موسيقي ايراني براي كودك

شروع موضوع توسط animator ‏22/9/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک موسيقي ايراني براي كودك تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. animator

animator عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    در اين گستردگي زير شاخه هاي موسيقي و عناوين مختلف درسي چون كنترپوان،‌فوگ، هارموني، فرم و ...

براي آهنگسازي موسيقي ايراني براي كودك ، پيشنهاد شما ، پيمودن و مطالعه ي چه درس ها و مواردي به ترتيب و با چه اولويتي است.

2. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام تئوري كه جاي خودش نميشه گفت براي موسيقي كودك از چي واز چه كتابي شروع كنيم شما امكان داره فوگ رو بدونيد و براي كودكان يك فوگ بنويسيد و مهم اينه كه شماتا فرم و هارموني و ...روندونيد نميتونيد كاري كنيد حالا چه موسيقي كودك چه هر موسيقي ديگري.

3. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    به نظر بنده فعلا تئوری و به خصوص سلفژ.سلفژ رو اگر تا حد خواندن نت به صورت دشیفر و با خطای کم و همچنین دیکته موسیقی فرا بگیرند عمر موسیقیایی خودشون رو بیمه کردند.تا حدودی یادگیری کنترپوان و فرم و هارمونی در صورتی می تونه موفقیت آمیز باشه که فردی از اعضای خانواره به این دروس اشراف داشته باشند یا حداقل موسیقی رو به شکل جدی دنبال کنند.ولی از سن 13 و14 سالگی می شه این دروس رو با خیالت راحت آموزش ببینن.

4. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,208 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    در این ترافیک آشفته ی هجوم موزیسین ها به ژانرهای تجاری، انتخاب چنین ژانری قابل تقدیره.
    در زمانهای دور ما کار کودک میکردیم. منهای مباحث تئوریک که دوستان اشاره کردند، مختصاً منبعی برای چنین مبحثی بزبان فارسی ندیدم. من در اون زمانها از شیوه های ملودی نویسی باغچه بان و چند آواز انگلیسی استفاده میکردم.
    اگر منبع مختصی باشه من خودم هم دوست دارم که برام معرفی بشه.
    موفق باشید.

بارگذاری...