من یه دخترم چجوری میتونم خواننده شم؟

شروع موضوع توسط AvaDelnavaz ‏7/3/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک من یه دخترم چجوری میتونم خواننده شم؟ تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. AvaDelnavaz

AvaDelnavaz

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام میشه راهنماییم کنید؟
    من به خوانندگی خیلی علاقه دارم
    اما کسی نیست کمکم کنه
    دخترم...نمیدونم از کجا شروع کنم؟
    اگه میشه راهنماییم کنید خیلی علاقه دارم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. 2remi

2remi عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    سلام...
    نمیدونم شما در چه سطحی از موسیقی هستید...
    اما به طور کلی خوبه که با نوازندگی یک ساز حداقل کمی آشنا باشید و کلاس های سلفژ بهترین نوع شروع کردن این حرفست...
    و بسته به این که شما داخل یا خارج از ایران زندگی میکنید شرایط کاملا متفاوتی برای نشون دادن توانایی هاتون بعد از خوانندگی دارید...
    اگر خارج از ایران هستید با توجه به استعداد و پشتکارتون نتیجه میگیرید...
    اما اگر داخل ایران هستید ...متاسفم شما فقط میتونید خواننده بشید و شرایط برای نمایش توانایی ها وجود نداره...
    :writing: ...
    :wink:

3. Old Shank

Old Shank عضو سایت

امتیازات:
    +653 / 0 / -0
    همونطور که فرمودن کلاس سلفژ و آواز و پرورش صدا. مطمئن بشید که یه استاد آواز دارید در کنار استاد سلفژ (یا کسی که بتونه هر دو رو با هم باهاتون کار بکنه)
    معمولا یا از تکنیک های پاپ شروع میکنید و یا آواز سنتی. بعد میتونید تکنیک های سبک های دیگه مثل اپرا یا راک و... رو به طور تخصصی آموزش ببینید. (متد چندان خوبی نیست اما توی ایران اغلب اینطور دیدیم)

4. AvaDelnavaz

AvaDelnavaz

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    آخه اینجا که کلاس نیست که من برم :'(
    کسی رو هم نمیشناسم که باهام کار کنه
    من واقعا دوست دارم ادامش بدم :-(

5. Old Shank

Old Shank عضو سایت

امتیازات:
    +653 / 0 / -0
    یعنی هیچ آموزشگاهی نیست؟ اگر بگردید حتما اساتید خصوصی یا آموزشگاه نزدیکی پیدا میکنید.
    در غیر این صورت اگر قصد جدی دارید باید با یه استاد از یک شهر دیگه هماهنگ کنید که برای مثال هر 2 هفته یک بار برید پیشش.
    اگر امکان اون هم نبود میتونید اول مبانی سلفژ رو از همین سایت و آموزش های مختلف یاد بگیرید و به کمک دی وی دی ها و ... تکنیکتون رو قوی کنید. البته برای این که نوازنده ی سازی نیستید (یعنی گوشتون هنوز زیاد قوی نیست) و امکان آسیب به حنجره هم هست راه سختیه و ممکنه گاهی احساس کنید اصلا پیشرفت نمیکنید!

6. Sarah B

Sarah B عضو سایت

امتیازات:
    +90 / 0 / -0
    عزيزم يه نمونه صدا از خودت بزار تا بيشتر بتونيم كمكت كنيم!! و اينم يادت نره كه خوانندگي برخلاف فكر مردم كار هر كسي نيست!! واقعا هر كس توانايي خوندنو نداره! و چون اين دوره زمونه هر كسي و نا كسي يه اهنگ مسخره ميخونه و از قضا هزاران طرفدارام پيدا ميكنه كار واسه كسي كه بخواد موفق بشه سخت ميشه! پس آبجي جونم اول از همه مشخص كن آيا اين واااااقعا هدفته؟ يا فقط يه روياس؟ اگه وااااقعا هدفته بدون راه خيلي سختيو داري ايران بايد زير زميني كار كني خارجم كه ديگه بماند! اما اينو فراموش نكن هيچ چيزي تو اين دنيا غير ممكن نيس اگه بخواي و تلاش كني هيچ چي نيس كه نتوني بهش برسي واي چقدر حرف زدم! موفق باشي:-)

7. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    اگر تا الان کار کردی و فکر میکنی که الان میتونی بخونی ( چیزی که قابل قبول باشه ) یک نمونه صدا بذار تا دوستان و اساتید نظر بدن . اگر میخوای از صفر شروع کنی ، یادگیری سلفژ و ... زمان زیادی میبره ...
    من پیشنهاد میکنم برای سریعتر جلو رفتن ، یک ساز شروع کنی ( ترجیحا پیانو ) با توجه به قیمت بالای پیانو ، اگر در توانت نیست ، یک گیتار تهیه کن و همزمان با گیتار مبانی رو یاد بگیر تا درکش برات ساده تر باشه ...
    خوندن تو ایران هم کار دشواری نیست !! شما اگر کمی صدات موفق بشه میتونی درآمد بالایی فقط از صدات داشته باشی !! من برای یکی از کارهام با رایسا ( خواننده ی بسیار قدر ، ساکن تهران ) تماس گرفتم و قیمت ایشون 3 میلیون بود !!
    باز هم در نهایت تصمیم با شماست ...
    موفق باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  8. PlanerDJAFX

PlanerDJAFX

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام
    همین که علاقه داری عالیه یعنی میتونی. حالا اطلاع ندارم چه سازی رو کار میکنی یا اصلا ساز کار میکنی یا نه ولی پیشنهادم اینه اول سلفژ .
    راستی اهل کجا هستین ؟

بارگذاری...