من چند سوال دارم مانند ریتم....

شروع موضوع توسط momtazdownload ‏20/6/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک من چند سوال دارم مانند ریتم.... تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. momtazdownload

momtazdownload

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام بر تمام دوستان عزیز
    من الان 6 ماه که دارم کلاس آواز پیش استاد کلاسیک میرم و صدام خیلی بهتر از اول کار شده فقط چند مشکل دارم.
    1- در ریتم مشکل دارم ولی نمیدونم باید چیکار کنم شعرهای تمرینی را هم که استاد مید با مترونوم کار می کنم ولی بازم مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم خیلی توی روحیم تاثیر گذاشته .
    دو-راستش من کلاس آواز میرم نه برای خوانندگی برای مداحی چون دوست دارم حالا که می خوام بخونم از پایه درست بخونم استاد به من شعرهای پاپ و سنتی یا پاپ سنتی میده بنظر شما من بیشتر روی کدوم یکی از این سبک ها کار کنم
    3- استادم بهم گفته حق خوندن مداحی نداری مثل حفظ کردن مداحی ....گفته امکان داره مداح اشتباه بخونه تازه توهم بخوای اونو بخونی اخرش یکم اشتباه می خونی بعد مشکل ساز میشه برات و درس های که من بهت میدم را هم اشتباه می خونی ایا راست میگه ممنون از تمام دوستان

2. payvar2

payvar2 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه دوستان....میخاستم بدونم برای شروع اهنگ اصلی یعنی وقتیکه خواننده میخاد شروع به خوندن کنه چطورباید ریتم رو طوری بزارم که خواننده سر در گم نشه هرچی اهنگ میسازم خواننده همون اول که میخادبخونه چون ریتم نداره یا جا میمونه یا جلومیره

3. Barbod_Cigari

Barbod_Cigari عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ما با کیا طرف شدیم تو این دور و زمونه ... :|

تنها جوابی که من میتونم بگم اینه که مداحی اصن به خوانندگی ربطی نداره و هر کی یه ته صدایی داره میتونی مداحی بکنه ...

البته جمله م تِم توهین به اشخاص و شخص خاصی نیست ...

توصیه م هم به دوست دومی اینه که سوالت رو جای دیگه ای مطرح کن و سعی کن آهنگسازی رو یاد بگیری ...

4. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    مشکل ریتم

دوست عزیزم تنها راه رفع مشکل ریتم شما اینه که یک ساز ریتمیک بزنید مثل تمبک یا گیتار پاپ .بقیه ی راه حل ها جواب زیادی نمیدن.اگر این سازها رو کار کنید بعد از 6ماه تا 1سال مشکلتون حل میشه

- - - - - - - - - -

خب مگه مترونم ندارین موقع رکورد ؟خواننده با مترونوم میخونه دیگه...

- - - - - - - - - -

دوست عزیزم ادب چهره ی هر هنرمندی را زیبا تر می کند(عطف به فرمایش جنابعالی:"ما با کیا طرف شدیم تو این دور و زمونه ... :|")حیف است فراموش کردن ادب جایگاه شما را پایین بیاورد...

بارگذاری...