مقدار لودنس سایت آپارات

ervishja

عضو سایت
6/3/20
70
6
8
سلام یه سوال داشتم.
موسیقی رو وقتی داخل آپارات به صورت موزیک ویدئو آپلود میکنم یه مقدار کیفیت صدا به هم میریزه و نویز دار میشه اما در حالت عادی قطعه موسیقی خوب هستش میخاستم بپرسم مقدار لودنس این سامانه چقدر هست و خودش آیا ولوم رو مقداری بوست میده؟ اگر آره چه مقدار؟
به خودشون ایمیل دادم اما متاسفانه جوابی ندادن

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,366
10,573
113
54
.
نویز دار شدن صدا ارتباطی به لودنس نداره. اون احتمالاً بخاطر اینه که ویدئوهای آپلودی رو کانورت میکنن و حجمشو میارن پایین تا فضای کمی رو اشغال کنه. و مقدارش چیزیه که معمولاً خوشون تعریف میکنن برای همه ی ویدئوهای آپلودی.

ervishja

عضو سایت
6/3/20
70
6
8
نویز دار شدن صدا ارتباطی به لودنس نداره. اون احتمالاً بخاطر اینه که ویدئوهای آپلودی رو کانورت میکنن و حجمشو میارن پایین تا فضای کمی رو اشغال کنه. و مقدارش چیزیه که معمولاً خوشون تعریف میکنن برای همه ی ویدئوهای آپلودی.
راه حل چیه؟ داخل آپارات بیت هایی دیدم که کیفیتش مطلوبه بنظرتون اونا چیکار میکنن؟

ervishja

عضو سایت
6/3/20
70
6
8
نمیدونم راستش من زیاد بیننده ی آپارات نیستم و حدسی هم در اون مورد نمیتونم بزنم.
ممنون یه سوال دیگه ام داشتم. ناب های مجازی سینتی سایزر سروم رو چطوری به ناب های میدی کنترلر اتصال بدم؟

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,990
2,860
113
تهران
ممنون یه سوال دیگه ام داشتم. ناب های مجازی سینتی سایزر سروم رو چطوری به ناب های میدی کنترلر اتصال بدم؟
هر مشکلی رو باید در قسمت مخصوص به خود بیان کنید.
مثلا اینجا :

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,366
10,573
113
54
.
تجربه ی کار با سروم رو ندارم. این به میدی کنترلری که استفاده میکنی هم ربط داره. شما این سوال رو در تالار مربوط به خودش سوال کنی جواب میدن.

10/4/10
300
409
63
یوتیوب با اون همه کبکبه و دبدبه اینقدر تبلیغات نداره که اپارات داره.خواستم بگم عزیز دلم از این سایت هایی که وابسته به حکومت هستند و همه چی رو به نفع خودشون سانسور میکنند حمایت نکنید.(وقتی اونجا چیزی اپلود کنید خود به خود یعنی حمایت کردن).
میدونم بی ربط بود:smuggrin-61:

ervishja

عضو سایت
6/3/20
70
6
8
یوتیوب با اون همه کبکبه و دبدبه اینقدر تبلیغات نداره که اپارات داره.خواستم بگم عزیز دلم از این سایت هایی که وابسته به حکومت هستند و همه چی رو به نفع خودشون سانسور میکنند حمایت نکنید.(وقتی اونجا چیزی اپلود کنید خود به خود یعنی حمایت کردن).
میدونم بی ربط بود:smuggrin-61:
میدونم اما چاره ای نیست. جو یوتوب جوریه که به این سادگی نمیشه اومد بالا حتی در حد متوسط و تراکم آهنگساز ها به وفور بالاست