوب میتونم میکس کنم و فقط تو اهنگ سازی یکم مشکل دارم که اونم به امید خدا حل میشه

6. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar

این جوری که شما میگین حتما باید کلاس برم و یه سبک واسه خودم انتخاب کنم و حتما هم میرم
    یعنی اگه کلاس برم همه چی درست میشه؟

7. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    به نظر من آره درست میشه اگه استاد خوب پیدا کنید عجله نکن.
    در ضمن اکثر میکس کننده ها به نظر خودشون عالی میکس میکنند ولی در اصل نظر شنونده ها مهمه نه خودت مگه اینکه بخوای خودت فقط کارو گوش بدی!!!

8. aramsaudal

aramsaudal عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    منم در موقعیت شما قرار دارم نمی تونم کلاس برم

ولی برنامه ای منظم برای خودم درست کردم که با انجام تمامی مراحل می تونم یه چیزی بشم

من دو سال پیش آهنگ سازی رو با میدی کیبرد تو خونه یاد گرفتم و استادمم کتاب و رسانه و ...... بوده بعد اینکه اهنگ سازی رو یادگرفتم رفتم تو نرم افزار و تنظیم رو شروع کردم و با تجربه ای که از گوش دادن به اهنگ های سبکم تونستم بدست بیارم موفق شدم

چند مدت پیش میکس رو شروع کردم و قواعدش رو یاد گرفتم و الان هم اهنگ سازیمو ادامه میدم هم تنظیم و هم میکس که در کنار اینا به امید خدا مستر هم یاد میگیریم و خود کفا میشیم:smile (47):

9. issah

issah عضو سایت

امتیازات:
    +57 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    کلاس رفتن معجزه نمی کنه...بستگی به خودت داره...یه موقع هست هنرجو در 5جلسه یک طرح درس رو یاد می گیره ولی یکی دیگه در 15جلسه...
    استاد معجزه نمی کنه اگر واقعا علاقه داری و می تونی هزینه ی کلاس ها رو بدی مطمئن باش یک قدم جلوتر می افتی ولی اگه هزینش واست زیاده بدون کلاس با تحقیق و کتاب و پرسش و اگر خیلی زرنگ باشی با گوش کردن می تونی یاد بگیری...
    دوست عزیز اگر می خوای موفق بشی سعی کن دیدت رو عوض کنی وقتی هدفت نمره 10 باشه در بهترین حالت به 10 می رسی همیشه به آخرش فکر کن ، رسیدن به نمره 20 رویات نشه هدفت شه.

بارگذاری...