موسيقي تئاتر (كمدي موزيكال)

شروع موضوع توسط Mohamad.K ‏30/7/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک موسيقي تئاتر (كمدي موزيكال) تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت اساتيد محترم .

ميخواستم كمي درباره نحوه ساختن موزيك در صحنه سوالاتي رو بپرسم.البته اميدوارم مكان مناسبي رو براي سوالام انتخاب كرده باشم در تالار آهنگسازي چون سوالم مربوط به آهنگسازي هست

1-يك كاري هست كه قرار انجام بشه در يكي از سالن ها توسط دوستانم و اولين تجربه كاري من هست و دوست دارم امتحان پس بدم در اين كار هم.آيا مستلزم اين هست كه در تئاتر موسيقي زنده اجرا شه ؟ يا نحوه اجراي موسيقي كه قرار بر عهده من باشه چگونه هست.البته من روشي رو ميگم شايد درست باشه اگر غلت هست اساتيد ممنون ميشم راهنمايي كنن

موزيك رو در سكانس هاي مربوطه در كامپيوتر بسته به اون فضا ميسازيم و با توسط لپ تاپ اون رو به مستر دستگاه ميكسر متصل ميكنيم و پلي ميكنيم هر جا كه نيازه.و صدا ها رو هم كه با دستگاه كم و زياد ميكنيم.اين روشي هست كه يكي از دوستانم چندين بار كار تئاتر كرده به من گفت.

كار من كمدي موزيكال هست چه سازهايي رو شما پيشنهاد ميديد براي كارهاي كمدي ؟ چون من اصلا ميونه خوبي با كمدي و شاد ندارم اما ميخوام محك بزنم خودم رو.
    با سپاس

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اجباري نيست ميتونه زنده اجرا بشه ميتونه پخش بشه.
    بنده هم معمولا به اين روش كار ميكنم اما بايد در تمرين هاي گروه هم حاضر باشيد تا دوستان بتونن هماهنگ بشن.
    براي من كه ركورد ديالوگهاي نمايش عروسكي كودكان بود ( ضبط ديالوگ و موسيقي در استوديو انجام شده بود و فقط عروسك گردانهاي طبق اون عروسكها رو تكون ميدادن ) كمي تمرين و زمان بندي لازم داشت.
    تمرين و تجربه كار خوبيه. شما بايد بسته به نوع طنز و ديالوگها موسيقيتون رو بسازيد گاهي ميتونه يه ريتم ضرب خالي همراه با خوندن موزيكال ديالوگهاي باشه و گاهي هم ميتونه يه كار كامل سكوئنس شده باشه. همش بستگي به نظر كارگردان و حس و حال و ماهيت كار داره

بارگذاری...