مهرزاد مرعشی

شروع موضوع توسط mj1 ‏13/6/10 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک مهرزاد مرعشی تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. mj1

mj1 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    درود
    دوستان احتمالا شما بيننده برنامه سوپر استار از شبكه RTL آلمان بوديد .اين برنامه يه مسابقه براي انتخاب بهترين خواننده است شبيه برنامه امريكن آيدل در آمريكا . سال گذشته يه روز در حال تماشاي اين برنامه بودم . داوطلبان مسابقه در حال تست دادن جلوي داوران بودند .يكي از داوران ديتر بولن آهنگساز گروه مدرن تالكينگ بود . يه جوون با اندام نسبتا درشت وارد شد كه من حدس زدم بايد يه رگش سياهپوست باشه وقتي شروع به خوندن كرد آنچنان قوي اجراكرد كه ديتر بولن قبل از تموم شدن آهنگ برگه اي كه مربوط به قبول شدن در اين مرحله بود به سمتش گرفت .سبك خوندنشم طوري بود كه گفتم حتما يه رگش سياهپوسته . مدتي گذشت يه روز در حال تماشاي تلويزيون بودم كه با تعجب همون جوون رو توي يه شبكه فارسي زبان ديدم كه داشت به زيبايي فارسي صحبت مي كرد .اين جوون كسي نبود جز مهرزاد مرعشي سوپر استار 2010 .

مهرزاد مرعشی-mehrzad_marashi_dont_believe_siegertitel_2010.jpg

مهرزادمرعشي با اين پيروزي به شهرت زيادي رسيده و كارشو به عنوان يه خواننده مستقل شروع كرده . به تازگي يه تك آهنگ با mark medlock كار كرده كه هيت شده .

شرح كوتاهي برگرفته از اينترنت در مورد مهرزاد :

مهرزاد مرعشی جوان ۲۹ ساله ایرانی که از ۵ سالگی به همراه خانواده‌اش در آلمان زندگی میکند، توانست در مقابل ۶ میلیون بیننده‌ی تلویزیونی و حدود ۱۰۰۰ تماشاگر حاضر در استودیو، در مسابقه نهایی "آلمان در جستجوی سوپر استار" (dsds) رقیب آلملنی خود را شکست دهد و از بین ۳۵۰۰۰ داوطلب با رای مثبت ۵۶/۴ درصد از میلیونها تماشاچی آلمان قهرمان و سوپر استار امسال این مسابقات گردد. اما جزئیات بیشتر این پیروزی به نقل از دویچه وله:

* طرفداران رقیب آلمانی حدود ۳ / ۲ استودیو را پر کرده بودند و با هیاهوی بسیار برای پیروزی منووین از صندلی‌های خود برخاسته و او را تشویق می کردند. اما مرعشی (در ویدئوی ضمیمه) بر خلاف رقیب آلمانی اش که بسیار عصبی بود، بسیار خونسرد منتظر نتایج بود.

*به هنگام اجرای آهنگ ساخته دیتر بولن (آهنگساز پیشین گروه مدرن تالکینگ و یکی از داوران این برنامه) گوشی مهرزاد به دلایلی نامعلوم! دچار اشکال فنی شد و وی نتوانست صدای خود و ارکستر را در گوشی بشنود و به همین دلیل شروع ناموفقی داشت اما بعد از اینکه گوشی خود را از گوش بیرون آورد، توانست از پس کار دشوار خود برآید و مورد تشویق تماشاچیان حیرت زده قرار گیرد. با این حال وی از رقیب آلمانی خود اندکی عقب افتاد.

*بسیاری از تماشاچیان و داوران انتظار آن را داشتند که مجری نام منووین را به عنوان برنده اعلام کند ولی مردم با رای تلفنی ( ۵۶/۴ درصد) مهرزاد را به عنوان "سوپر استار" آلمان انتخاب کردند. خود مهرزاد رای و کمک ایرانیان را در این مرحله بسیار موثر میداند.

*رقیب آلمانی (منووین) که به هیچ وجه انتظار این را باخت را نداشت، به گریه افتاد و با چهره‌ای آمیخته از نفرت و حیرت، ناظر برنده شدن مهرزاد بود. وی چنان خشمگین بود که پاسخ محبت‌های دیگران و پرسش‌های گوینده تلویزیون را نمی‌داد. لازم بذکر است منووین در گذشته روی زندان را دیده بوده و به گزارش روزنامه پرتیراژ "بیلد"، متهم به استفاده از مواد مخدر نیز هست. مهرزاد هم در مصاحبه ای اعلام کرده بود که وی با شخصیت فردی مانند منووین هماهنگی و سنخیت ندارد.

باآرزوي موفقيت روز افزون براي تمام ايرانيها

فایل های ضمیمه:

2. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    E !

پس این راستی راستی ایرانیه ؟ من یه کلیپ از این دیده بودم ولی به خاطر چهره و لهجه و کلا کیفیت کلیپ ، فکر کردم فقط اسمش اتفاقی شبیه اسامی ایرانی از آب در اومده

عجب ..!