منو راهنمایی کنید لطفا

شروع موضوع توسط 2011 ‏20/4/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک منو راهنمایی کنید لطفا تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. 2011

2011 Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام من دنبال یه کارت صدا میگردم که مشکل بافر و delay و این ویز ویز توی اف ال استودیوی 10 رو رفع کنه و کلا بار سنگین رو از روی دوش رم و سی پی یو ورداره.اصلا هم نیازی به فانتوم پاور و ورودی گیتار ندارم چون کار ضبط صدای خواننده رو انجام نمیدم و کلا بی کلام میسازم با این حساب یه کارت صدا چه اینترنال یا اکسترنال فرقی نمیکنه معرفی کنید که برای کارم مناسب باشه
    اینم سیستمی که باهاش کار میکنم cpu amd triple cor 8450
    ram 4 gig jell
    graphic 1gig
    mainboard gia ma770ds3
    sound card onboard

2. hamed jahanbakhsh

hamed jahanbakhsh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo, protools
    تا چقدر میخوای هزینه کنی؟به نظر من کار شما با 2496 با جولی حل میشه حدود 120 تا 140 تومن-هر دو کارتهای اینترنال هستن و فکر میکنم جوابتو بدن-اما اگه بیشتر میخوایی هزینه کنی برو سمت muto یا digi

3. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +483 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    البته این رو هم در نظر داشته باش که 2496 خروجی هدفون نداره .
    اگه نیاز به خروجی هدفون داری از نظر من Fast Track mk ii میتونه مناسب باشه با قیمت : 170
    منو راهنمایی کنید لطفا-m-audio-fast-track-usb-mk2.jpg

4. Saman Niknezhad

Saman Niknezhad عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    شما يك -audio Fast Track معمولي بگير كه قيمتشم 150 تومنه و به كاره شمام مياد راحت

2496 خروجي هدفون نداره

Fast Track MkII هم كه كلا براي كساييه كه كار ريكورد و ضبط گيتار دارن و اينطور كه شما گفتي اصلا به كارت نمياد

5. joyandeh

joyandeh

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, sonar
    سلام دوستان من قبلا کارت صدای audioju 2zs creative sound blaster رو گرفته بودم و اون موقع اطلاعی از کارت صدا ها نداشتم حالا با خوندن مطالب سایت به نتیجه رسیدم fast track باید میگرفتم اما با هزینه ای که در نظر گرفتم برای خرید وسائل به نظر شما همین کارت صدا را میتونم استفاده کنم(ضبط وکال ندارم و فقط vst , vsti هست چون ساز رو هم استودیوی حرفه ای میخوام ظبط کنم یعنی این کارت صدا کارش برای من فقط میکس و درکل کارای نرمافزاری هست) لطفا من رو راهنمایی کنید....قبلا از تون ممنونم
    در ضمن دوستان قصد من اینه که کیفیت صدا حرفه ای باشه و کار قرار بطور رسمی ان شالله اگه خدا بخواد بی حرف پیش ریلز بشه ولی در مورد کارت صدا فقط چون دیدم حیف میشه چون این کارت رو من قبلا حدود 300 تا 400 اگه یادم باشه خریدم البته کمترو بیشترش رو یادم نیسن البته میدونم اشتباه کردم در خرید ولی چه میشه کرد دیگه:smile (49):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/7/11
بارگذاری...