ممنون میشم در مورد صدام نظر بدین که چطور هستش

شروع موضوع توسط arash633 ‏2/6/16 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک ممنون میشم در مورد صدام نظر بدین که چطور هستش تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. arash633

arash633

امتیازات:
    +1 / 0 / -0

فایل های ضمیمه:

• 112.mp3
      اندازه فایل:
      1.8 MB
      نمایش ها:
      35
  2. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +878 / 1 / -0
    نرم افزار:
    protools
    آرش, اینو باید ۱ یا ۱/۵ پرده بالاتر میخوندی. قسمت های پایین بیشترش خراب شده چون خیلی بم هست برای صدات. تو نوت های بالاتر صدات بیشتر معلوم میشه. خیلی شبیه سیاوش قمیشی نوت هارو میخونی .همه نوت های دراز رو آخرشون رو خراب میکنی . یا عادت بد هست یا متوجه نیستی, یا شاید به خاطر اینه که میخای صدات رو شبیه یکی دیگه بکنی.

من مربی آواز نیستم پس نمیتونم بگم از چه تکنیک های تمرین باید استفاده کنی. خیلی جالب میشه اگه یه مقدار تمیزتر بخونی با کمی تمرین و demo بهتر بزاری. این demo نشون میده که میتونی تو choir یا back vocal بخونی ولی نشون نمیده که برای کار سولو آماده هستی . البته این فقط نظر من هست .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    حقیقتش خوب میخونی ولی این رو میدونی همیشه -2-1درصد مردم در هر شغلی موفق میشن ؟ و هیچ وقت مثلا 100 درصد یک جامعه ای مثل پزشکی موفق نمیشه و کسی مثل دکتر سمیعی تنها و تک هست . درسته ؟
    اینجا هم همینه . سیاوش قمشی زنده است پس اونی که میخواد بشنوه میره البومش رو کپی میکنه میخره گوش میده .
    قرار هم نیست یکی مثل یکی دیگه بخونه.
    از 100 درصد این نمونه کارایی که اپلود میشه و من گوش میدم 99 درصد فالش میخونن ( مهم نیست این درست میشه )
    از این 99 تا 20 درصد شبیه شادمهر میخونن
    20 درصد شبیه مرتضی پاشایی میخونن
    30 درصد شبیه به سیاش قمیشی میخونن
    و20 درصد هم شبیه به یگانه میخونند
    می مونه 9 درصد باقی که خودشون هستند ولی بلد نیستن بخونند. به نظر من شانس موفقیت اونها بیشتر هست به همون دلیلی که در پاراف اول عرض شد.
    موفق باشی

• موافقم موافقم x 1
بارگذاری...