آخرین ارسال‌ها

مچ درد و ضعیفی مچ دست چپ

mohadeseh.seif

عضو سایت
22/7/19
3
سلام به همگی
من وقتی که میخوام انگشت گذاری کنم مخصوصا رو سیم های می لا ر مچ درد کلافه ام میکنه. یه جورایی نمیتونم مچمو تا حدی خم کنم که انگشتام بدون تماس با بقیه سیم ها روی سیم مورد نظرم بشینن و حالا اگه بتونم هم یه صدای خیلی ناخوشایندی تولید میشه.الته اینم بگم که مچ دستم تقریبا2سال به صورت متوالی در رفتگی داشت و همیشه توی آتل بود.حالا من چیکار کنم که بتونم درست انگشت گذاری کنم و توی گرفتن باره هم مشکلی نداشته باشم؟

20/1/16
264
35
تبریز
سلام به همگی
من وقتی که میخوام انگشت گذاری کنم مخصوصا رو سیم های می لا ر مچ درد کلافه ام میکنه. یه جورایی نمیتونم مچمو تا حدی خم کنم که انگشتام بدون تماس با بقیه سیم ها روی سیم مورد نظرم بشینن و حالا اگه بتونم هم یه صدای خیلی ناخوشایندی تولید میشه.الته اینم بگم که مچ دستم تقریبا2سال به صورت متوالی در رفتگی داشت و همیشه توی آتل بود.حالا من چیکار کنم که بتونم درست انگشت گذاری کنم و توی گرفتن باره هم مشکلی نداشته باشم؟
شما کلاس میرین یا نه ؟
چون من از آشنایی شنیدم که می گفت موقع تمرین مشکل شما رو داشته و جالبه با رفتن به کلاس اونم بعد شش ماه تمرین خودسر ، تازه فهمیده کلا در دست گرفتن سازش غلط بوده و بعد مشکل درد مچ و گرفتن باره ها رفع شده.

mohadeseh.seif

عضو سایت
22/7/19
3
[/QUOTE]بله !من الان 5ماهه که کلاس میرم اما خیلی کند پیشرفت میکنم...و درد دستم هم تمرین هامو کند تر میکنه!سبکم هم کلاسیکه...اما استادم میگه میتونی مثل حالت پاپ گیتارو بگیری در حالی که من از خیلیا شنیدم که حالت نشستن توی سبک کلاسیک متفاوته و حتی توی نت هم دیدم که خیلی باهم متفاوتن!

20/1/16
264
35
تبریز
نمیدونم استادت چرا همچین حرفی گفته.چون تا جایی که میدونم کلا تکنیک نواخت سبک کلاسیک متفاوت از پاپ هست . بنظر من از یه اموزشگاه دیگه و استاد دیگه بپرس.
من گیتار نمیزنم و تا حدودی که توی کلیپ ها دیدم کلا سبک نکهداشتن و نواخت کلاسیک خیلی متفاوته.
درد مچ دستتون هم احتمالا همون در رفتگی قبلی باشه .

صفحه ما در اینستاگرام

بالا