آخرین ارسال‌ها

میدی کارهای ایرانی

• شروع کننده موضوع atomica
  • تاریخ شروع
سلام سلام...
ببخشید ی مدت نبودم حجم نتم تموم شده بود تمیتونستم بیام دوباره اومدم با کلی میدی!...
واسه شروع:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

HAMED HAMRAH

عضو سایت
29/8/10
298
رشت
سلام دوستان مدتی ایه بخش midi خبری نیست کسی آهنگ های جدید شاد ایرانی سال 90 و 91 رو نداره واسه دانلود بزاره؟

سلام ....میدی اهنگ سقف از فرهادو دارین ؟ میشه برام ایمیل کنید یا پیام خصوصی بذارید ؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
27/11/11
3
تهران
دوستان از استاد داریوش مخصوصا آهنگ های 2 آلبوم اخیرش رو کسی نداره..واقعا ممنون میشم اگه بذارید

- - - - - - - - - -

دوستان از استاد داریوش مخصوصا آهنگ های 2 آلبوم اخیرش رو کسی نداره..واقعا ممنون میشم اگه بذارید

درخواست میدی کردی یا لری

سلام به همه

حدود 2-1هزارتا فایل میدی دارم از هنرمندای مختلف که میخوام واسه دانلود بذارم
اگه هم هنرمند خاصی مد نظرتونه بگین بگردم ببینم کاراشو دارم یا نه...

مرسی...:smile (70):
دوست عزیز شما میدی آهنگ ها ی کردی یا لری دارین برای من آپ کنین؟
اگه این کارو انجام بدین خیلی ممنون میشم

سلام . دوستمون اول گفتن 2000 تا فایل دارن اما ما کلا 100 تاشو اینجا دیدیم

لطفا 500 تا 500 تا برامون بزارین تا همه از اونها استفاده کنن

- - - - - - - - - -

سلام . دوستمون اول گفتن 2000 تا فایل دارن اما ما کلا 100 تاشو اینجا دیدیم

لطفا 500 تا 500 تا برامون بزارین تا همه از اونها استفاده کنن

سلام دوست عزیز اگه میشه میدی اهنگ نگو بدرود گوگوش رو برام بزار شدیییییییییییدا احتیاج دارم

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز اگه میشه میدی اهنگ نگو بدرود گوگوش رو برام بزار شدیییییییییییدا احتیاج دارم

hss

27/7/13
1
ساری
سلام دوست عزیزم.اگر میشه میدی ژیانو بیشتر بذارید برای دانلود.اونا قبلیا هم بیشترشون دانلود نشد.آهنگ های رضا صادقی هم اگر دارین بذارین.خیلی ممنون

4/2/11
223
Mashhad
پاسخ : میدی کارهای ایرانی

سلام به اساتید بزرگ.یه ملودی گذاشتم که واقعا زیباست.میخوام بدونم کسی میتونه این ملودیو بسازه ؟ آکوردهای این ملودی رو هم بگین.

خواننده : امین فیاض
نام ترک : نرو
آهنگ و تنظیم : افشین آذری

mehrdad hatami

عضو سایت
29/8/13
9
rasht

:mer30file midi moin besyar ziba va daghigh bodan karhaye shadmehram vasamon bezar ag dari tnx

- - - - - - - - - -

لینک دانلود پیدا نکردم ولی گام کار EM البتهملودی کرون زده شوده

دنبال میدی ای میگردم که کمکم کنه بتونم آرپ لاین یا بیس لاینی شبیه آهنگ های شاد امروزی رو بسازم
آهنگ هایی مثل:Ahmad Saeedi - Shadidan -{ Babak Jahanbakhsh - Faghat Be Eshghe To} -
Emad Talebzadeh Zendegiro Ba To Mikham
یا میدی ای که ریتم این آهنگو بروسونه:Helen - ey hamrahe man

23/10/12
2
تهران

سلام خدمت دوستان عزیز من یه سری آهنگ های میدی میخوام از یه سری آهنگ ها از قبیل به شرح قبلا از این آهنگ ها رو بگم یه چی بگم من میخوام میدی که برام بزارید بدونه ریتم و بدونه زینت بدونه سمپل باشه فقط نت آهنگ رو لازم دارم میخوام با برنامه Play Synthesia اجرا کنم نت آهنگ مورد علاقم نتشو بدرستی ببینم بزنم چون من یه سری میدی دارم وقتی اجراش میکنم یا نتشو غلط زده یعنی بیشتر با کلید های مشکی زده ویا انقدر صدا بد پخش میشه که متوجه نمیشم و اکثرا با زینت ریتم سمپل میزنه من میدی ساده میخوام فقط جای نت ها رو نشون بده یه دو و سه تا میدی دارم که فقط جای نت هارو نشون داده ولی بقیه آهنگ ها رو پیدا نکردم که فقط جای نت آهنگ هارو نشون بده و آخر آهنگ ها رو بگم.
آهنگ بهار . فریاد فریاد. خسته از امید بعد آهنگ بهانه از لیلا فروهر آهنگ من سازگارم . طناز از سعید شایسته بعد آهنگ تو اگه با من باشی از عارف بعد آهنگ قصه عشق از ابی بعد آهنگ بهاره بهاره از مهرشاد دوستان عزیز اگه اینجور میدی پیدا نشد اورتو آهنگ هارو اگه تصویری یا بنویسیدم حله فقط اورتو کلامو تمرین میکنم میزنم ولی بعضی جا اورتو هاش سخت میاد دمتون گرم اگه بزارید ممنون میشم مرسی دوستان.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا