ميشه به عنوان شغل ثابت روي موسيقي حساب وا كرد؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
شما ظاهرا خیلی خیلی آشنایی دارید...:smuggrin-61:

بله آلبوم nothing But the beat...:cigar-40:

که اگه وکال هاش رو از رو آلبوم برداری...

یکسری ایده هایی تکراری هی تکرارمیشن...!!!

موزیک های بعضی از بچه های این فروم 100 بار این موزیک های تجاری برتری داره...:snaphappy-79:

27/10/11
57
24
8
تهران
واقعا من نمیدونم با این طرز فکر چیکار میخوایم بکنیم!
متاسفانه عادت کردیم هرکسیو دیدیم بجایی رسیده یا کاری کرده با این حرفا خرابشون کنیم ! فلانی که با پول باباش رفت بالا ، فلانی بخاطره قیافه و هیکل ، اون یکیرو ایلومیناتی گنده کرد و ...
این حرفا خیلی آشناست !
دوست من اگر اینها موسیقی نمیدونن شما که میدونی چرا در جایگاه اونا نیستی !
درهر صورت من و شما اگر بریم جلوی 40 هزار نفر نمیتونیم پشت میکروفون درست حرف بزنیم چه برسه به اینکه بخونیمو برقصیمو ساز بزنیم و در کل اجرا داشته باشیم!
در هر صورت امیدوارم اجراتون رو تو گرمی یا Tomorrowland ببینیم !!!!

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
مشکل دقیقا همینجاس

این طرض فکر عوامانه...!!!:smuggrin-61:

هرکی طرفدار بیشتر داشته باشه پس حتمن اینکارست !!!:smile:

تبلیغاتی که رو این آرتیست نماها میشه و سرمایه گذاری های کلان بیلونی!!:cigar-40:

مسلمه عده زیادی تحت تاثیر تبلیغات هرچی دلش خواستو به خوردت میده..!!!:spam-93:

سیاستش همینه....

اول بهت تلقین میکنه تو در اشتباهی !!!:stop-86:
بعد تحت تاثیر قرارت میده...
بعد میگه مثلا پینک فلوید قدیمیه و بدرد نمی خوره و ما جدیدمو خوب !!!!!!!

الان دیگه همچی اینجوریه
موسیقی
سینما
نقاشی
و...

کلا هنر شده هنر تجاری!!!

منم واقا قسد اینو ندارم سر یه سری مسایل غیر فابل باز سازی بحث کنم...!!

و هممون هم خوب اینو میدونیم که کاری از دستمون برنمیاد !!!
و مثلا نمیتونی بزور به کسی چیزیو تحمیل کنی !!!

اصلا بحث حسودی نیست...

کدوم جایگاه؟؟؟

بحث نا عدالتیه !!!

که استعدادا کورمیشنو تو انزوان...

نا استعدادا و مایه دارا تو اوج..!!!

27/10/11
57
24
8
تهران
دوست من ، من چیزی از موسیقی نمیدونم ! هزینشم مشکلی نیست ! لطف میکنید راهنمایی کنید که چجوری مثه ریحانا و ... معروف بشم؟؟ شاید این دوستمون که استارتر این تاپیک هستن به جوابشون برسن !!!

20/8/09
58
18
8
آقای soheilmonfared
کلا با این صحبتهایی که میکنید
Michael Jackson
John Lenon Beatles
Elvis
گروه Queen
Adele
Vangelis
Yanni

و البته چندین و چند چهره ماندگار دیگر ( البته الان فقط اسم این اشخاص به ذهنم اومد)
مراسم گرمی و همه رو زیر سوال بردید ممنون
اون گیتار الکترونیکی هم
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

مینوازه اونم تبهمه و Slash هم گیتار الکترونیکش دکوریه

کلا دوستان بیایید این فروم رو ببندیم بریم پی زندگیمون که هیشکی تو دنیا موسیقی کار نمیکنه و کلا 8 میلیارد انسان رو کره زمین عوام هستند...

اقا مصطفی

عضو سایت
25/11/11
773
705
93
گیلان
حقیر در حدی نیستم بخوام تو این زمینه های تخصصی نظر بدم اما به عقیده خودم ایکاش هرگز هیچ هنری چه موسیقی چه غیر موسیقی با پول امیخته نمیشد. یکی از دلایلی که به نظرم نباید به موسیقی به عنوان شغل نگاه کرد اینه که علاوه بر اینکه دارای ریسک و موارد دیگر هستش که اساتید در بالا فرمودند ، اینه که شما وقتی که مبلغ دریافت میکنید برای ساخت کار به طبع باید مطابق میل سفارش دهنده عمل کنید. اما در ساعاتی که برای خودتون کار میکنید یا به اصطلاح برای دل کار میکنید هم شاید تحت تاثیر قرار گرفته و کارها جوری تنظیم بشن که باز بر طبق ذائقه دیگران ساخته شه. وقتی هنر با پول ترکیب بشه ( حالا درست یا غلط رو من نمیدونم) هر طرف میلی خریداران کشیده بشه کار ها هم باید به همون سمت کشیده بشه و شاید استقلال از بین بره.الان هم میبینید دیگه 99 درصدکار ها شده عاشقانه اون هم با مضمون ترک یکدیگر. من موسیقی رو به عنوان شغل دوم نگاه میکنم. یا اگه شغل اولم باشه در کنارش شغل دیگری هم خواهم داشتت چون اگه سفارش بگیرم مطمئنان همه امور رو به دست سفارش دهنده نمیسپارم و جایی که من خودم احساس کنم باید جدای چیزی که سفارش دهنده میگه اجرا بشه، مطمئنان همون کار رو میکنم. چه بسا که مشتری ها بخوان ناراحت شن و قرار داد ها فسخ بشه.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
تصویر کاملا گویاست...!

چون اگه میدونستید الان تو فروم نبودید..و یه گوشه کار خودتو انجام میدادی...!!

بله . با کمال میل...;)

یه سی دی سمپل بخر ...

Vengeance Future House Vol.3
سمپل VFH3 128BPM Brazil 2 Kit 1

روش یه وی استی گیتار Virtual Guitarist بزار...:smuggrin-61:

روشم یسری اراجیف بخون...:whistling:

چارتا دختر برزیلیم بزار تو کیلیپت...:chicken-26:

وسلام...

دنیارو بگیر..!!!!:vamp-62:

27/10/11
57
24
8
تهران
تصویر کاملا گویاست...!

چون اگه میدونستید الان تو فروم نبودید..و یه گوشه کار خودتو انجام میدادی...!!

بله . با کمال میل...;)

یه سی دی سمپل بخر ...

Vengeance Future House Vol.3
سمپل VFH3 128BPM Brazil 2 Kit 1

روش یه وی استی گیتار Virtual Guitarist بزار...:smuggrin-61:

روشم یسری اراجیف بخون...:whistling:

چارتا دختر برزیلیم بزار تو کیلیپت...:chicken-26:

وسلام...

دنیارو بگیر..!!!!:vamp-62:
فکر نمیکنی اگه انقد راحت بود الان چند میلیون نفر معروف و مشهور بودن ؟؟؟؟؟؟!!!!! با اینکار تو ایرانم نمیشه اسم درکرد چه برسه به دنیا !!!!
شما پی ام سی ببین ، متوجه میشی چی میگم ...

mb1375

عضو سایت
17/3/15
284
170
43
من 18 سالمه 5 ساله کار میکنم هرچی از موسیقی در اوردم دادم وی اس تی و ساز واینا و اصلا به عنوان شغل ثابت قبولش نداشتم و ندارم چونکه ی روز مشتری هست ی روز نیس قیمت ها بعضی اوقات خیلی کمن مثلا تنظیمی 200 تومن و ........به نظر من اگه وضعیت مالیت خوبه یعنی ماشین و خونه و....کلا ردیفه موسیقی رو به عنوان شغل میتونی حساب کنی و واسه خودت لذت ببری از زندگی :headphone-4:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
دقیقن این چیزی که گفتم مال ترک پیتبوله !!! ;)

i know you want me

بعدشم رو اینا سرمایه گذاری میکنن که بفروشه...!!!:snaphappy-79:

هر چیزی باشه موزیک اسن کلن سمپل باشه مهم اینه که به هرقیمتی بفروشن !!!!:smuggrin-61:

گفتم که تبلیغات !!!:snaphappy-79::photogenic::brb-14:

بنظر من این بحثا تهش به هیج جا نمیرشه و هیچیزی به تجریباتمون اضافه نمیکنه و فقط اطلاف وقته !!!:sleep:

پیت بول کیه ؟؟:laugh:

دیوید گتا کیه؟؟:laugh:

خودتو بچسب !!!:punch-12:

اصلا ادم نباید خودشو کنار اینا بزاره...!!!:wink:

همینه که شاعر میگه :

میفروشه میفروشه مثل نبات یه آهنگ بگیره بسه برات..!!!:laugh:

23/3/13
110
52
28
25
رشت
سلام من امروز تو اين سايت عضو شدم و داشتم كامنت دوستان رو در مورد اينكه موسيقى ميتونه شغل خوب باشه يا برام جالب بود و جالب اينجاست كه تقريبا همشون درسته، من ٢٠ سالى ميشه كه موسيقى كار ميكنم و اولين كار حرفه اى خودم رو با شادمهر عقيلى شروع كردم سال ١٣٧٤ بعد هم ادامه داشت و همينطور با خواننده هاى بيشترى اشنا شدم و كار كردم الان هم امريكا زندگى ميكنم و همچنان مشغول موزيك هستم، من از بچگى علشق موزيك بودم و هنوز هم هستم فقط به مرور زمان انگيزه و حوصله ادم كمتر ميشه ولى عشقش نه، من موزيك رو براى دلم ياد گرفتم البته با ساپورت قوى خانواده و كم كم پيشرفت كردم بعدشروع كردم به ياد گرفتن تنظيم كه برام خيلى هم هيجان انگيز بود وقتى بهم پيشنهاد شد كه تنظيم كنم تو پوست خودم نميگنجيدم پول هم گرفتم هم خوش شانس بودم كه دوستاى خوبى پيدا كردم هم روابطم با مردم خوب بود، دوستاى من هم كه همزمان با من داشتن كار خودشون رو ميكردن و روزگار ميگذشت يكيشون حقوقش ٢ مليون در ماه يكى ديگشون كه باباش پولدار بود ماهى بيشتر از ٢٠ ميليون و يكيشون هم كه مهندس شيمى بود يك بار باخت همه چي رو از اول شروع كرد ولى تو كار ساخت و ساز الان هم ساليانه ١٢٠-١٥٠ ميليون رو در مياره هر سه تاى اين دوستام موزيسين و نوازنده بودن ولى الان وقتى موزيسين هاى جوون رو ميبينن غصه ميخورن كه چرا موزيك رو ول كردن حالا شما به خودت بستگى داره كه چى كار ميتونى بكنى
١. پول روزانه زندگيتو خرج وسايل موزيك نكن
٢. به تعريف ادماى دورو برت گوش نكن كه باعث در جا زدنت ميشن
٣.خودت بهتر از همه ميدونى كه چقدر استعداد و پشتكار دارى به خاطر شهرت و معروفيت جوونى و پولت رو خرج نكن
ببخشيد اگه زياد ولى حيفم اومد نگم
موفق باشى
مرسی;)

میخواستم بگم من دقیقا هرچی دارمو ندارمو خرجش میکنم یعنی دست خودم نیست اصلا کار دیگه ای بلد نیستم
من تموم عشقم موزیکه یعنی نمیدونم عشق چیه ولی کل زندگیم شده خلاصه ولی اگه به فکر ایندمم هستم (از نظر مادی) فقط و فقط بخاطر پدر و مادرمه که نمیخوام زحماتشون بی نتیجه بمونه

ممنون از شما که از تجریبیاتتونو گفتین