آخرین ارسال‌ها

میخوام میکروفون بخرم راهنماییم میکنید؟

• شروع کننده موضوع mramvi
  • تاریخ شروع
3/7/19
2
سلام دوستان
من میخوام یک میکروفون ارزان قیمت بخرم (زیر 500 تومن)
چون که برای کار استودیو نمیخوام فقط میخوام تو خونه بخونم و صدا مو ضبط کنم و روش افکت گذاری کنم (تمرین خوانندگی )
حالا میخوام راهنماییم کنید و تجربیاتتون رو به اشتراک بزارید
خیلی ممنون😍😍
راستی مدل sf-910 چطوره؟

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
44
61
چون شما نه کات صدای حرفه ای داری نه فضای اکوستیک ونه امکانات دیگه وبا توجه به این که گفتی میخوای صرفا وکال ضبط کنی من پیشنهاد میکنم که میکروفن رو بر اساس مارک نگیر بلکه بر اساس تست بر روی صدای خودت با توجه به این که میکروفن های سطح پایین بامحدوده فرکافس های مختلف توی بازار وجود دارند و شما هم احتملا توی این بحس وارد نیستی .ساده تر بگم یکی صدا رو بم مگیره یکی صدا رو تیز مگیره و هم چنین با توجه به خصوصیات صدای خودت میتونی هزینه ای به جا بپردازی وانتخاب درست انجام بدی

3/7/19
2
چون شما نه کات صدای حرفه ای داری نه فضای اکوستیک ونه امکانات دیگه وبا توجه به این که گفتی میخوای صرفا وکال ضبط کنی من پیشنهاد میکنم که میکروفن رو بر اساس مارک نگیر بلکه بر اساس تست بر روی صدای خودت با توجه به این که میکروفن های سطح پایین بامحدوده فرکافس های مختلف توی بازار وجود دارند و شما هم احتملا توی این بحس وارد نیستی .ساده تر بگم یکی صدا رو بم مگیره یکی صدا رو تیز مگیره و هم چنین با توجه به خصوصیات صدای خودت میتونی هزینه ای به جا بپردازی وانتخاب درست انجام بدی
خب من که نمیتونم همه رو تست کنم صدام هم بین بم و تیزه چی بگیرم؟

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
44
61
در نهایت گوشت باید به این سوال جواب بده در ضمن می تونی به سایت تهرن ملودی یه نگاه بندازی

بالا