میخوام خوانندگی رو شروع کنم اما نمیدونم چه مراحلی باید طی کنم

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
سلام دوستان عزیز
من کمتر از ۱۷ سال سن دارم و همیشه دوست داشتم ی خواننده خوب و تراز اول باشم اما به زبان یا زبان هایی غیر از فارسی‌.
الان بخاطر درس و کنکور خانواده مخالفت میکنن با اینکه من دوره های موسیقی رو بگذرونم. میشه راهنمایی کنید چجور شروع کنم از کدوم فیلم یا کتاب و .‌.. استفاده کنم؟!
پاپ و راک میخوام کار کنم.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
285
63
تهران
شما به زبان‌‌یا زبان هایی دیگه غیر از فارسی تسلط داری ؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
285
63
تهران
با توجه به اینکه به اون زبون ها مسلط هستی میتونی از فروم های اسپانیولی یا انگلیسی سوال بپرسی چون بهتر میتونن راهنماییت کنن.

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
با توجه به اینکه به اون زبون ها مسلط هستی میتونی از فروم های اسپانیولی یا انگلیسی سوال بپرسی چون بهتر میتونن راهنماییت کنن.
یعنی انقدر تفاوت داره با فارسی؟
میشه راهنمایی کنید چجور پیداشون کنم و ازشون راهنمایی بخوام؟

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
الان مشکل اصلی من اینه چجور آموزش ببینم و ایا داخل ایران کسی هست که بتونه اموزش بده؟
و ایا استعداد ذاتی یک فردی که زبان مادریش انگلیسی هست لازمه اصلا خواننده های خوب خارجی چقدر از موفقیتشون رو مدیون استعداد بودن

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
285
63
تهران
داستین هافمن رو اگه بشناسی (بازیگر فیلم پاپیون و‌مرد بارانی و ...)
توی‌فیلم
Perfume: The Story of a Murderer
(عطر: قصه یک آدمکش)
یه دیالوگ داره خیلی من خوشم اومد
میگه توی کاری که میخوای موفق بشی استعداد صرف یعنی هیچ
موفقیت با تلاش کردن و تحقیر شدن بدست میاد

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
285
63
تهران
من فکر‌نمیکنم تو ایران بشه اموزش به درد بخوری تو این زمینه پیدا کرد

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
من فکر‌نمیکنم تو ایران بشه اموزش به درد بخوری تو این زمینه پیدا کرد
کاش یکی از اساتید و دوستان بهم میگفت حداقل ایا از الان تمرین بدون استاد کردن با اهنگ های دیگران ضبط صدا و رفع مشکلات کارسازه یا نباید این کار رو کرد

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,093
10,151
113
54
.
الان جالبه داخل پرشین موزیک دوستان مشارکت نمیکنند!!!
سامی عزیز، اگر دوستان مشارکت نمیکنن بخاطر اینه که این سوالی که شما میکنی و مشابهش دَه ها بار دراین فروم سوال شده و صدها بار هم جواب داده شده و دیگه کسی توان تکرار رو نداره! این شما هستی که باید در مورد این سوالت در این سایت بگردی و سرچ کنی و جواب ها رو چک کنی.

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
سامی عزیز، اگر دوستان مشارکت نمیکنن بخاطر اینه که این سوالی که شما میکنی و مشابهش دَه ها بار دراین فروم سوال شده و صدها بار هم جواب داده شده و دیگه کسی توان تکرار رو نداره! این شما هستی که باید در مورد این سوالت در این سایت بگردی و سرچ کنی و جواب ها رو چک کنی.
کل اونارو خوندم تقریبا
اما بازهم فکر میکنم این مورد من فرق داره
داخل بحث های قبلی هیچکس نگفت چجور شروع و تمرین کن . مشکل زبان ندارم
خیلی از خواننده ها داخل سن من شروع کردند و از همون اول بهترین نبودند.
واقعا استاد میتونه بهم کمک کنه با توجه به مشکل من تقریبا باید فقط خودم تمرین کنم
1. الان با اهنگ های خواننده های خوب غربی تمرین کنم سازنده هست؟
2. استعداد موسیقی و خوانندگی خیلی خوبی دارم اما صدا اولیه متوسط رو ب بالا . میتونم چقدر موفق باشم
3. خیلی از خواننده های غربی اهنگ هاشون با چیزی که داخل کنسرت ها میخونن از نظر ارزش هنری و خوب خوندن خیلی تفاوت داره ایا از ابزار خاصی استفاده میکنن؟
اگه خیلی خوب تلاش کنم چند وقت طول میکشه یک یا دو اهنگ خوب واسه نمونه بخونم تا بفرستم واسه شرکت ها...
تونستید بهم کمک کنید خدا رو چه دیدی شاید یک خواننده خیلی موفق شدم و راه واسه خیلی ها از ایران باز شد.

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
من به راحتی با توجه به شرایط تحصیلی که دارم میتونم پزشکی بخونم و حتی تا فوق تخصص پیش برم. اما اینبار میخوام واسه علاقم وقت بزارم امیدوارم دوستان و اساتید این رو درک کنن که در این مسیر به راهنمایی نیاز دارم

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,093
10,151
113
54
.
من به راحتی با توجه به شرایط تحصیلی که دارم میتونم پزشکی بخونم و حتی تا فوق تخصص پیش برم.
خب اگه اینوطوریه، یه پیشنهاد دارم؛ فقط نپرس "چرا". بی هیچ تردیدی برو دنبال همون پزشکی.

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
خب اگه اینوطوریه، یه پیشنهاد دارم؛ فقط نپرس "چرا". بی هیچ تردیدی برو دنبال همون پزشکی.
چرا شانسم رو امتحان نکنم الان وقت دارم هر دو رو پیش ببرم بعدا تصمیم بگیرم کدوم رو انتخاب کنم
شاید بهترین من در خوانندگی بود

آخرین ویرایش:

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
باز من موندم و کلی سوال که نمیدونم واقعا باید از کی بپرسم

sepahbod3513

عضو سایت
30/6/17
4
1
1
30
باز من موندم و کلی سوال که نمیدونم واقعا باید از کی بپرسم
حاجی اگه اونور آب بدنیا میومدی هم نمیتونستی مطمعن باشی که موفق میشی اگه اسپانیش و انگلیشو از استاد یاد گرفتی بنظرم خیلی بعیده که بتونی تو مارکت اونور جایی پیدا کنی همه خواننده ها دوس دارن اینترنشنال باشن بخاطر همین خیلی از کسایی که زبونشون انگلیسی نیست میان انگلیسی میخونن ولی بیشترشون موفقیتی بدست نمیارن به نظرم اگه آرش میومد از اول انگلیسی میخوند نمیتونست به اندازه الان که بیشتر آهنگاش فارسیه موفق باشه البته میتونی به هر زبانی که بخوای بخونی ولی تمرکز باید روی اون زبانی باشه که بیشترین تسط روش داری یعنی زبان مادری حالا اگه فارسیه فارسی اگه عربیه عربی اگه انگلیسیه انگلیسی اونایی که به زبون مادریشون کار میکنن موفق ترن حتی در عرصه اینترنشال چون تناسب هست بین چهره و ملیت و زبان و هویت آدما. هرکی بیشتر شبیه خودش باشه حتی واسه غریبه ها هم دوسداشتنی تره من اینجوری فکر میکنم

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
حاجی اگه اونور آب بدنیا میومدی هم نمیتونستی مطمعن باشی که موفق میشی اگه اسپانیش و انگلیشو از استاد یاد گرفتی بنظرم خیلی بعیده که بتونی تو مارکت اونور جایی پیدا کنی همه خواننده ها دوس دارن اینترنشنال باشن بخاطر همین خیلی از کسایی که زبونشون انگلیسی نیست میان انگلیسی میخونن ولی بیشترشون موفقیتی بدست نمیارن به نظرم اگه آرش میومد از اول انگلیسی میخوند نمیتونست به اندازه الان که بیشتر آهنگاش فارسیه موفق باشه البته میتونی به هر زبانی که بخوای بخونی ولی تمرکز باید روی اون زبانی باشه که بیشترین تسط روش داری یعنی زبان مادری حالا اگه فارسیه فارسی اگه عربیه عربی اگه انگلیسیه انگلیسی اونایی که به زبون مادریشون کار میکنن موفق ترن حتی در عرصه اینترنشال چون تناسب هست بین چهره و ملیت و زبان و هویت آدما. هرکی بیشتر شبیه خودش باشه حتی واسه غریبه ها هم دوسداشتنی تره من اینجوری فکر میکنم
تناسب چهره و زبان اصلا وجود خارجی نداره اکثر این هنرمندان ایتالیایی اسپانیایی المانی و... هستند اصالتا. من میدونم خود انگلیسی زبانان کانادا و انگلستان و هر کدوم از ایالات امریکا لهجه خودشون رو دارن که بسیار متفاوته از هم. . چه فرقی داره براشون کسی که روش سرمایه گذاری میکنن ایرانی باشه چینی باشه یا یکی از ایالات امریکا.
من از شما کمک خواسته بودم نه فتوا .
مشکل من این بود که اطلاعات زیادی در مورد یادگیری سبک پاپ و راک به زبان انگلیسی و ایا این سبک رو باید با استاد یاد گرفت و چجور میشه اموخت و...
بیاین اینجوری بهش نگاه کنید من و یک نفر داخل خود امریکا که میخواد خوانندگی رو شروع کنه هر دو زبان انگلیسی رو بلدیم من اسپانیولی هم بلدم و تنها تفاوت اینه که اون امریکاست من ایران که اگه اموزش ببینم میتونم واسه شرکت ها نمونه رو ارسال کنم. حتی انگلیسی که من صحبت میکنم بی لهجه تره.
وقتی زیادن خواننده هایی که قبل از شروع خوانندگی در امریکا زندگی نمیکردن چه فرقی داره واقعا از کجا باشی.

آخرین ویرایش:

Sami.s

عضو سایت
1/5/20
16
0
1
17
تهران
بنظر من چطوره بگید چجور باید اون سبک هارو یاد گرفت سایت هایی هستند که از راه دور اموزش میدن میشه استفاده کرد؟
اصلا به اموزش دیدن نیازه؟