مقیسه کارت صدا مارک icon با avid

شروع موضوع توسط masoodmadadi ‏12/3/13 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک مقیسه کارت صدا مارک icon با avid تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. masoodmadadi

masoodmadadi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    دوستان آهنگساز نظرتون در مورد مارک آیکون چی هستش؟چون یه عده از فروشنده ها که این مارکو ندارن میگن چینی و به درد نخوره,و عده دیگشون از قیمت پایینو کیفیت بالای این محصول تعریف میکنن!
    http://************.com/sound-card/...ge=flypage.tpl&product_id=544&category_id=175
    http://www.iransote.com/fa/studio/product/p5273-کارت-صدا-AVID-مدل-FAST-TRACK-C400
    :smile (23):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. hamid_pe2

hamid_pe2 میکس و مسترینگ کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

شغل :
    Arranger / Mix & Master
    امتیازات:
    +1,256 / 0 / -2
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, StudioOne
    سلام دوست عزیز :

کارت های صدا توی این رنج قیمت فرق زیادی باهم ندارن این وسط فقط معروفیت قیمتو بالا و پایین میکنه ، اینا دوتاشون چینی هستن خیالت راحت من از کارت صدای ICON Utrack Pro استفاده میکنم خیلیم راضی هستم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم ، کارت Icon 4 Nano هم خیلی از کاربرها استفاده کردن اکثرا راضی بودن ، C400 هم کارت خوبیه کاربرایی که ازش استفاده میکنن راضی هستن ، راستش من آدمی هستم همیشه چیزهایی میخرم که کم طرفدار باشه :smile (61):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. masoodmadadi

masoodmadadi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    پس به نظر شما انتخاب icon با توجه به قیمت پاینش به صرفه تره؟
    بعضیام میگن fast track c400 با نرم افزار پروتولز هم خوانی بیشتری داره و تو کار با نرم افزارهای دیگه به مشکل بر میخوره؟!!!

- - - - - - - - - -

دوستان دیگه,اساتید نظری ندارن؟چون میخوام به یه جمع بندی برسم و یکی از این دو تارو بخرم! حق بدین رو حرف فروشنده ها نمیشه زیادی حساب باز کرد!فقط میخوان جنس خودشون به فروش بره! اونقد نظرایه ضدو نقیضی دادن ,آدم نمیدونه این وسط کی راس میگه!

بارگذاری...