ملاقات اعضا

• شروع کننده موضوع fender
  • تاریخ شروع

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
نظرتون درباره برگزاری میتینگ برای اعضا چیه اینجوری اطلاعات زیادی میتونه بصورت حضوری مبادله بشه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
نظرتون درباره برگزاری میتینگ برای اعضا چیه اینجوری اطلاعات زیادی میتونه بصورت حضوری مبادله بشه
فکر خوبیه. البته برای دوستانی که تهران و نزدیک هم هستن. چون بیشتر کاربرها تهرانن.
یا برای کاربرانی که همشهری هستن و توی سایت هم عضون خیلی مناسبه.
من که فقط دو تا همشهری دارم که اونام گاها میان پیشم.
اما ایده خوبیه. از این میتینگها میتونه کارهای گروهی و همکاری های جدید شکل بگیره.

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
فکر خوبیه. البته برای دوستانی که تهران و نزدیک هم هستن. چون بیشتر کاربرها تهرانن.
یا برای کاربرانی که همشهری هستن و توی سایت هم عضون خیلی مناسبه.
من که فقط دو تا همشهری دارم که اونام گاها میان پیشم.
اما ایده خوبیه. از این میتینگها میتونه کارهای گروهی و همکاری های جدید شکل بگیره.

منم موافقم و به نظرم می تونه مفید باشه..حتی 2 نفر....:smile (19):

3/7/09
50
2
0
مشهد
صد در صد
من از یه سایت مشابه یه دوست پیدا کردم که خیلی به موسیقیم کمک کرد و امیدوارم تو این سایت هم بتونم از نزدیک با کسی دوست بشم چون انصافا همه بچه های این سایت انصافا آدمای با معرفت و با عشقین طوری که امکان نداره من پای سیستم بشینم و تو این سایت نباشم

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
من سه تا همشهری دارم اینجا هر سه تاشون بچه های با مرام خوبی هستن:smile (20):،
استاد بنده Dominant جان:smile (61):،حسین جان :smile (19):و وحاب عزیز :smile (7):امیدوارم بتونم ملاقاتی باهاشون داشته باشم و همکاریهای خوبی داشته باشیم....

در کل من هستم....:smile (73):

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
من یه خواهشی از مدیران سایت و ادمین های عزیز دارم که این قسمت رو راه بندازن و هماهنگیهشو انجام بدن مثلا یه روز قرار بزارن همه بچه ها رو جمع کنن (حداقل اونایی که تهرانن) دیگه برای سایت که این همه حال دادن اینم روش

11/12/09
22
5
0
کسی از خرم آباد نیست که باهم میت کنیم :دی

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
در استودیوی من همیشه روی همه بازه چه همشهریام و چه دوستانی که میان بندرعباس.
تازگی ها هم میزبان دو تا از دوستانم از فروم قبلی بودم.
اقای اطهر احمدی و مجید زیدآبادی که خیلی خوشحال شدم و دوست دارم بازهم دوستانم رو ببینم.

13/5/10
37
4
8
تهران
فکر خوبیه
خیلی وقته تو سرم بود که این قضیه و مطرح کنم ولی چون به نظرم نشدنی بود چیزی نگفتم ولی اگه بشه به نظرم خیلی کمک میکنه
اگه بشه یه جای مناسب مثله استودیویه دوستان باشه که خیلی خوبه میشه هر کدوم از بچه ها اگه هزینه کمی بذارن میتونیم از استودیوی دوستان وقت بگیریم تو هفته یه روز بچه ها تو زمینه های مختلف با هم بحث کنن و تبادل نرو افزار و vst کنن قضیه پولو گفتم چون شاید نخوان همین جوری استودیو شون در اختیار بذارن میتونیم تو زمینه میکس و مستر و اموزش نرم افزار به هم کمک کنیم

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
ما همینجوریش مخلص همه دوستان هستیم , چه برسه به فقط همشهریامون :smile (73):

ما که فعلا دنبال استاد عزیزمون آقای محبی هستیم کا با هم یه گفت و گوی داغ داشته باشیم اما متاسفانه مدتیه آف هستند.امیدوارم هر چه زودتر اقا امید افتخار بدند و بتونیم با هم یه ملاقات داشته باشیم.

عالیه من که آدرسه استدیو جناب محبی رو دارم چندین بار هم خواستم بیام پیششون که باهاشون مشاوره کنم اما هر بار به دلایلی نشد.
خیلی عالیه که این دوستی ها و روابط فقط به این دنیای مجازی ختم نشه و ادامه پیدا کنه.
انشاالله یکی از همین روزا مزاحمشون میشم.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ما که فعلا دنبال استاد عزیزمون آقای محبی هستیم کا با هم یه گفت و گوی داغ داشته باشیم اما متاسفانه مدتیه آف هستند.امیدوارم هر چه زودتر اقا امید افتخار بدند و بتونیم با هم یه ملاقات داشته باشیم.
من در خدمت همشهریام هستم
درسته همیشه انلاینم . اما معمولا روی سیستم اصلیم دارم کار میکنم و گاها به سیستم دوم میام و سایت رو نگاه میکنم.
اگه ارسالی یا پیامی از دستم در رفته عذر میخوام. در خدمتتون هستم دوستان.

morydanger

عضو سایت
5/2/10
102
16
18
ایران
من هم هستم هرجا که باشه فرقی نداره برام
مهم اینه که شمادوستان گل رو ببینم