میدی ترکیه ای

turkyas66

عضو سایت
22/12/11
353
90
28
پارساباد
سلام دوباره به دوست گلم.

يه خواهشي داشتم كه اگه ميشه كل فايل ميدي رو در يه جا دانلود كني تا بتونم كل ميدي رو دانلود كنم.چون بعضي از آدرسها باز نميشه به خاطر همين ميگم.بازم مرسي

turkyas66

عضو سایت
22/12/11
353
90
28
پارساباد
سلام به اميد جان عزيز.

اميد جان من دنبال ميدي اين آهنگ ميگردم و اگه ميشه آهنگ ساز اين آهنگ رو كي ساخته برام بگي ممنون ميشم و اگه ميشه اين آهنگو با بهترين كيفيت برام بفرستي خيلي خيلي ممنون ميشم
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

10/12/11
44
3
8
malayer
سلام خدمت اساتید محترم. میدی اهنگ ماهسون(ای امان امان)کسی داره بزاره واسه دانلود.

turkyas66

عضو سایت
22/12/11
353
90
28
پارساباد
دوستان خوب از اين به بعد هرچي ميدي تركيه خواستين بگين تا براتون بزارم.البته با مشخصات كامل بنويسين تا براي من پيداش كردن تو آرشيوم آسونتر باشه.

دوستان خوب از اين به بعد هرچي ميدي تركيه خواستين بگين تا براتون بزارم.البته با مشخصات كامل بنويسين تا براي من پيداش كردن تو آرشيوم آسونتر باشه.
اگه میشه اینو بذارین.........!

میدی از اسماعیل یکا با نام elveda ( خداحافظی / الوداع ) خواننده پر طرفدار ترکیه ای

M@JiD

هنرمند
15/9/11
342
186
43
اهواز
درود.
آهنگی بود از sila که اسمشو یادم نیست سرچ هم کردم ولی چیزی دستگیرم نشد ولی شبکه های ماهواره ایی ایرانی هم نشونش می دادن و تو این آهنگ سیلا دور چشماشو سیاه کرده.
اگه میدی این آهنگو پیدا کردین ممنون میشم برام قرارش بدین.

turkyas66

عضو سایت
22/12/11
353
90
28
پارساباد
دوست عزيز اين ميدي رو ندارم.شايدم اسم كاملشو ننوشتي كه واست جور كنم به هر حال همچين اسمي تو آرشيو م ندارم

turkyas66

عضو سایت
22/12/11
353
90
28
پارساباد
دوست عزيز اگه آهنگ جيد هستش نميشه به اين زوديا پيداش كرد....ويا نه اگه قديميه خواهشن اسم خواننده و آهنگشو كامل بنويس تا ببينم ميتون واست پيدا كنم يا نه

10/9/11
13
5
0
تبریز
سلام

ببخشيد دوستان خوبم كه چند وقتي نبودم . آخه درگير امتحانات بودم

امشب براتون ميدي آهنگ agla gozbebegim (گريه كن محبوب من ) از امراه واستون ميذارم

اگه دنبال كاراي غميگين هستيد پيشنهاد ميكنم كه ميدي هاي امراه ( يكي از بهترين خوانندگان ، آهنگساز و ترانه سرا در دنيا و تركيه ) رو دانلود كنيد

قربون همه بچه هاي انجمن
مبين :smile (35):
اییییییییییییییییییییییووووووووووووووووووووواااااااااااااااااااااای دارم کم کم نابود میشم :11: بابا نمیتونم بگیرم چیکار کنم !!:smile (9)::91::smile (9):
مبین بیا آقایی کن اینارو جای دیگه آپ کن مردم از بس نتونستم ؟؟؟ منتظرم ها:smile (13)::smile (49):

3/1/13
24
6
0
تهران
سلام برادران و دوستان گرامی . یه کمک فوری فوری
در خواست آهنگ از Ismail YK آهنگ idam .
ممنون میشم از شما عزیزان

7/5/13
22
9
3
ساری
سلام
میشه میدی اهنگ سیبل کن به نام KIŞ MASALI رو بزارید
خیلی دنبالشم

28/8/15
1
0
1
90
1 میدی زیبا و معروف از ابرو گوندش

دمت گرم
[DOUBLEPOST=1440726640,1440725732][/DOUBLEPOST]
با سلام خدمت دوستان گلم

میدونم عصبانیید که خیلی وقت بود که نبودم ، ولی دست پر برگشتم

در ضمن موضوع ما در قسمت میدی پربازدیدترین قسمت بوده و من الان خیلی خوشحالم که تونستم به افراد انجمن کمک ناچیزی کنم

اولین میدی میدی آهنگ معروف و قدیمی sabuha از ابراهیم تاتلیسس خواننده پر طرفدار ترکیه :

دومین میدی از ابرو گوندش هستش به نام sen allahin bir lutfusun :

واقعادوست داشتنی هستی گلم فدایی داری مبین جان

15/4/16
1
0
1
31
اینم خدمت دوستمون آقا فرهاد
اسم آهنگ هست unutma ki dunya fani (یادت نره که دنیا فانیه ) که اصلش مال خواننده فقید ترکیه باریش مانچو هست که موئزز ارسوی هم اونو خونده
پیشنهاد میکنم از دست ندین . کار دیگه ای هم از دستم بیاد در خدمتم .

سلام دوستان.میشه میدی این اهنگ باز قرار بدید انگار لینک حذف شده ممنونم

16/1/17
1
0
1
26
سلام دوستان چن تا میدی اذری میخواستم اولیس منی زنداندا گورن اغلاسین دومیش داغیل ای دنیا داغیل و سومیش خوبخت اولاسان از اوزیر ممنون میشم بزارید

28/7/21
1
0
1
سلام به دوستان نازنینم

ببخشید که خیلی وقت بود که نبودم تا میدی ترکیه ای بذارم

اما برای امروز4 تا میدی با حال و معروف میذارم :

1 - میدی اهنگ معروف کارام (karam ) از هاکان پکر ........

2 - میدی آهنگ معروف بیتانم (bitanem ) از ابراهیم تاتلیسس ......
خداروشکر هیچکدوم کار نمیکنه