آخرین ارسال‌ها

مواد لازم برای ساخت یک آهنگ ترنس چیست ؟

9/8/09
175
29
تهران
سلام دوستان ..

میخواستم بپرسم اگه بخوایم به طور حرفه ای یه آهنگ ترنس بسازیم ، تو محیط cubase ، از کدوم vsti استفاده بکنیم که مخصوص ترنس باشن ؟ چه از لحاظ سازی چه از لحاظ ریتمی ؟

nkaq

Gold User
5/9/12
530
32
تهران
massive-nexus-Sylenth1-Veangance pack البته آخری vsti نیست.اینا برای شروع خوبه. من خودم با کیوبیس کار میکنم ولی فکر کنم شما با FL studio کار کنین راحت تر باشین

sangepa

Banned
28/6/13
11
کردستان
به نظر من شظ z3ta+ va z3ta +2 خیلی عایه حتی Pentagon I عالیه اول بهتره رو میکس و فهمیدن تفاوت کانال ها بد درام سبک درام ترانس بعد رو مستر کار کن از پایه اصولی شروع کن

- - - - - - - - - -

اما اول باید این قد بلد باشی کانال جدا کنی هماهنگی داشته باشند یعنی همه کانال اماده باشند بیس درام .... بعد رو میکس کار کن ارنج کارم مهمه مستر بعدا انجام بده

9/8/09
175
29
تهران
برای ساختن کیک و بیس و بدنه آهنگ از Veangance pack
میشه استفاده کرد یا اگه vsti دیگه ای ام هست لطفا بگین ، اینو توش موندم

28/5/10
627
مشهد
برای ساختن کیک و بیس و بدنه آهنگ از Veangance pack
میشه استفاده کرد یا اگه vsti دیگه ای ام هست لطفا بگین ، اینو توش موندم
Veangance وی اس تی نیست.یه سری فایل ویوه که هم بصورت وان شات و هم بصورت لوپ هست.
صداهای با کیفیتی هم داره.تقریبا هر صدایی که برای ریتم بخواید رو میتونید توی این مجموعه ها پیدا کنید.

9/8/09
175
29
تهران
سلام .

Veangance رو دانلود کردم ولی نمیدونم از کجای کیوبیس میشه این لوپارو آورد داخل پروژه ؟؟ ؟

سلام .

Veangance رو دانلود کردم ولی نمیدونم از کجای کیوبیس میشه این لوپارو آورد داخل پروژه ؟؟ ؟
پروژتو باز کن بعد برو تو منو file بعدش import و اولین گزینه که فکر کنم import audio file یا یه همچین چیزیه رو بزن اونوقت میتونی سمپلتو از اونجا بیاری تو برنامه و لود کنی

poorya nadery

هنرمند
سلام دوستان ..

میخواستم بپرسم اگه بخوایم به طور حرفه ای یه آهنگ ترنس بسازیم ، تو محیط cubase ، از کدوم vsti استفاده بکنیم که مخصوص ترنس باشن ؟ چه از لحاظ سازی چه از لحاظ ریتمی ؟
به نظر من کار نکن!!
اول مطالعه ی رو داشته باش در مورد سبک حالا هر سبکی بعد شروع به کار کن
برای کسب قوانین و جزیات ترنس بهترین راه گوش دادن زیاد اهنگهای استاندارد ترنسه
مثلا کارهای ارمین ونبورن تیستو دیوید گتا و...گوش بده ببین چه خبر تفاوت این سبک با سبکهای دیگه چیه
اصلا المانهاش چیه نحوه چیدمان نتهای ارپژ و..چطوریه تکنیکهاش و..یاد بگیر
برای این کار هم تو همین سایت خودمون تا دلت بخواد در مورد ترنس مطالب هست و
همچنین می تونی از لوپهای اماده بهر ببری تا بعدا خودت یاد می گیری یا از میدی های ترنس
بعد که سبک رو یاد گرفتی خودت قشنگ با یه سینت هر صدای که دلت بخواد می سازی البته صدا سازی هم
تجربه می خوا اما در کل منظورم اینه که یاد بگیر وقتی دونستی دیگه مهم نیست با چه نرم افزاری و با چه
چیزی کار می کنی

9/8/09
175
29
تهران
سلام

Veangance از تورنت دانلود کردم . اینم لینک سایتشه راحت دانلود میشه فقط برای اینکه برین توش باید فیلتر شک داشته باشین :

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

باید نرم افزار utorrent داشته باشید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
4/2/15
1
22
دوستان سلام
.
من بيشتر اهنگ ريميكس ميكنم و تونستم تو اين چند مدت با دوستاتم اهنگ هاي زياديو از martin garrix steve aoki و،،، ريميكس كنيم ولي ديگه از اين كار خسته شدم و ميخواستم صدا سازي رو به صورت مبتدئ و حرفه اي شروع كنم
از كجا شروع كنم
ممنون

6/6/15
2
18
من خودم به سبک ترنس به خصوص psychotrance علاقه دارم مخصوصا بعضی اثار اقای چاوشی مثل رقیب و منو از یاد ببر و اقای بابک رهنما توضیح کمی داده شده راجب سبک سایکو اگه میشه چند برنامه برای ساخت و تنظیم ترنس ترجیحا برای اندروید معرفی کنید خودم با برنامه spc به زحمت چند قطعه سایکوترنس ساختم.ممنون

بالا