مقصر کیست؟!

شروع موضوع توسط mojtaba5a ‏14/8/15 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک مقصر کیست؟! تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. mojtaba5a

mojtaba5a عضو سایت

شغل :
    دانشجوی معماری
    امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    از همین ابتدا موضع خودم را با صراحت مشخص میکنم :

· روی صحبت من با تنظیم کندده ها و آهنگسازان عزیزی است که الویت آنها تنظیم است نه خوانندگی،(پس اگر خواننده ای هست که برای تسهیل در امر خوانندگی به تنظیم و اهنگسازی روی آورده جسارتا نیازی نمیبینم که که این مطلب رو مطالعه کند)

· و البته تنظیم کنندگان مستعد و توانمند والبته ناشناسی که هدفشان مطرح شدن در ایران میباشد و ، در آمال وآرزوهایشان همکاری با "خوانندگان مطرح" را در سر میپرورانند!!

· در جای جای این نوشته مقصود من از "خوانندگان مستعد وتوانمند" خواننده های مستعد وتوانمندی است که کیفیت کار آن ها در سطح مقبول برای مثال همسطح با خوانندگان مطرح امروز است

پینوشت : با همه احترامی که برای همه "علاقه مندان به خواندن" قایلم ولی باید بگویم اکثر قریب به اتفاق اصواتی که از جانب این عزیزان در اینجا ارایه میشود به هیچ وجه حتی نزدیک به سطح خوب هم نیست

به طوری که به زعم من از 10000 تست صدا 10 مورد زیبا و مقبول واقع میشود

متاسفانه دورانی شده است که به سختی اعتماد بین تنظیم اننده مستعد و خواننده مستعد شکل میگیرد به طوری که بسیاری از خواننده ها جهت رفع نیازهایشان در مقوله تنطیم علی رغم میل باطنی مجبور به فراگیری تنظیم میشوند

که از نظر بنده تنظیم کنندگان مستعد نقش به سزایی در این امر داشته اند

یک تنظیم کننده مستعد و توانا برای مطرح شدن آیا نیاز به خواننده مستعد ندارد؟

پس چرا هیچ اعتمادی بین این دو شکل نمیگیرد ؟آیا فقط خواننده مستعد به تنطیم کننده مستعد نیاز دارد ؟

خیر این یک امر دو طرفه میباشد ....

آهنگسازان عزیز خواشا به خواننده مستعد احترام بگذارید....نه این که او را با مبالغ هنگفت معامله کنید ...یکی از اهرم های موفقیت شما یک خواننده مستعد است...

پ ن1: الزاما همه خوانندگان مطرح امروز سطح قابل قبولی ندارند پس مقصود من خوانندگانی مطرحی میباشد که یه قول خوانند ها ششش دانگ صدا را دارند و به فنون عملی خواندن آگاهی دارند(نه خوانندگانی که صرفا ر به سبب خلاقیتشان مطرح شده اند و درواقع نوع خواندن آنها به شکلی است که یک فرد عامی هم خیلی راحتا میتواند به این شکل بخواند که ا به زعم من هرچند کار ایشان از جنبه های دیگر ارزشمند است ولی کمتر ارزشی هنری دارد)

پ ن2 :مقصود من از کامل بودن خواننده این نیست که او از هر نظر بی نقص باشد بلکه مقصود کمال نسبی میباشد که" لااقل" بتواند در رکورد استدیویی موفق باشد

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - مقصر کیست؟
  1. shahin021
    پاسخ ها:
    2
    نمایش ها:
    226
  2. inferno
    پاسخ ها:
    8
    نمایش ها:
    3,284