موسیقی صاحب خانه شد

28/8/09
64
8
0
!
موسیقی صاحب خانه شد

موسیقی ما - داریوش پیرنیاکان گفت : سند مالکیت خانه موسیقی پس از سالها انتظار با پیگیریهای مستمر هیئت مدیره این نهاد امضا و "موسیقی" صاحب خانه شد.

داریوش پرنیاکان دبیر و سخنگوی خانه موسیقی با اعلام این خبر گفت : آخرین مراحل تسویه حساب با شهرداری به پایان رسید و روز گذشته سند ملکیت این نهاد در دفتر خانه امضا وبه خانه موسیقی تحویل داده شد و من به عنوان سخنگوی خانه موسیقی مراتب سپاس این نهاد را از مسئولان ارشاد و شهرداری تهران که در تحویل سند مالکیت این نهاد صنفی همکاری کردند اعلام می کنم.

وی در ادامه به خرید ملک خانه موسیقی اشاره کرد و گفت : طرح اولیه خرید ملک خانه موسیقی در زمان آقای خاتمی شکل گرفت و هزینه اولیه در دوران ریاست جمهوری ایشان پرداخت شد و سالها طول کشید تا اینکه بالاخره ملک خانه موسیقی خریداری شد ،جا دارد از آقای تشکر نیا مسئول توسعه فضاهای فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری و همچنین آقای سلیمی شهردار منطقه 6 که در بازسازی و تعمیرات این خانه کمک های شایسته ای کردند سپاسگزاری کنم .

سخنگوی خانه موسیقی همچنین افزود : لازم می دانم از دکتر ایازی قائم مقام آقای قالیباف که دستور اصلی برای پرداخت بودجه را دادند تشکر کنم، افراد بسیاری چون کامبیز روشن روان، فاضل جمشیدی ، حمیدرضا نوربخش ، محمد سریر در خانه موسیقی برای ثبت سند این خانه تلاش کردند اما بر خود واجب می دانم از داود گنجه ای تشکر ویژه داشته باشم چراکه اگر تلاش های پی گیر ایشان نبود این سند صادر نمی شد .

وی در پایان خاطرنشان کرد : وجود انسانی مثل گنجه ای موهبتی هم برای هنر موسیقی و هم خانه موسیقی است ایشان بدون هیچ چشم داشت مالی در این مسیرهمه کارها را به سرانجام رساند و در نهایت تشکر ویژه از وزارت ارشاد و شخص آقای ایمانی خوشخو دارم که در این راه بسیار همراهی و همکار کردند.

منبع : مهر