ملودي هاي شما !

شروع موضوع توسط mo-hammad ‏1/11/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک ملودي هاي شما ! تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ملودي هاي شما !سلام هدفم از ايجاد اين تاپيك اين بود كه هر كسي ملودي رو كه خلق ميكنه و به نظرش زيبا هست و ارزش كار كردن رو يا حتي معرفي شدن و گوش كردن رو داره اينجا بذاره شايد دوستان تنظيم كننده كه به دنبال ملودي هاي خوب ميگردند ملودي مورد نظرشون رو در اين تاپيك پيدا كنند اين كار براي كساني كه به علم تنظيم وارد نيستند ولي به عنوان مثال به سازي مثل پيانو و يا هر ساز ديگري مسلط هستند يا حتي كساني كه به سازي مسلط نيستند ولي افكار خلاقانه اي دارند و ملودي هاي زيبايي رو در ذهنشون خلق مي كنند (اين اشخاص ميتونند ملودي خودشون رو حتي با صداي خودشون در سايت قرار بدهند) كمك ميكنه تا ملودي هاشون شنيده بشه و راجع بهشون نظر داده بشه و حتي توسط دوستان تنظيم كننده در همين سايت به يك موزيك زيبا تبديل بشه . اميدوارم تاپيك مفيد و قوي بشه - انشاالله از مديران سايت هم خواهش دارم اگر فكر ميكنند اين موضوع ارزش مهم شدن رو داره اون رو مهم كنند تا راحت تر در دسترس باشه.دوستان فقط توجه كنند براي ملودي هايي كه قرار داده ميشه نظرات خودشون رو با ذكر نام كاربري شخصي كه ملودي رو قرار داده (براي اينكه بفهميم هر نظر براي كدوم ملودي هست) قرار بدهند .(خيلي بهتر ميشه اگر در پاسخ به نوشته ي شخصي كه ملودي رو قرار داده نظر بديد اين كار باعث ميشه مطلب خود اون شخص هم ضميمه نوشته ي شما بشه و در بالاي نوشته ي شما نمايش داده بشه.ممنوناولين ملودي هم از خودم اين ملودي رو دوست داشتم كار كنم اما نشد -فكر كنم با يك كم تغيير گام و همچنين يكم شادتر شدن ملودي و با صداي ​
    accordion خيلي جالب بشه http://s3.picofile.com/file/7543562254/MELODY.rar.html

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  2. pe32_64

pe32_64 کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +2,134 / 1 / -2
    اینم سه تا ملودی از من

البته خیلی ابتدایی اند.

فایل های ضمیمه:

• 26.rar
      اندازه فایل:
      1.6 MB
      نمایش ها: