آخرین ارسال‌ها

موسیقی خیابانی

25/5/19
4
سلام من تازه عضو سایت شدم و خیلی نمی دونم چطوری باید یه بحث رو شروع کنم تا نظرات اساتید رو بدونم
حالا سوالم چیه؟
در مورد موسیقی خیابانی میخواستم نظرات افراد رو بدونم. اینکه چه تجهیزاتی لازم داره و کلاً بعنوان اینکه بخوام سولو کار کنم باید چه چیزایی خریداری کنم.
ممنونم

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
سلام من تازه عضو سایت شدم و خیلی نمی دونم چطوری باید یه بحث رو شروع کنم تا نظرات اساتید رو بدونم
حالا سوالم چیه؟
در مورد موسیقی خیابانی میخواستم نظرات افراد رو بدونم. اینکه چه تجهیزاتی لازم داره و کلاً بعنوان اینکه بخوام سولو کار کنم باید چه چیزایی خریداری کنم.
ممنونم
ایده و منظورتو دقیق تر بگو. یعنی در خیابون چکار کنی؟ بخونی؟ بنوازی؟ . . .

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
اگه گیتار میخوای بزنی فقط همون ساز باشه کافیه چیز خاصی نمیخواد اگرم صدات زیاد قدرت نداره یه امپیلی فایر همراه میتونی بگیری با میکرفون یقه ای
ولی فعلا ریسکه نوازندگی خیابونی جدیدن گیر زیاد میدن بعدم وسایلتو میگیرن بهت نمیدن خودتم بخوای گیر نکنی باید حداقل دو تومن جریمه بدی و گرنه مجبوری چند مدت به راه راست هدایت بشی در خدمتشون

25/5/19
4
اگه گیتار میخوای بزنی فقط همون ساز باشه کافیه چیز خاصی نمیخواد اگرم صدات زیاد قدرت نداره یه امپیلی فایر همراه میتونی بگیری با میکرفون یقه ای
ولی فعلا ریسکه نوازندگی خیابونی جدیدن گیر زیاد میدن بعدم وسایلتو میگیرن بهت نمیدن خودتم بخوای گیر نکنی باید حداقل دو تومن جریمه بدی و گرنه مجبوری چند مدت به راه راست هدایت بشی در خدمتشون
ممنون دوست عزیز. توضیحات تکمیلی این هست که اهل مشهد هم هستم :happy-43::happy-43::happy-43::happy-43::happy-43: اتفاقا همین هم واسم سوال بود که برخورد نیروی انتظامی و این چیزا چطوره. من ویولن می زنم. البته خیلی کارم خوب نیست. چند سالیه شروع کردم ولی عاشق نوازندگی خیابونی هستم
بازم ممنون از راهنماییتون
میشه واسه آمپلی فایر و میکروفن یقه ای بیشتر توضیح بدین؟ چه مارکی؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
ممنون از پاسختون. خوندن که نه. خانم هستم و اصلاً نمیشه. و تازه اینکه اهل مشهد هم هستم. و دیگه اینکه ویولن میزنم
زمانی که من در ایران بودم از چیزی بنام نوازندگی خیابانی خبری نبود. تک و توک پیرمردهایی بودند که در خیابانها ساز میزدند که از اونها بنام گدا اسم برده میشد، نه نوازنده ی خیابانی. خوبه که این فرهنگ جابیافته و به این کار هم مثل یک شغل نگاه بشه و ظاهراً در ایران اخیراً این اتفاق افتاده. از فضای اخیر ایران و مخصوصا مشهد خبری ندارم ولی فکر نمیکنم برای ویولن گیر بدن. مشکل اونها بیشتر با شکل و فیگور ساز و نوازنده هست! وگرنه بعید میدونم حتی اسم سازها رو هم بلد باشن!:smuggrin-61:

در سایتهای ایرانی مدلهای مختلفی از امپلیفایرهای پرتابل برای فروش گذاشته شده. مثلا شما اینو که به قیمت ۴۹۵ هزار تومن گذاشته سرچ کن: «اسپیکر شارژی با دو میکروفون بیسیم مدل EC290».

61WPPYh-LvL._SX425_.jpg

در این سایت دادن لینک از سایتهای ایرانی ممنوع هست. خودت همینو سرچ کن. این موقع استفاده برق مستقیم نمیخواد قابل شارژ هست. با یک میکروفون کلیپسی برای یقه و یک میکروفون دستی، هر دو بیسیم. فکر کنم بتونی از اون میکروفون کلیپسی یه جورهایی برای ویولن استفاده کنی. در غیر اینصورت باید یک میکروفون کلیپسی مخصوص ویولن استفاده کنی.

25/5/19
4
زمانی که من در ایران بودم از چیزی بنام نوازندگی خیابانی خبری نبود. تک و توک پیرمردهایی بودند که در خیابانها ساز میزدند که از اونها بنام گدا اسم برده میشد، نه نوازنده ی خیابانی. خوبه که این فرهنگ جابیافته و به این کار هم مثل یک شغل نگاه بشه و ظاهراً در ایران اخیراً این اتفاق افتاده. از فضای اخیر ایران و مخصوصا مشهد خبری ندارم ولی فکر نمیکنم برای ویولن گیر بدن. مشکل اونها بیشتر با شکل و فیگور ساز و نوازنده هست! وگرنه بعید میدونم حتی اسم سازها رو هم بلد باشن!:smuggrin-61:

در سایتهای ایرانی مدلهای مختلفی از امپلیفایرهای پرتابل برای فروش گذاشته شده. مثلا شما اینو که به قیمت ۴۹۵ هزار تومن گذاشته سرچ کن: «اسپیکر شارژی با دو میکروفون بیسیم مدل EC290».

مشاهده پیوست 178809

در این سایت دادن لینک از سایتهای ایرانی ممنوع هست. خودت همینو سرچ کن. این موقع استفاده برق مستقیم نمیخواد قابل شارژ هست. با یک میکروفون کلیپسی برای یقه و یک میکروفون دستی، هر دو بیسیم. فکر کنم بتونی از اون میکروفون کلیپسی یه جورهایی برای ویولن استفاده کنی. در غیر اینصورت باید یک میکروفون کلیپسی مخصوص ویولن استفاده کنی.
خیلی لطف کردی فرهود... خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و میتونم از راهنمایی دوستانی مثل شما استفاده کنم🥰

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
تو مشهد نوازندگی خیابونی یه خانم ؟ همین دو روز پیش اخرین نماز جمعه مشهد رو یه نگاهی بنداز تو خبرا هست. کاملا در جریان قرار میگیری

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
تو مشهد نوازندگی خیابونی یه خانم ؟ همین دو روز پیش اخرین نماز جمعه مشهد رو یه نگاهی بنداز تو خبرا هست. کاملا در جریان قرار میگیری
دیدم الآن توی سایتهای خبری. خب ایشون اشاره کردند به بی بند و باری جوانان، و توصیه کردند که جوانان وارد حرکت های اقتصادی بشن. نوازندگی ویولن فکر نکنم از نظر ایشون بی بند و باری محسوب بشه. مضافاً اینکه یک کار اقتصادی هم هست.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
بله دقیقا. حتی تعبیری که از خانم هایی که کار موسیقی میکنن ارائه دادن کاملا نشون دهنده علاقه وافر ایشون به هنر هست.
مدظله العالی انشاالله

10/4/10
256
اقای علم الهدی همیشه تو سخرانی هاش در رابطه با موسیقی حمایت میکنه ولی چیزی که از زیردستیهاش میبینیم با سخنرانی هاش خیلی خیلی متفاوت هست.بهانشون اقتصادی فکر کردن هست.بدبختی اینه که شهرهای اطراف هم باید درگیر افکار شخصی این مرد باشه....مثلا ائمه شهرمون میگفت گروه موسیقی باید از خود شهرستان باشه نه از اینکه از شهرهای دیگه بیان کنسرت اجرا کنند.خب یکی نیست به این بگه پدر مادر بیامورز این چه دیدگاهی در مورد اقتصادی فکر کردن جوونای شهرت هست؟!

صفحه ما در اینستاگرام

بالا