موسيقي كودكان

شروع موضوع توسط osyanam ‏31/7/13 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار )

تاپیک موسيقي كودكان تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار ) در persian-music.org.

1. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    دوستان عزيزم سلام اگه كسي تاحالا اهنگسازي واسه كودكان انجام داده كارشوبزاره تا در مورد فضاهاي كودك وارايش هاي سازي كودك بحث كنيم . موسيقي كودك رو دريابيم واقعا مهمه سپاس گذارم....

موسيقي كودكان-images.jpeg

2. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    دوستان ضاحرا به اين بحث علاقه اي ندارند .خوشحال ميشم درمورد موسيقي كودك بحث رو شروع كنيم .عذر خواهم ولي شديدا علاقه مند به اين بحث هستم.

3. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,204 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    از دیدن این تاپیک خوشحال شدم. یه کمی این جوّ یکنواخت سایت رو از بین میبره.

عصیان عزیز، من حدوداً 18 ، 19 سال پیش چند مورد کار کودک انجام داده بودم که همگی مربوط میشدند به موزیک تاتر کودک. من الآن کارها رو ندارم که بتونم آپ کنم تو سایت. به هرحال مربوط به زمان آنالوگ و نوار کاست و . . . بود.

تجربه ی خوبی برای من نبود. اما چیزی که تجربه کردم، این بود که سفارش دهنده ها فضایی که من ایجاد میکردم رو زیاد باهاش ارتباط برقرار نمیکردند. (که البته خیلی طبیعی بود، چون مخاطب من کودک بود نه بزرگسال). همیشه مصرّ بودند به ریتم 6/8 (مثلاً شاد!) که من هرگز زیر بار نرفتم و نمیرم! و همینطور فضای مینور از من میخواستند، که بدلایلی زیر بار اون هم نمیرفتم.

من هنوز هم کارهای موزیک کودک و نوجوان رو از طریق اینترنت دنبال میکنم و میشنوم. ولی چون دیگه از نظر کار و تولید دیگه کار کودک انجام نمیدم، اونطرف هم که میرم، سراغی از این موضوع نمیگیرم. وگرنه مثل خیلی موارد دیگه، غربی ها تکلیف موزیک کودک رو هم برای خودشون روشن کردند.

4. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام بنده هم خيلي خوشحالم از اين بابت همچنين از توجه شما عزيزم .من هم العان همين مشكل اون موقعشمارو دارم متعصفانه گوش كودكان مارو هم عوض كردند بنده هم چندين كار تاتر انجام دادم و هميشه دنبال اين بودم كه كودك بايد تودنياي كودكي خودش باشه وسعي كردم تاميتونستم كاري كنم كه كودك ارتباط برقرار كنه نميدونيد چه لذتي داره وقتي سر اجراي كار چهره ي با نشاط بچه ها رو ميمينم وقتي موسيقي رو گوش ميدن ولي متعصفانه بزرگتر ها فكر ميكنن كودك.8 6.رقص ميخاد هم دنبال اهنگهاي كاور ميان افسوس .ولي من باز هم مثير خودم رو ميرم .خوشحال ميشم چند تااز كارهارو بفرستم ونظرتون رو بدونم امكانش هست عزيزم؟

5. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,204 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    خب عزیز حتماً این کار رو بکن. اینجا کارهای کودک خودتو نذاری، کجا بذاری؟!

6. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    پاسخ : موسيقي كودكان

با سلام مجدد خدمت دوستان محترم قصد دارم اینجا از اولین کار کودکی که انجام دادم رو بذارم اگه نظر بددید خوشحال میشم .
    با این کار کوتاه شروع میکنم تاریخ ساخت : 1389 نمایش کودک گره های رنگی ضریح امام رضا مشهد وشرکت در جشنواره تاتر کودک ونوجوان بندر عباس این کار به صورت خانگی بایک میکرفون c1بهرینگر گرفته شده البته کوتاهه.

دانلود از این لینک باکیفیت بالا .با سپاس

میهن بیت - آپلود رایگان فایل

امکانات صدا بر داری نداشتیم عذر

یک کار دیگه تاریخ ساخت : 1389 به صورت بسیار خانگی بایک میکرفون c1بهرینگر گرفته شده.

دانلود از این لینک .با زهم سپاس

کار بعدی بسیار دوست داشتنی به نام( راز ستاره ها ) کاری برای کودک که خیلی موندگار شد وبه نظر خودم دلنشینه تاریخ ساخت 1388 البته این بی کلامشه مستر هم نشده .

حتما گوش کنید . یک دنیا سپاس

http://mihanbit.com/download/52284ddc0490d/osyan nik.mp3

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏5/9/13
  7. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    پاسخ : موسيقي كودكان

این کار هم 6/8 شاد هست تاریخ ساخت :1386برای یک نمایش کوتاه

این هم اهنگ اینترو نمایش رو به یک دنیای نو به باکارگردانی خانم اکملی تاریخ ساخت :1388حتما گوش کنید

یک مارش 4/4قسمتی از همین نمایش من عاشق این کارم

بیدارشو یک کار دوست داشتنی که 3/4 اولش این هم از همون نمایشه یادش بخیر.../

(اشتی کنید بچه ها) تاریخ ساخت 1388

اینم یه کار سنتی یکم شاده البته تاریخ ساختشم:1385 یک وی ااس تی تار داره

بارگذاری...