مواردی جهت پیشرفت سایت و کاربران و دوری از حاشیه ، جنجال ، توهین و...

شروع موضوع توسط Masoud-A ‏26/12/10 در انجمن بررسی و حل مسائل سایت

تاپیک مواردی جهت پیشرفت سایت و کاربران و دوری از حاشیه ، جنجال ، توهین و... تالار بررسی و حل مسائل سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت تمام دوستان گرامی.
    ابتدا پوزش می طلبم از مدیران محترم سایت که بدون مشورت این تاپیک رو ایجاد کردم - دست بوس همه ی عزیزان هستم.
    راستش درپی اتفاقاتی که اخیراً در سایت کم و بیش شاهد رخ دادنشون هستیم ، این موضوع رو ایجاد کردم تا یکسری از حرفای دلم رو به همه ی کاربران عزیز و دوست داشتنی سایت بگم !
    از روزی که فعالیتم رو توی پرشین سینگرز آغاز کردم ، وارد یه برهه ی جدید از زندگیم شدم - علاوه بر مطالب بسیار زیادی که یاد گرفتم ، دوستان خیلی خوبی هم پیدا کردم و اینجا شد بخشی از زندگی روز مره ی من.
    و مطمئنم که برای تک تک کاربران سایت هم همینطوری بوده.
    تصمیم گرفتم که اگر چیزی میدونم به کاربرای سایت یاد بدم و در عوض چندین برابر اون رو از کاربران یاد بگیرم.
    در نهایت این سایت و کاربران خوبش برای من یک اصل مهم شدن - مثل یه خونواده ی مجازی...
    اتفاقاتی که توی محیط این خونواده میفته برای من بسیار با اهمیته - روابط کاربرا و...
    به شخصه حاضرم هرکاری کنم تا سایت پیشرفت کنه - من شاید از لحاظ علم موسیقی چیز زیادی ندونم اما هرکاری که بتونم برای پیشرفتش خواهم کرد - حالا علم ندارم اما به روش های دیگه که میتونم کمک کنم !

دوستان گرامی ما با هم دیگه فقط دوست نیستیم - بلکه باور کنید زندگیهامون از طریق این سایت خوب به هم پیوند خورده و باید ممنون شخصی باشیم که سایت رو سرپا نگه داشته - فقط به خاطر من و شما.
    میبینید که این سایت اصلاً هدفش تبلیغات و فروش و کسب درآمد نیست و تمام هزینه های بالا موندنش داره توسط مدیر خوبش پرداخت میشه - آقای لایت عزیز و گرامی و بسیار دوست داشتنی - ایشون همیشه دارن کار می کنن و زحمت می کشن تا اینجا برقرار باشه برای ما و مطمئن باشید از هیچ چیزی دریغ نمی کنن و در مرحله ی بعدی دوستان مدیر میان و داشته هاشون رو در طبق اخلاص قرار میدن و به ما کمک می کنن تا بیشتر یاد بگیریم و یا تلاش می کنن تا نظم سایت برقرار باشه - این عزیزان بدون هیچ چشم داشتی میان و وقت گرانبهاشون رو میزارن برای ما - از طرف دیگه کاربران خیلی خوبی هم داریم که درسته که مدیر نیستند اما مثل مدیران برای سایت زحمت میکشن و به این نتیجه میرسیم که سایت مدیر و کاربرا و پول و حاشیه نداره - بلکه هدف واحد و یکی هست...
    با این همه صمیمیت در کنار هم جمع شدیم تا به داشته هامون اضافه بشه.
    دست اون کسی که این سایت رو با این همه مشقت راه انداخته می بوسم اما باور بفرمایید هدفم از ایجاد موضوع تعریف و حمایت از لایت و مدیران و...نیست.
    بلکه میخوام بگم ما همه یکی هستیم و جمع شدیم دور هم که بیشتر یاد بگیریم.
    اینجا یک محیط تخصصی هست ، بیایید واقعاً حرفه ای رفتار کنیم !

در اولین مرحله میخوام که ممنون اون عزیزانی باشیم که دارن برای سایت زحمت میکشن ، مدیر و غیر مدیر هم فرقی نمی کنه - هرکس به نحوی داره کمک می کنه.
    در مرحله ی بعدی بحث اصلیم رو مطرح میکنم :
    اخیراً شاهد یکسری اتفاقات هستیم که برخی دوستان گرامی میان و با هر لحنی ، هرچی دلشون میخواد میگن و نمونش هم همین دیروز که در نهایت منجر به اخراج یکی از کاربران شد.
    دوستان خواهشی که دارم اینه که ابتدا به تالار قوانین سایت برید اونجا رو کامل مطالعه بفرمایید :
    اینم لینک تالار قوانین
    پس لطفاً با اطلاع دقیق نسبت به قوانین سایت فعالیت کنید.

مورد بعدی اینکه کلام و لحن ما نشانگر شخصیت ماست.
    نمی خوام خدایی نکرده به کسی توهینی بشه - بلکه بر عکس میخوام از حاشیه و توهین و جنجال دور بشیم و به جای اینکه وقت و اعصابمون رو صرف حواشی کنیم بیایمو علممون رو ارتقا بدیم و بحث های مفید انجام بدیم.
    چه دلیلی داره که خدایی نکرده سر مسائل پیش پا افتاده بهم توهین کنیم ؟
    دوستان گل من - کل حرفم به اینه که بیاییم هممون احترام همدیگه رو نگه داریم.

از هدف سایت هم دور نشیم - این سایت میتونست خیلی اهداف حاشیه ای دیگه هم داشته باشه اما خودتون میبینید که صرفاً مربوط به مسائل تخصصی موسیقی هست و میخوام که از این حیطه خارج نشیم.
    اینکه جنجالی به راه بیفته و به هنرمندی خارج از سایت توهینی بشه اصلاً چیز خوبی نیست.
    دیروز خیلی از دوستان شاهد بودن که هم به یکی از مدیران سایت بی احترامی شد و هم به شخص هنرمندی خارج از سایت انتقادهایی صورت گرفت.
    خب اگر اون هنرمند گذرش به سایت بیفته و این مطالب رو بخونه چی میگه ؟
    درسته تالاری به نام بحث عمومی و آزاد و متفرقه هست اما من میگم بحث آزاد هم میتونه پیرامون همین موسیقی انجام بشه - نه حاشیه ی موسیقی.
    خب اصلاً بحث بشه اما حرف اصلیم رعایت ادب و احترامه.
    ما یک خونواده ایم در یک محیط مجازی - نسبت به هم و نسبت به افرادی که داریم راجع بهشون بحث می کنیم باید نهایت احترام رو داشته باشیم.

مورد بعدی اینکه لطفاً به سادگی در سایت اسم نبرید و به کسی توهین نکنید - مثلاً بارها دیدم که مثلاً دوست عزیزی میگه فلان خواننده یا آهنگساز چطوره و...

و یه چیزی که اخیراً زیاد می بینیم اینه که گاهی دوستان با وجود اینکه چیزی در مورد موضوع اصلی بحث نمی دونن میان و در اون موضوع پست ارسال می کنند و در نهایت یا بحث به انحراف و حاشیه میره یا جنجال میشه و...
    دوستان گرامی ، این یکی از قوانینه که اگر حرفی ندارید سکوت کنید.
    قرار نیست کسی همه چیزو بلد باشه ! بلکه هرکس در قسمتی از علم تبحر داره و خیلی زیادن اون کاربرانی که علم بالایی دارن اما زیاد پیش میاد در مورد معقوله ای چیزی بلد نباشن و در اون صورت سکوت می کنند !
    یعنی همه جا حرف نمی زنند و فقط جایی صحبت می کنند که حرفی برای گفتن داشته باشن و چقدر خوب میشد اگر یک موضوع تا انتها در مورد عنوان اصلیش پیش میرفت و یه جمع بندی کلی و نتیجه ای میداد و این نیازمند رعایت قوانین هست.

دوستان عزیز ، من خدایی نکرده قصد تذکر یا راهنمایی کسی رو نداشتم و بلکه مواردی که در ذهن داشتم رو نوشتم و لحنم هم کاملاً صمیمانه و دوستانه بود - من که عضو کوچکی از خونواده ی پرشین سینگرز هستم و دست بوس یکایک عزیزانم...
    بیایید یه کاری کنیم که هممون با محبت و صمیمیت در کنار هم بیشتر یاد بگیریم و به جای به دل گرفتن کینه روز به روز بر دوستیهامون افزوده بشه و اگر گذر کسی به سایت افتاد ، از دیدنش لذت ببره.
    آرزو می کنم که روز به روز بر علمتون افزوده بشه.

در پایان باز هم تشکر می کنم از وبمستر گل سایت و همه ی مدیران و کاربران محترم.
    و همینطور بابت این همه پرحرفی عذر خواهی می کنم.
    موفق باشید.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)