آخرین ارسال‌ها

منابع اصلی دروس اختصاصی و عمومی کنکور هنر

10/2/17
1
23
سلام
من میخوام سال اینده کنکور هنر بدم و تئاتر قبول بشم (دانشگاه هنر تهران) ممنون میشم اگه بگید ازبین منابعی که معرفی کردید کدوم مهم تره واسه قبولی در این رشته

25/3/17
1
21
سلام من رشتم تجربی بوده و میخوام کنکور هنر بدم ... میخوام گرافیک قبول شم میشه منابع دقیق کنکورشو بگید من برم کتاباشو بخرم ... خیلی وقت ندارم اگه میشه زودتر جوابمو بدید

23/7/17
1
19
سلام.من رشتم تجربیه و امسال پیش دانشگاهیم.میخام کنکورهنربدم وه هنرهای تجسمی بخونم.حتماباید همه ی کتابای دبیرستان هنروبخونم؟؟یافقط ی سریا روبخونم کافیه؟لطفاراهنماییم کنید

17/11/17
1
19
سلام خسته نباشید
من سال چهارم انسانی هستم و میخوام کنکور هنر بدم و رشته مد نظرم طراحی صنعتی هستش میشه کمکم کنید که چه کتاب ها و منابعی بخونم برای کنکور؟!

1/8/18
1
17
سلام
من سوم دبيرستان رشته ي تجربي هستم. ولي مي خوام كنكور هنر بدم و وارد رشته ي سينما بشم. تصميمم واسه رتبه تك رقمي شدن خيلي جديه ميشه بگين كدوم دروس ضريب بالاتري برأي من دارن و أيا با مطالعه ي اين منابع رتبه ي تك رقمي ممكن است ؟
اگر خبر دارين كه رتبه هاي برترسال هاي پيش كلاس كنكور رفته اند يا در مدارس خاص درس خوندن لطفا بهم خبر بدين

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,620
53
.
سلام
من سوم دبيرستان رشته ي تجربي هستم. ولي مي خوام كنكور هنر بدم و وارد رشته ي سينما بشم. تصميمم واسه رتبه تك رقمي شدن خيلي جديه ميشه بگين كدوم دروس ضريب بالاتري برأي من دارن و أيا با مطالعه ي اين منابع رتبه ي تك رقمي ممكن است ؟
اگر خبر دارين كه رتبه هاي برترسال هاي پيش كلاس كنكور رفته اند يا در مدارس خاص درس خوندن لطفا بهم خبر بدين
این فروم مربوط به موسیقی هست خواهر من. در فرومهای مربوط به سینما میتونید این سوال رو بپرسید.

4/9/19
1
من رشتم تجربیه ولی میخوام کنکور هنر بدم چه درسای تخصصی باید بخونم؟

بالا